Re-Lipid, Aktywator Lipid+

Re-Lipid, Aktywator Lipid+

Zgłaszająca osoba: sysstematica

Aktywator Lipid+ stanowi uzupełniający podkład pod krem na dzień lub na noc. Zawiera maksymalną dawkę składników czynnych, które aktywują działanie kremów z serii Re-Lipid. Skoncentrowany Naturalny Stymulator Lipidów intensywnie pobudza skórę do samodzielnego wytwarzania lipidów, a olejek z pnia amazońskiego drzewa Copaiba natłuszcza i utrzymuje optymalną ilość wody w naskórku.
Preparat ma działanie przeciwzapalne, kojące, zmiękczające i wygładzające. Mikrogabki OMEGA-3 uwalniając stopniowo czynne substancje odżywcze mają wpływ na regenerację błon komórkowych i poprawę biochemii komórek oraz hamują aktywność enzymu komórkowego, który powoduje utlenianie się lipidów. Mikrofluid glukozowy gwarantuje intensywne i dogłębne nawilżenie skóry.
Preparat polecany jest szczególnie dla osób z cerą bardzo suchą, bez ograniczeń wieku, gdy sam krem nie zapewnia skórze odpowiedniego komfortu.

Skład: aqua, caprillic / capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, beta-d-glucose, hydrogenated poly-1 decene, glycerin, copalfera officinalis resin, hydrolizated potato protain, "n-3 food oil", ascorbyl palmitate, hydrolyzed wheat protein, glutaral, butylated hydroxyanisol, 2-bromo-2-nitropropane ?1,3 diol, triethanolamine, disodium edta, ethylparaben, methylparaben, polyglyceryl-3-diisostearate, acrylates c10-30/alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, parfum

Cena: 23,00 zł / 30 ml

znakomity na łokcie!!!!

Jeśli któraś z Was ma problem z przesuszoną i chropowatą skórą na łokciach, to serdecznie go polecam. Moje zmaltretowane łokcie po tygodniu regularnego stosowania tego preparatu zaczęły przypominać wreszcie łokcie człowieka a nie szympansa D: Znakomicie nawilża i natłuszcza zniszczoną skórę. Jestem zachwycona. Stosowałam go też na łuszczącą się skórę na brodzie i poradził sobie znakomicie. Może zastosowania niekonwencjonalne, ale jakże satysfakcjonujące rezultaty!
Będize moim kołem ratunkowym, gdy popłynę na Morze Północne :)

Jakiś taki nie bardzo

Używając z próbki byłam zachwycona, bo nawilżał dobrze. Kupiłam go ponad miesiąc temu i po dwóch tygodniach stwierdziłam, że jednak działa nie tak, jak trzeba. Zauważyłam pogorszenie się cery i wypryski!!!, których nie miałam już od dobrych kilku lat! Po odstawieniu powoli wracało wszystko do normy.

Szkoda, bo ma zalety: miodowo-woskowy zapach, konsystencja na początku gęstsza pod ciepłem palców zmienia się w delikatny, śliski olejek i można zrobić masaż twarzy. Makijaż trzymał mi się dobrze, pomimo tego, że przed nałożeniem podkładu widać było połysk tego 'olejku'.

Ogólnie to mi szkoda, ale odstawiam go od twarzy i będę smarować tylko szyję ;). Tam nie powinno być wyprysków, o!

Zawód...

Nie dla mnie ten kosmetyk..Jest zbyt tłustawy i do tego pachnie jakoś tak intensywnie ziołowo (dla mnie drażniąco :( ).Poza tym nie zauważyłam,żeby poprawił jakoś stan mojej skóry..Ogólnie nie polecam!

Cellulit adipocyty

Dobry, ale...

Mam mieszane uczucia wobec tego kosmetyku.Po pierwsze tuż po nałożeniu mimo dokładnego rozsmarowania i wklepywania skóra potwornie się świeci, ocieka tłuszczem, bo preparat nie chce się wchłonąć.Z drugiej strony efekty działania kosmetyku są widoczne u mnie gołym okiem- dobrze nawilżył, odżywił mi przesuszoną po zimie skórę, stała się bardziej jędrna .Teraz na razie go nie uzywam, ale myślę,że na pewno do niego wrócę po wakacjach, gdy powrócę z urlopu w ciepłych krajach z wysuszoną od słońca buzią.

???

O co tu chodzi?Nalozylam jak kazali - na oczyszczona skoe, pod krem na noc z tej samej serii. Nawilza ta kombinacja miernie, wyglada przerazajaco (wogole sie nie wchlania i intensywnie blyszczy na twarzy) i potwornie, ale to potwornie pachnie...

n-i-e-s-a-m-o-w-i-t-y

na szyję.Po tym, jak szybko straciłam na wadze (naprawdę sporo) miałam nieco problemów z jędrnością skóry, między innymi na szyi - zrobiło jej się troszkę za dużo, co objawiało się w formie pionowych zmarszczek pojawiających się gdy tylko skóra nie była idealnie nawilżona. Przez 1,5 roku nie mogłam znaleźć kosmetyku, który przywróciłby elastyczność skóry. Dopiero Aktywator Daxa dał sobie z tym radę - wygładza skórę w trakcie kilkuminutowego masażu, a efekt utrzymuje się cały dzień. Po prostu rewelacja. Skóra odżyła w ciągu kilku dni.Natomiast na twarz jest dla mnie jednak zbyt tłusty - wprawdzie konsystencja preparatu jest leciutka, ale nie beztłuszczowa - po nałożeniu zachowuje się jak delikatna oliwka. I tylko dlatego nie dostaje 5-ciu gwiazdek.