Adidas, Adipower, Anti-perspirant Roll-on 72h (Antyperspirant w kulce)

Adidas, Adipower, Anti-perspirant Roll-on 72h (Antyperspirant w kulce)

Adidas Adipower 72H zapewnia do 72 godzin ochrony przed poceniem, maksymalną skuteczność niezależnie od stopnia wysiłku oraz długotrwałą ochronę przed poceniem i przykrym zapachem. Co ciekawe zapach antyperspirantu zmienia się w zależności od intensywności Twojego dnia, uwalniając nowe, orzeźwiające nuty.

w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna
ochronne, zapachowe

Najmocniejszy

Najlepszy jaki posiadam ,szybko wysycha pozostawiając skórę sucha ,czystą i bez zapachu na wiele godzin.
Najmocniejszy ze wszystkich antyperspirantów dla kobiet Firmy Adidas .
Idealny dla kobiet uprawiających sport ,w czasie stresu upałów czy na co dzień .

Niezły

O antyperspirancie z serii Adipower jest obecnie bardzo głośno dzięki wszechobecnym reklamom oraz wpisom na blogach. Słyszę o nim praktycznie każdego dnia. Kusił mnie odkąd pojawił się na rynku. Byłam ciekawa tego produktu, szczególnie teraz kiedy mamy upalne lato, żeby móc sprawdzić jego działanie.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest charakterystyczne dla produktów tej marki. Mamy tutaj klasyczne, plastikowe opakowanie z zakrętką, lekko ścięte co czyni je bardziej wyrazistym na półce wśród innych produktów tego typu. Szata graficzna również przyciąga wzrok – wyraziste kolory i grafika od razu rzucają się w oczy. Króluje tutaj pomarańcz i żółć w mocnych, intensywnych odcieniach oraz granatowe logo marki. Grafika jest dosyć ciekawa, dobrze przemyślana i nie przytłacza. Całość wykonano z mocnego plastiku, któremu nie straszne są upadki. Aplikator w formie kulki działa bez zarzutu dozując odpowiednią ilość produktu.

ANTYPERSPIRANT

Zapach tego produktu jest naprawdę delikatny, przynajmniej w opakowaniu, bo na skórze jakby się rozwija i jest bardziej wyczuwalny. Całkiem przyjemny, kojarzący się z świeżością, ale nie przypomina żadnego aromatu roślinnego czy owocowego. Po aplikacji dość szybka zasycha, więc prawie od razu można wskakiwać w ubranie, co ważne podczas porannego pośpiechu. Nie brudzi ubrań. Co do ochrony – na obecną chwile kiedy towarzyszą nam wręcz tropikalne upały całkiem dobrze chroni przed poceniem, dzięki czemu czuję się bardziej komfortowo i nie muszę przejmować się plamami na ubraniach spowodowanymi poceniem. Swoją rolę spełnia bardzo dobrze, choć z tymi 72h to chyba jest lekka przesada, nie sądzę, że jakikolwiek produkt mógłby tak długo działać, chyba że bloker. Produkt ma korzystną cenę, można go nabyć praktycznie wszędzie, gdyż jest bardzo popularny. Dla mnie na chwilę obecną wystarczający.

PLUSY
+ przyjemny zapach
+ trwałe i praktyczne opakowanie
+ dobra ochrona
+ niska cena
+ wydajność
+ dobra dostępność

Nadpotliwość

Kulka super radzi sobie z nadpotliwością. Pachy długo pozostają suche i świeżo pachną. Nie sprawdzałam czy działa faktycznie aż 72h, ale z 12 radzi sobie w porządku.