Garnier, Fructis, Maseczka-krem wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych

Garnier, Fructis, Maseczka-krem wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych

3-minutowa maseczka-krem o działaniu wzmacniającym, zawierajaca kwasy owocowe, witaminy B3, B6 i fruktozę. Głęboko odżywia włosy suche i zniszczone, przywraca im połysk.

Niestety nie

Używałam kiedyś całej linii Fructisa, miedzy innymi również tej odzywki. Po kilkunastu użyciach włosy rzeczywiście wygladały lepiej, byly bardzo gladkie, łatwo sie rozczesywały. Niestety, zasada, że nie powinno sie cały czas uzywac tego samego szamponu i odżywki w przypadku Fructisa sprawdza sie w 100%. Po pewnym czasie włosy znowu "zbrzydły", jakby odżywka [no i szampon] już na nie nie działały. W dodatku dostałam łupieżu, który wracał za kazdym razem, gdy użyłam któregokolwiek z kosmetyków Fructis.

w miarę

Maseczka ma ładny owocowy zapach (tak jak cała seria Fructis), dobrą konsystencję, włosy dobrze się po niej rozczesują i są wygładzone. Niestety, nie mogę używać całej serii Fructis, bo dostaję łupieżu...

może być

Raczej dobra odżywka niż maseczka, bo bardzo spektakularnych wyników nie należy oczekiwać. Ale bardzo ją lubię, włosy mocno zmęczone farbowaniem robią się gładkie, łatwo się rozczesują, dobrze układają i pięknie pachną, z błyszczeniem i odżywianiem trochę gorzej, ale to może dlatego, że włosy farbowane na blond generalnie w moim przypadku trudno było doprowadzić do zadowalającego stanu. Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja metody

Srednia była..

nie byłam nią jakos specjalnie zachwycona..dwie gwiazdki za w miare przyjemną aplikacje - nie spływa z włosów.. i druga *, bo włoski sie po niej spoko rozczesywały :) ..ale ich stan taki był taki sam jak na poczatku, nie zdziałala nie wiadomo czego dobrego.. w sumie jako odzywka mogłaby byc, ale jako maseczka- to sadziłam ze sie wykaze bardziej spektakularnym działaniem. Nie zrobiła dobrze, ale nie zrobila krzywdy ;) ot takie cos :DNa własną odpowiedzialnosc ;)Używałam tego produktu przed rokiem/ Ilość zużytych opakowań: 1

lubię :)

Często używam po farbowaniu, ponieważ w widoczny sposób nawilża, odżywia i poprawia kondycję włosów.Pięknie pachnie, jest gęsta, nie ścieka z włosów.

Rewelacja

Świetna, naprawdę działająca maseczka. Włosy wysuszone na siano potrafi przywrócić do życia. Cudownie pachnie, niestety trochę szybko się kończy.

fajna

Dobra maseczka do suchych włosów. wydaje mi się, ze miałam tką, któą się trzyma dłużej - nie błyskawiczną. Ale na moje super suche włosy trudno znaleźć rewelację. Nawet gdy jakąś maseczką na początku stosowania jestem zachwycona, to później jest dla mnie tylko dobra (może włosy sie przyzwyczajają?. W każdym razie ta dla mnie taka jest. Co jakiś czas do niej wracałam, ze skutkiem pozytywnym, więc mogę dać jej z czystym sumieniem dać 4, a piątą gwiazdkę rezerwuję dla tych preparatów, które jeszcze lepiej i jeszcze dłużej nawilżyły moje włoski.

ulubiony!

To zdecydowanie moja ulubiona odżywka do włosów. Już w chwili nakładania czyni je tak miękkimi że prawie rozpływającymi się, a włosy mam zniszczone bardzo. Są potem gładkie, mięciutkie, takie elastyczne i mocne. A zapach faktycznie jest bardzo intensywny i trzyma się długo, ale ja go lubię. Warto przed zakupem sprawdzić czy ktos chce z nim wytrzymywać.

średnia

Wszystko z nią dobrze: mocno odżywia, nie trzeba trzymać jej na głowie godzinami, zmiękcza włosy, nie przeciąża tak od razu, dopiero gdzieś w połowie opakowania (ale mam włosy cienkie, więc może dlatego). Tylko zapach mnie zmordował, okropnie mdły. I długo się utrzymuje. <BR>Żeby nie ten zapach, byłaby nawet niezła!