Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Carma Laboratories, Carmex Lip Balm Cherry Tube SPF 15 (Balsam do ust w tubce wiśniowy)

Cena już od 8,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wersja smakowa (wiśnia) znanego i lubianego Carmexu w tubce. Zalecany jest wszystkim tym, których usta wystawione są na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych (słońce, mróz czy wiatr). Po zastosowaniu balsamu usta stają się pełniejsze i bardziej jędrne, a przede wszystkim nawilżone i odżywione. Balsam leczy suche kąciki ust oraz niepowtarzalnie radzi sobie z opryszczką, nadaje również delikatny połysk i niesamowite uczucie świeżości i delikatnego chłodu.
Działanie Carmexu::
- znieczula
- niweluje swędzenie
- nawilża i odświeża
- chroni przez zimnem
- natychmiast leczy pęknięte usta.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

Dobry balsam ;D

Carmex jest moim ulubieńcem od pewnego czasu. Najlepiej sprawdza mi się wersja tradycyjna, ale ten też jest całkiem niezły. Moje cały rok suche usta są bardzo wymagające, a ten oto balsam, potrafi im choć trochę pomóc, gdy inne tego typu rzeczy zawodzą. Nie jest on jakoś bardzo wydajny, ale zdecydowanie spełnia swoje wymagania. Mocna czwóreczka ode mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563356].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

+ idealnie nawilża
+ jest mega wydajny
+ daje uczucie chłodu na ustach
+ szybko regeneruje mega spierzchnięte usta
+ konsystencja
+ opakowanie
+ ma SPF15
+ cena

- zapach jest trochę chemiczny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561996].usefull || 0 }}% pomocna.

Przygodo trwaj...

Plusy:
+ daje ukojenie spierzchnietym ustom
+ przez noc regeneruje usta
+ nawilza
+ chroni przed zimnem i wiatrem
+ cudownie chlodzi
+ wydajny
+ nie uczula
+ delikatny push up
+ zapach
+ konsystencja
+ cena
+ pomaga przy suchych skorkach
+ cudownie chlodzi ( latem niezastapiony)
+ SPF 15

Minusy:
- nakladanie jest malo higieniczne :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458862].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Lepsza wersja klasycznego Carmexu

Zawsze jakoś wracam do tego tradycyjnego Carmexu, zwłaszcza zimą, gdy moje usta cierpią. Chociaż ta forma tubki nie jest moją ulubioną, wolę zdecydowanie te w sztycie.

-ładny zapach
-w miarę chroni i nawilża usta
-wydajny
-dostępny w każdym Rossmannie
-cena okej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449151].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny ale.....

Carmex bardzo lubię ten też, ale wole te w sztyfcie bo są lepsze i przyjemniejsze w działaniu. Ten się trochę lepi, wylewa z tubki, a smak jest bardzo chemiczny. Nie podszedł mi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386246].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Jest zdecydowanie mniej wydajny i wygodny niż zwykły Carmex w sztyfcie.
Jest to chyba jedyny produkt z wiśniowym zapachem, który toleruję, zapach mocny, faktycznie może chemiczny ale przyjemny i pasujący do Carmex'a.
Jak większość produktów w tego typu opakowaniu jest mało higieniczna i szybko się brudzi. Konsystencja przyjemna chociaż rzadka i daje wrażenie spływania z ust . Efekt mrowienia i chłodzenia na plus, troszkę szybciej znika z ust niż wersja w sztyfcie.
+ nawilża
+ niweluje suche skórki
+ przyśpiesza regenerację
+ chroni
+/- pozostawia tłusty film
+/- zapach
+/- efekt chłodzenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386231].usefull || 0 }}% pomocna.

akcja - inhalacja

byłam bardzo ciekawa tego balsamu ze wględu na szczypanie o którym czytałam wcześniej w wielu recenzjach. Moim zdaniem to atut, przyjemnie szczypie lekko w usta przy czym delikatnie je powiększa. Mam też uczucie inhalacji, jak po użyciu olejku sosnowego. Naprawdę bardzo fajna na zimę. Łatwo się rozprowadza, nie wymaga ściagania rękawiczek ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372286].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Daje delikatne nawilżenie i efekt napięcia ust. Idealny na wiosnę/lato.
Zapach jest intensywny (moi znajomi czują gdy pomaluje się nim), ale podoba mi się.
Szczypanie po użyciu jest miłym doświadczeniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343941].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby niestety

Niestety ten produkt mocno mnie rozczarował.

Zalety:
- ładny wiśniowy zapach
- delikatnie nawilża
- ładna tubka i wygodne użycie
- lekko mrowi skórę warg

Wady:
- ten produkt jest dość rzadki, lepi się, szybko znika z warg
- kompletnie nie wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320836].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ratunek na spierzchnięte usta

Miałam kiedyś problem z popękanymi, suchymi i wiecznie spierzchniętymi ustami.. Nie mogłam niczym tego wyleczyć, żadna wazelina, drogie pomadki i balsamy nic nie dawały i troszkę zaczęły opadać mi ręce. Któregoś razu koleżanka "poczęstowała" mnie swoim carmexem mówiąc, że da sobie rękę uciąć, że od razu poczuje różnice. Faktycznie mimo małych niedogodności mianowicie intensywnego zapachu, który był nawet trochę drażniący i szczypiących ust (to chyba było najgorsze), już po godzinie czułam, że coś się zmienia więc kupiłam sobie w aptece własnego carmexa. Z ręką na sercu, już drugiego dnia rano wstałam i miałam usta jakby mi ktoś dał nowe :) Ani jednej skórki, pęknięcia i zero uczucia suchości. Jest to mój "bóg" wśród pomadek ochronnych i ratunkowych :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268256].usefull || 0 }}% pomocna.