Re-Lipid, Krem pod oczy i na powieki

Re-Lipid, Krem pod oczy i na powieki

Krem pod oczy i na powieki Re-Lipid zawiera Naturalny Stymulator Lipidów, który w sposób kontrolowany pobudza skórę do samodzielnego wytwarzania lipidów, olejek z amazońskiego drzewa Andiroba, który koi i łagodzi podrażnienia oraz zmiękcza i wygładza delikatną skórę w okolicach oczu, mikrogąbki OMEGA-3, które stopniowo uwalniając czynne substancje odżywcze, regenerują błony komórkowe oraz wpływają na poprawę biochemii komórek oraz kompleks roślinnych substancji aktywnych, który wzmacnia właściwości kojące i łagodzące, a także bardzo intensywnie nawilża i wiąże wodę w komórkach naskórka zapobiegając jej wyparowywaniu.
W efekcie regularnego stosowania kremu skóra staje się elastyczna, dostatecznie natłuszczona i znakomicie nawilżona. Zmarszczki ulegają spłyceniu i zmniejszeniu. Krem polecany jest szczególnie dla osób z cerą suchą i bardzo suchą, bez ograniczeń wieku. Nieperfumowany.

Dałabym zero!!!

Nestety, krem zupełnie się nie sprawdził dla moich oczu.
Budzę się raniutko, zerkam w lustro i... wyję z przerażenia :( Re-lipid przypomniał mi o tendencji do opuchlizn wokół oczu. Zupełnie zapomniałam, że mam taką przypadłość, dotychhczas stosowane kremy radziły sobie z tym dość przyzwoicie, a nawet dobrze, a tu? Katastrofa! Nie poddałam się jednak, zaczęłam stosować mieszankę, żel na opuchliznę, a na to ten krem, niestety, po kilku dniach oczy przestały tolerować ów kosmetyk, protestowały szczypaniem przy aplikacji. Nie wiem na co liczyłam męcząc się dalej, ale rzuciłam przygodę z kremikiem, gdy skóra na powiekach zaczęła się łuszczyć. Czyżby mnie uczulił? Ludzie, mnie nic nie uczula.
20.I. 06 krem oceniam nadal nisko, a nawet niżej, nie ma żadnej różnicy czy używam ten krem czy nie, tzn. skóra ma się jak miała a reszta znacznie gorzej, powieki puchną a oczęta rano jakieś łzawe, zaczerwienione. Poddałam się gdy powieki zaczęły się znów łuszczyć, szczypać, a rano były posklejane, zaropiałe jak u alergika w porze pylenia.
Pięknie to moje oczy wyglądały, gdy na kilka dni zmieniłam krem na AA (jakaś resztka w słoiczku). Biegnę więc po AA, a tym wysmaruję pięty.

działa

Szczerze polecam ten krem osobom, które chciałyby poprawić troszkę kondycję okolic oczu. Narazie jeszcze nie potrzebuję specyfików przeciwzmarszczkowych i do tej pory stosowałam lekkie nAwilżające żeliki pod oczy lecz ostatnio stwierdziłam, że woda to nie wszystko, tym bardziej, że pod koniec dnia skórze pod oczami i na powoekach daleko było do tej, po porannych zabiegach, więc postanowiłam dodatkowo oczko natłuścić. Wybór padł na re-lipid i - jak się okazało - strzeliłam w 10! Emulsja bardzo dobrze się wchłania, trochę tłustości na powiekach jednak zostaje i dlatego nie dam sobie głowy uciąć, że nie sprawia problemu przy nakładaniu cieni (też dlatego, że ich nie używam :)). Jednak na noc ten krem to super sprawa, rano budze się bez uczucie ściągnięcia pod oczami (bosskie uczucie doprawdy!!). Zauważyłam też, że ostatnio mogę bez strachu myć te okolice żelem do twarzy, a wcześniej zdarzałło się, że agresywniejsze żele podrażniały mi je, więc stam skóry niezaprzeczalnie sie poprawił :). Szkoda, że jeszcze nie posiada witaminek jakichś, że nie jest bardziej odżywczy, ale to i tak chyba najlepszy krem pod oczy jaki miałam, a jeszcze za tą cenę to już całkiem super sprawa! Zużywać go będę chyba przez rok, jest bardzo wydajny i jest go 30 ml, dlatego nie wiem, czy go jeszcze kupię - lubię testować nowości).
I jeszcze jedno na koniec - to będzie świetny kosmetyk na zimę, z pewnością ochroni oczka przed mrozem!

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań: z 1/7 słoiczka

Bardzo dobry

na początku zaznaczam, że daję 4 a nie 5 gwiazdek i juz pisze dlaczego :)
Uzywam Re-lipid w połączeniu z serum z wit. c własnej roboty. Tzn wieczorem nakładam serum po wchłonięciu, mija około 10 minut nakładam dość grubą warstwę Daxa. To połączenie jest wprost rewelacyjne! Cierpę od wielu lat na pernamentnie przesuszona skórę okół oczu, drobne zmarszczki, mimiczne juz także dołączyły do kolekcji, cienie po oczami, uczucie ściągania...Totalna bida z nędzą :( Od około 3 miesięcy stosuje Re-lipid w połaczeniu z wit c i ta kombinacja służy mi wspaniale! Krem cudownie nawilża skórę, staje się gładka, drobne linie zmarszczek powstałe z przesuszenia rozprostowuja się. Nie oczekujmy cudów, że krem wyprasuje skórę jak żelazko, ale jako produkt pielęgnujący, jako dodatek do silniejszej kuracji jest naprawde wspaniały. Krem ma postac delikatnej emulsji, bardzo lekkiej, szybko się wchłania, nie zostawiająć na skórze tłustości. A mimo to czuć, że skóra pod nim jest ukojona, ściąganie znika po chwili. Zaleta jest również to, że nie pachnie co dla alergików nie jest bez znaczenia. Mimo swojej półpłynnej konsystencji nie migruje do oka i nie powoduje łzawienia.
W połączeniu z wit c działa widocznie - skóra jest jakby gęściejsza w swojej strukturze, mniej przezroczysta, jędrniejsza, wygładzona. Polecam.
Aha... jednak musze się do czegos przyczepić - zamiast słoicza (zreszta bardzo gustownego) producent powinien pomysleć o tubce - byłoby bardziej higienicznie :D

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Rewelacja!

To swietny krem pod oczy, bez wahania daje mu piec gwiazdek. Doskonale nawilzyl , lekko natluscil moja skore, poprawil wyraznie jej kondycje,zlikwidowal drobniutkie linie spowodowane odwodnieniem i wysuszeniem skory. Obawialam sie tlustego mazidla, ale nic z tych rzeczy, to bardzo lekki kremik. Jest nieperfumowany,nie podraznil mnie, dobrze sie wchlania, zostawia bardzo cienki film, ale to akurat lubie w kremach pod oczy, daje mi to wrazenie komfortu i dobrego nawilzenia. Na bazie Lumene makijaz trzyma sie bez zarzutu. Nie powoduje mgly na oczach, co zdarza sie u mnie przy wielu kremach, nawet z wyzszej polki. To kremik dla osob, ktore walcza z przesuszona skora, ale na glebsze zmarszki, spowodowane wiekiem, czy mimika nie podziala, zreszta producent tego nie obiecuje. Cena jest przystepna, bo krem ma wyjatkowa jak na specyfiki pod oczy 30 ml pojemnosc, jest tez bardzo wydajny. Opakowanie jest estetyczne, podoba mi sie. Brawo Dax, to super produkt!!! ...

satysfakcja

Po tym jak w słoneczny dzień zobaczyłam że skóra w kącikach oczu wygląda jak harmonijka musiałam natychmiast interweniować. Mój dotychczasowy krem (hm a byłam z niego zadowolona) okazał sie więc niewystarczający :( zdecydowałam sięwypróbować Daxa i jestem najzupełniej zaskoczona! Krem rzeczywiście jest świetny. Nie jest tłusty - ma konzystencję dosyć treściwego ale lekkiego kremo-żelu, nie szczypie, nie podrażnia. Dobrze sie wchłania no i co najważniejsze niemal natychmiast poprawia stan nawilżenia skóry. Nadaje się pod makijaż. Stosuję go od tygodnia i widzę efekty - harmonijki znikły. Rzeczywiście świetny, super cena i pojemność. Słoik szklany- całkiem ciekawy acz niepraktyczny.
Dla mnie po prostu krem - satysfakcja. Wiecej takich produktów!

Wykorzystała: kilka próbek

Naprawdę świetny!

Używałam wielu kremów nawilżających pod oczy, ale ten uważam za najlepszy. Świetnie nadaje się do skóry przesuszonej. Widocznie poprawia jej stan, nie podrażnia i dobrze się wchłania. Jest zdecydowanie lepszy niż apteczne żele polecane do skóry odwodnionej (np. Vichy i La Roche Posay). Wygładza zmarszczki, ale tylko te drobniutkie spowodowane utratą wody. Nadaje się zatem dla młodych dziewczyn. Ale przecież producent nie obiecuje działania przeciwzmarszczkowego. Działanie zgodne w 100% z opisem producenta i za to z przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę.

Świetny

Idę na całość, a co? ;-) Daję 5 gwiazdek, bo to naprawdę kapitalny krem pod oczy za śmieszną cenę. Pewnie znowu wyjdę na Daxową mianiaczkę, ale ten krem zasługuje na najwyższe oceny.
Jest idealny dla b. wymagajacej skóry pod oczami, takiej jak moja. Używam go obecnie jako drugą warstwę w czasie kuracji Active C LRP, bo ten ostatni jest dla mnie za "cienki" (no, ale ma witaminę C, więc się twardo smaruję). W takim duecie, krem Daxa sprawdza się nad wyraz, solo zresztą też. Bardzo dobrze natłuszcza, ale w lekki, nie obciążający sposób. Ma zresztą przyjemną, delikatną konsystencję i doskonale się wchłania (nadaje się więc z powodzeniem pod makijaż). Po wieczornej aplikacji i całej nocy skóra pod oczami jest wciąż aksamitna, prawidłowo nawilżona, pokryta przyjemnym filmem, który bardzo lubię (nie znoszę takiej tępej suchości, jaka zostaje po innych kremach). Nie podrażnia, nie szczypie (a ja zawsze sobie napakuję coś do worka spojówkowego).
Słoik może nie do końca praktyczny, ale b. ładny ;-), a wydajność że każdemu kremowi takiej życzę.
Gorąco polecam właścicielkom suchej i normalnej skóry po 30. (ale widzę, że koleżanki już go odkryły, więc nie muszę zachwalać :p: ).

Świetny i godny uwagi

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, mimo iż na początku lekko mnie rozczarował - mam koszmarnie przesuszoną skórę ostatnimi czasy, a ta pod oczami, maltretowana korektorami itd cierpi najbardziej. Szukałam czegoś do naprawdę suchej skóry, najchętniej mocno natłuszczającego. Re Lipid nie natłuszcza, ogółem jest to dość lekki krem, o wodnistej konsystencji, dobrze się wchłania, nadaje się do stosowania w dzień pod makijaż. Mimo początkowych grymasów postanowiłam go troszkę poużywać - i jestem bardzo zadowolona z efektów. To jak na razie jedyny krem, po użyciu którego nie budzę się rano z suchą skórą pod oczami. Naprawdę spełnia obietnice, likwidując przykre uczucie ściągania skóry i suchości. Skóra jest nawilżona i ogólnie jej wygląd w moim przypadku zdecydowanie się poprawił. Nie ma działania przeciwzmarszczkowego (ale nie obiecuje tego) więc będę go uzywać na zmianę z czymś silniejszym. Na razie to mój zdecydowany lider, przewyższa swą jakością wiele znanych mi kremów z górnej półki. Polecam zdecydowanie - cena bardzo przyjazna. Krem ma koszmarny słoik, i to dla mnie główny minus (Dax powinien pomyśleć o dołączeniu jakieś szpatułki). U mnie dość szybko znika z pudełka, ale może dlatego że nie żałuję go sobie i nakładam naprawdę dość obfitą warstwą :) za to ma ogroną pojemność 30 ml! Polecam go szczerze, moim zdaniem warto na niego zwrócić uwagę!

bardzo dobry

Delikatny, cudownie kojący przesuszoną skórę - czego doświadczyłam i dzięki czemu zwróciłam uwagę na tę znakomitą serię. Aplikacja b. przyjemna, cudownie chłodzi skórę pod oczami, szybko się wchłania, bardzo intensywnie nawilża skórę pod oczami. DZiałań redukujących zmarszczki nie zaobserwowałam, ale też Dax ich nie obiecuje...
Jak wspomniałam - nabyłam go mając straszliwie przesuszoną skórę pod oczami i sprawdził się rewelacyjnie.
Dodatkową zaletą serii jest - w mojej ocenie - bardzo delikatny i przjemny zapach. Dałabym tym produktom (całej serii) nawet po 5*, ale na przeszkodzie stanęły tu słoiki.
Bardzo, bardzo ładne, ale ciężkie i nieporęczne.
Niemniej uważam, ze Re Lipid to seria, która śmiało może konkurować z wysokopółowymi kosmetykami; znam nawet kilka b. utytułowanych firm, które się doń nie umywają. I dobrze, bo cena przystęna, a jakość znakomita!

całkiem niezły

w zupełności zgadzam sie z Szaradą! Jako nawilżacz sprawdza się znakomicie, lekko natłuszcza, na noc jest bardzo dobry.
Słoik beznadziejny, trzeba grzebac palcem w jego wypukłościach...

dobry

Naprawdę niezły krem za niewielkie pieniądze. Dobrze nawilża i natłuszcza. Nie jest przeznaczony dla dojrzałych cer, aczkolwiek mnie wystarczał w zupełności. Jest bardzo wydajny przez swoją objętość. Nie podoba mi się tylko to wielgachne, nieporęczne oraz ciężkie szklane opakowane.Ilość zużytych opakowań: 1

Bez entuzjazmu...

Dałabym mu może i 3*,ale to dopiero mój drugi krem pod oczy i przegrywa zdecydowanie. Nie podoba mi się jego konsystencja- jakaś taka wodnista :( i to, że praktycznie się nie wchłania. Nawilżenia też właściwie nie zauważyłam, ot, lekki kremik pod oczy. I mógłby ciut pachnieć jak dla mnie..