Tommy Hilfiger, Dreaming EDP

Tommy Hilfiger, Dreaming EDP

Zapach inspirowany miłością... Ulotną chwilą, szaloną ekstazą zmysłów oraz marzeniami.
Miękki, kobiecy zapach na każdą okazję. Osobisty i intymny.
W linii dostępna woda perfumowana, koncentrat zapachu, balsam do ciała i żel pod prysznic.
Odważ się śnić!

Kategoria: romantyczna

Nuty zapachowe: biała brzoskwinia, tuberoza, frezja, biały hibiskus, białe drzewa, florencka lilia

<50ml
Nuty
kwiatowe

Mój Ideał

Dreaming to były moje pierwsze perfumy. Dostałam je na szesnaste urodziny, i używałam namiętnie przez całe liceum. Zużyłam wtedy 4 największe flakony.

Gdy zainteresowałam się światem zapachów, i nabyłam inne flakony, strasznie obraziłam się na Dreaming. Zarzucałam im infantylność, i płaskość. Sprzedałam flakonik. Jednak zostawiłam sobie odlewkę, która niechcący wpadła mi ostatnio w ręce, i... zatęskniłam za starym przyjacielem. Kupiłam największy flakonik. Całe szczęście, Dreaming wybaczyło mi moją niewierność, i układa się na mnie tak pięknie jak w liceum.

Co do samego zapachu. Uważam że jest mocno niedoceniony. Po pierwsze- nie wiem kiedy ostatnio widziałam te perfumy w stacjonarnej perfumerii. W Douglasie są inne twory Hilfigera, ich flakoniki są podobne do Dreaming, ale to nie jest to. Gdyby ktoś chciał poznać ten zapach, to nie ma jak, bo nie ma go w perfumeriach.

W zapachu pierwszą i główną rolę gra brzoskwinia. Czuć ją od samego początku do końca. Wyczuwam również frezję i tuberozę. Zapach jest krystalicznie czysty, lekki, i delikatnie słodki. Moim zdaniem, nadaje się na każdą porę roku (chociaż mimo wszystko w mroźne dni wolę otulić się wanilią).

Wiem że już nigdy z niego nie zrezygnuję. Po czterech latach zapach ciągle mnie zachwyca, nie mówiąc już nawet o wspomnieniach które przywołuje.

Ilość zużytych opakowań: 2x 100 ml, 2 x 50 ml

Od uniesienia - do mydła

Początkowo Dreaming zachwyciło mnie swoim wdziękiem i lekkością. Słodka, ale nie zaklejająca brzoskwinia unosiła się w krystalicznie przejrzystym zapachu frezji i tuberozy. Odrobina cukru iskrzyła i nie oblepiała. Później całość robiła się mniej zwiewna, cieplejsza i mocniej brzoskwiniowa. Do dojrzalszej już brzoskwini dołączał zapach nagrzanych słońcem tafelek jasnego drewna.

Tak recenzowałabym Dreaming jeszcze pół roku temu, dając zapachowi pięć gwiazdek. Mam nadzieję, że ten odbiór wróci.

Nie wiem, co się zmieniło, ale teraz - niestety - Dreaming jest dla mnie zaledwie poprawny.

Brzoskwinia przytłumiła wszystkie inne nuty zapachowe, zrobiła się cięższa, bardziej lepka, jakby obgotowana w syropie i wetknięta do foliowej torebki. Do tego nie może się zdecydować, czy jest gumą Turbo, czy mydłem brzoskwiniowym. W bazie nie jestem już w stanie wyczuć drewna, tylko jakąś bardzo zwyczajną, ocieplającą podstawę zapachową. Całość straciła trzeci wymiar.

Dalej dosyć lubię te perfumy, ale przestałam być w nich zakochana. Naprawdę szkoda.

jestem za

Mój chłopak kupił mi te perfumy zanim jeszcze byliśmy razem, na etapie spotykania się. Na początku bardzo mi się nie podobał- czułam drażniący zapach mydła, taniego, mdłego mydła. Z czasem się z nim oswoiłam i teraz jestem zakochana w tym zapachu. Jest delikatny i kobiecy, pięknie rozwija się na skórze. Jeden z moich faworytów. :)

Używam tego produktu od:2 lata

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

poprawny, nietrwały, płaski...

Po pierwszym &quot;powąchaniu&quot; tego zapachu w perfumerii, zakochałam się... Spodobała mi się ciepła brzoskwiniowa nuta otulona tuberozą. Pierwsze wrażenie rzeczywiście przeniosło mnie w świat marzeń i wyobraźni. Kupiłam 50 ml flakonik i zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam nie decydując się na 100 (ale mam jeszcze spory zapas, więc nie chciałam szaleć). Po kilku dniach używania zachwyt prysł... Zapach jest płaski, nie rozwija się, sprawia wrażenie boleśnie poprawnego, jest bardzo nietrwały - nawet jeśli &quot;dopsikuję się&quot; nim z uporem maniaczki. Otoczenie jakoś go nie wyczuwa, a jeśli już, to przechodzi raczej obojętnie. Być może nie pasuje do mnie, mam do niego zbyt silną osobowość. Jeszcze nigdy nie spotkało mnie takie rozczarowanie, mam teraz uraz i omijam zapachy Tommyego szerokim łukiem...

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Brzoskwinia

Zapach z kategorii lekki, ładny przyjemny, ale niewyróżniający. Przyjemnie się nosi czuć brzoskwinię, frezję, owocowo-kwiatowa mieszanka. Radosna, lekka i odrobinę wtórna.
Podobnie jak Mexx Woman, nic szczególnego a ładny.
Pierwsze nuty są bardzo intensywne, soczyste, nasycone, potem zapach staje się płaski.
Mam miniaturę i próbkę z atomizerem, zostaną u mnie, ale większej pojemności nie będzie.
Jeden z ładniejszych zapachów Hilfiger.
Flakon dość ładny, ale masywny, trwałość ok. 3 godziny.

Szczegółowa ocena:
Zapach 3*
Trwałość 2,5*
Flakon 3*

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: miniatura + firmowa próbka z atomizerem

nie chce byc romantyczna

Czy to zapach romantyczny to kwestia do zastanawienia sie, ale dla mnie wcale nie taki romantyczny.

Perfumy z kategorii lekkiej i przyjemnej w sam raz na wiosne i lato. Wyczuwam w nim duzo pokladu swiezej, ale nie soczystej brzoskwini wymieszanej z innymi nutami, ktorych nie moge rozgrysc. Za brzoskwinia nie przepadam, wiec ten zapach nie dla mnie. Buteleczka nie podoba mi sie. Trwałosc dobra

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Milusi...

Bardzo lubię wszystko co pochodzi od Tommiego, a i na tym perfumie się nie zawiodłam.
Na plus:
+śliczny zapach owocowo - kwiatowy, który nie jest mdlący, ani mydlany,
+buteleczka - bardzo wygodna i ślicznie mieni się w słońcu stojąc na półce,
+odporny na spadanie - niestety jestem łamagą:], ale się nie stłukł,
+działa na mojego mężczyznę,
+trudno z nim przesadzić.

Na minus:
-mało wydajny,
-tak ładny, że siostra mi go kradnie :[

Używam tego produktu od:III.2008
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwszy

:ziewam:

Kwiatki, owocki, wszystko delikatne i uśrednione, żeby broń boże nie drażniło nikogo. I w ogóle wywoływało jak najmniej emocji. Miły, świeży, &quot;domyty&quot;, politycznie poprawny do bólu. Z papierka czułam fajną, słodką i soczystą brzoskwinię, na skórze się nie ujawniła. Tuberoza w składzie jest, ale mój nos jej nie wychwycił. Ogólnie dominuje białe, mydełkowe piżmo, trochę frezji, na początku jakieś owoce, ale lekko nadpsute niestety. Nie mój typ.
Bardzo ładna buteleczka.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

Owocowy sorbet

Mam 100ml ,zapach raczej delikatny ale z wyrazna nuta owocowa ,neutralny jak ktos nie lubi drazniacych zapachow a potrzebuje letniego otulacza ze slodkawa nuta brzoskwini ,ogolnie lekki zapach ale osoba szukajacym pazura moze sie nie spodobac .

Używam tego produktu od:3mies
Ilość zużytych opakowań: 100ml

mój KWC wśród zapachów

poprzednia recenzja tej wody perfumowanej bardzo mnie zdziwiła. ale to tylko dowodzi temu, że każdy nos jest inny.
osobiście mogę powiedzieć, że te perfumy zostały stworzone z myślą o mnie. szukałam zapachu stałego dla siebie i wśród kilkunastu, które już stoją na półce i zbierały by kurz, gdyby nie moja mama, pojawił się ten. i to już na zawsze.
nie duszący, nie drażniący, delikatny, stworzony faktycznie do otulania nas podczas marzeń, jak i na tyle dynamiczny, żeby dodawał energii w pracy. dość
trwały, na mnie utrzymuje się naprawde długo.

oczywiście to moja subiektywna opinia :) polecam wypróbować, bo ja akurat nie czuję tu żadnej mocnej brzoskwini, ani tym bardziej marmolady brzoskwiniowej .. ah ..no i dawno już nie jestem nastolaką ;)
polecam młodym, dynamicznym kobietom, które wciąż wiedzą co to marzenia:)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, NIE ostatniego

Niezapamiętywalny Nr.2

Kolejna zupełnie zbędna propozycja. Naprawdę mam nadzieję iż niedługi nastąpi powrót do masowego użycia w kompozycjach szyprów, ambry czegokolwiek zresztą co będzie wykraczać poza ramy &quot;lekkich owocków w spirytusowej zalewie&quot; których to ram Dreaming jest godnym (o ile to może być godne) przedstawicielem.
Do odpuszczenia. Banalne.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:jw

Jestem bardzo zadowolona.

Nie lubilam nigdy owocowo-kwiatowych zapachow, ale ten szczegolnie mi sie spodobal.
Pasuje do mnie, bardzo dlugo utrzymuje sie na skorze.
Zapach jest delikatny, nie mdly, co daje duzy plus.
Poczatek slodki,brzoskwiniowy, powoli zmienia sie w bardzo delikatny kwiatowy.
Co prawda zaraz po etapie rzoskwiniowym moze draznic chwilowy brak glownej nuty, ale pozniej jest tylko lepiej.
I co wazne, wedlug mnie zapach jest bardzo uniwersalny. Nadaje się i na dzień, i na wieczorne wyjscie.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy