Deborah, Bioetyc Corpo Nuovo, Roll On Serum Resculpting Action (Serum modelujące roll on)

Przeznaczony do skóry z nagromadzoną tkanką tłuszczową w okolicach ud, pośladków, brzucha i bioder, a także do skóry pozbawionej napięcia i elastyczności, dotkniętej cellulitem.
W efekcie stosowania otrzymujemy wymodelowaną sylwetkę, nagromadzona tkanka tłuszczowa zostaje wyraźnie zredukowana. Skóra jest bardziej ujędrniona, zwarta i stonizowana.
Zawiera:
- Complex - Be z ekstraktami Brunatnych Alg Atlantyckich, który stymuluje drenaż i usunięcie zatrzymanych płynów przeciwdziałając gromadzeniu się nowej tkanki tłuszczowej.
- Biopolimer pochodzenia roślinnego Liftline inaczej Olej z Kiełków pszenicy - dzięki zawartości wielu witamin głęboko odżywiają, regenerują, wygładzają i zmiękczają skórę. Chronią przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Olej ten wskazany jest również dla skóry pozbawionej elastyczności i jędrności, zwiotczałej i starzejącej się. Liftline tworzy elastyczny film, który wzmacnia skórę.

Fakt opakowanie nie ułatwia aplikacji ale działa!!!

Opakowanie nie ułatwia stosowania fakt. Ale cena nie jest zbyt wysoka i przy regularnym stosowaniu uda i pośladki stają się szczuplejsze. Stosowałam 3 tygodnie przed urlopem ,rano i wieczorem ,fakt troche żmudna praca, i sama bym nie powiedziała czy efekt jest widoczny. Ale od kilku mężczyzn usłyszałam komplementy ,że rewelacyjnie wyglądam. Ten preparat działa, warto więc pomęczyć się troche.

Tragiczne opakowanie

Swoją recenzję muszę zacząć od tego, że produkt ma fatalne opakowanie, gęsty żelowy kosmetyk nie chce się wydostać przez kuleczkę, więc naprawdę trzeba się namęczyć, żeby serum wydostało się z buteleczki. To naprawdę skutecznie zniechęca do używania tego, nietaniego niestety, kosmetyku.
Kolejnym minusem jest fakt, że serum starczyło mi na nieco ponad tydzień stosowania ( a używałam go jedynie wieczorem), więc więcej na pewno nie znajdzie się już w moim zakupowym koszyku.
Faktycznie, skóra się trochę wygładziła, jednak tydzień czasu to za mało, żeby wypowiedzieć się na temat działania kosmetyku antycellulitowego.
Na pewno nie kupię ponownie, ponieważ jest drogie i zaskakująco niewydajne.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

kiepskie opakowanie

Na moja ocenę kosmetyku duży wpływ ma funkcjonalność opakowania, w którym go zamknięto. Dozownik z małą kulką jest kompletnym nieporozumieniem w tym przypadku, ponieważ sam kosmetyk ma gęstą żelowo-kremową konsystencję, która za nic w świecie nie chce się dobrowolnie przedostać na kulkę. Już po pierwszym użyciu postawiłam opakowanie na zakrętce a i tak niewiele to pomogło.
Opakowanie jest malutkie - zawartość starczyła mi na na ok. 10 - 14 dni przy stosowaniu tylko wieczorem, więc wychodzi drogo. Kosmetyk ma ładny zapach i świetnie się rozsmarowuje - oczywiście ręką. Kulka pozostawia tylko smużki substancji i konieczne jest wsmarowanie jej ręką. Szybko się wchłania, na wierzch zawsze nakładałam jeszcze aktualnie używany balsam do ciała.
Skóra rzeczywiście wygładziła się, jest bardziej zwarta, ale niestety nie przedłużę kuracji ze względu na opisane wyżej problemy.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe