Carma Laboratories, Carmex Lip Balm Cherry Tube SPF 15 (Balsam do ust w tubce wiśniowy)

Wersja smakowa (wiśnia) znanego i lubianego Carmexu w tubce. Zalecany jest wszystkim tym, których usta wystawione są na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych (słońce, mróz czy wiatr). Po zastosowaniu balsamu usta stają się pełniejsze i bardziej jędrne, a przede wszystkim nawilżone i odżywione. Balsam leczy suche kąciki ust oraz niepowtarzalnie radzi sobie z opryszczką, nadaje również delikatny połysk i niesamowite uczucie świeżości i delikatnego chłodu.
Działanie Carmexu::
- znieczula
- niweluje swędzenie
- nawilża i odświeża
- chroni przez zimnem
- natychmiast leczy pęknięte usta.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

Fajnie działa... na paznokcie)

Balsam do ust Carmex skusił mnie... wiśniowym zapachem, który okazał się miętowo-wiśniowy: świetny! Do ust lubię go używać okazjonalnie. Wrażenie chłodzenia i mrowienia nie jest- jak dla mnie - zbyt przyjemne. Denerwuje mnie w tym produkcie to, iż po użyciu mam w ustach dziwny posmak: bardzo sztuczny i nieprzyjemny :/ Może dlatego nie potrafię pokochać tej "pomadki"... Mimo to - często kupuję ten kosmetyk, gdy jest w promocji. TUBKA jest bardzo wygodna i poręczna, koreczek solidny, natomiast sam produkt nie zachwyca. Szukałam alternatywnego zastosowania dla tego kosmetyku i... znalazłam! On fajnie działa na paznokcie! Od kilku dni stosuję go jako odżywkę -wcieram w pazurki i zauważyłam, że ładnie się wzmocniły ♡ super! POLECAM ten sposób!

Lekarstwo na wszystko

W "Moim wielkim greckim weselu" ojciec głównej bohaterki leczył wszystko Windexem. Moim Windexem jest Carmex.
Suche usta? Carmex. Łamliwe paznokcie? Carmex. Katar i przesuszona skóra pod nosem? Carmex!
Stosują na wszelkie suchości, i sprawdza się rewelacyjnie. Plus za filtr przeciwsłoneczny.

super

Idealny na zimę i nie tylko. Nawilża i chroni usta, a do tego ma przyjemny zapach. Na długo pozostawia efekt nawilżenia, oczywiście zanim nie zaczniemy jeść, czy pić :D Polecam wszystkie balsamy do ust carmex :)

Dieta na trądzik

Świetny produkt

Jest to najlepiej sprawdzający mi się produkt do ust, sto razy lepszy niż eos. Idealny do nałożenia na noc aby nasze usta się zregenerowały. Mentol zawarty w składzie daje świetne uczucie na ustach.

Dobry balsam ;D

Carmex jest moim ulubieńcem od pewnego czasu. Najlepiej sprawdza mi się wersja tradycyjna, ale ten też jest całkiem niezły. Moje cały rok suche usta są bardzo wymagające, a ten oto balsam, potrafi im choć trochę pomóc, gdy inne tego typu rzeczy zawodzą. Nie jest on jakoś bardzo wydajny, ale zdecydowanie spełnia swoje wymagania. Mocna czwóreczka ode mnie.

rewelacja

+ idealnie nawilża
+ jest mega wydajny
+ daje uczucie chłodu na ustach
+ szybko regeneruje mega spierzchnięte usta
+ konsystencja
+ opakowanie
+ ma SPF15
+ cena

- zapach jest trochę chemiczny

Przygodo trwaj...

Plusy:
+ daje ukojenie spierzchnietym ustom
+ przez noc regeneruje usta
+ nawilza
+ chroni przed zimnem i wiatrem
+ cudownie chlodzi
+ wydajny
+ nie uczula
+ delikatny push up
+ zapach
+ konsystencja
+ cena
+ pomaga przy suchych skorkach
+ cudownie chlodzi ( latem niezastapiony)
+ SPF 15

Minusy:
- nakladanie jest malo higieniczne :(

Lepsza wersja klasycznego Carmexu

Zawsze jakoś wracam do tego tradycyjnego Carmexu, zwłaszcza zimą, gdy moje usta cierpią. Chociaż ta forma tubki nie jest moją ulubioną, wolę zdecydowanie te w sztycie.

-ładny zapach
-w miarę chroni i nawilża usta
-wydajny
-dostępny w każdym Rossmannie
-cena okej

Fajny ale.....

Carmex bardzo lubię ten też, ale wole te w sztyfcie bo są lepsze i przyjemniejsze w działaniu. Ten się trochę lepi, wylewa z tubki, a smak jest bardzo chemiczny. Nie podszedł mi.

Może być

Jest zdecydowanie mniej wydajny i wygodny niż zwykły Carmex w sztyfcie.
Jest to chyba jedyny produkt z wiśniowym zapachem, który toleruję, zapach mocny, faktycznie może chemiczny ale przyjemny i pasujący do Carmex'a.
Jak większość produktów w tego typu opakowaniu jest mało higieniczna i szybko się brudzi. Konsystencja przyjemna chociaż rzadka i daje wrażenie spływania z ust . Efekt mrowienia i chłodzenia na plus, troszkę szybciej znika z ust niż wersja w sztyfcie.
+ nawilża
+ niweluje suche skórki
+ przyśpiesza regenerację
+ chroni
+/- pozostawia tłusty film
+/- zapach
+/- efekt chłodzenia

akcja - inhalacja

byłam bardzo ciekawa tego balsamu ze wględu na szczypanie o którym czytałam wcześniej w wielu recenzjach. Moim zdaniem to atut, przyjemnie szczypie lekko w usta przy czym delikatnie je powiększa. Mam też uczucie inhalacji, jak po użyciu olejku sosnowego. Naprawdę bardzo fajna na zimę. Łatwo się rozprowadza, nie wymaga ściagania rękawiczek ;)

Fajny

Daje delikatne nawilżenie i efekt napięcia ust. Idealny na wiosnę/lato.
Zapach jest intensywny (moi znajomi czują gdy pomaluje się nim), ale podoba mi się.
Szczypanie po użyciu jest miłym doświadczeniem.