Woda perfumowana Miraculum

Woda perfumowana Miraculum

W zapachu odnaleźć można wyjątkowe akordy kwiatów: magnolii, frezji i jaśminu,
oplecione orzeźwiającymi nutami owocowymi. Całość kompozycji wieńczy ambra oraz białe piżmo. Idealny na każdą okazję jako dodatek do ulubionych strojów.

Sprawi, że poczujesz się gwiazdą codziennego życia.

Nuta głowy: frezja, liczi
Nuta serca: magnolia, kwiat jaśminu, imbir i perz
Nuta bazy: ambra i białe piżmo.

Cena: ok. 25 zł

Zapach kobiety.

Kto by pomyślał?
Zapach zbliżony do Lancome Miracle, ale o wiele ładniej układa się na mojej skórze. Jest bardziej ugodowy. Nie drażni i nie wwierca się w nos, tak jak to potrafi zrobić Miracle.
Kobiecy, ciepły, subtelny. Ciepło wyraża się nie poprzez duchotę i ciężkość zapachu, ale poprzez jego charakter. Jest ciepły, jak serce matki.
Kiedyś kiedy byłam mała, a mama często wyjeżdżała- taki był charakter jej pracy- stęskniona wwąchiwałam się w jej szale i swetry. Pachniały nią. Ciepłem, serdecznością i miłością. Zapach był lekki, ale piorunujący. Bardzo przyjemny i uspokajający. I takie właśnie jest Miraculum. Delikatne, kwiatowe, rześkie. I ciepłe.
Na co dzień.

ZAPACH KTÓRY KRĘCI...

Zapach zbliżony do Miracle Lancome...
\\ndelikatnie słodki..... uwodzicielski... a przez to delikatnie ale jednak zauważalny przez innych... polecam na codzień . Wode raz na jakiś czas zmieniam ale zawsze siegam po ten zapach z radością....

Zakochałam się

Perfumy dostałam w prezencie, na początku nie podobały mi się i wydwały się zbyt "poważne", ostatnio jednak odkryłam je na nowo i zakochałam się :-)

Zapach jest delikatnie słodki, ale zdecydowanie daleki od wszystkich cukierków i landrynek zapełniających perfumerie. Jest to słodycz rozgrzanej łąki, a nie syntetycznej wanilii, czyli cos dla fanek zapachów kwiatowych. Mimo to jest delikatny, nie dusi i co ciekawe daje wrażenie "otulenia" pozostając zapachem świeżym i idealnym na co dzień. Bardzo kobiecy, ma w sobie też coś eleganckiego.

Za tak niską cenę jak na perfumy zakoczyła mnie niespotykana trwałość i intensywność. Jest wyczuwalny w otoczeniu, niekoniecznie tylko przy bardzo bliskim kontakcie. Zostaję na skórze praktycznie przez cały dzień, chociaż wieczorem jest zupełnie inny, ciepły i bardziej różany.
Jeśli tylko znajdę bardzo chętnie kupię ponownie, szkoda że producent wybrał tak proste, toporne opakowanie dla tego cudeńka :-)

TOP 10 męskich perfum

zapach mojej młodości!

To był mój pierwszy kobiecy zapach - odkryłam go wieku 16 lat. Kojarzy mi się z pierwszymi pocałunkami, pierwszymi miłościami, pięknymi wyznaniami:) I mimo że wiele się w moim życiu zmieniło, raz na jakiś czas po prostu muszę do tego zapachu wrócić.

Żadnym odkryciem jest stwierdzenie, że to podróbka Miracle Lancoma. Natomiast ja chciałabym powiedzieć, że EDP Miraculum przerósł oryginał o głowę. Po pierwszej zużytej butelce recenzowanej wody, zakochana w tej kompozycji kwiatów i piżma, postanowiłam uzbierać na Miracle. Trochę mi to zajęło, w końcu nastolatkom nie spada kilka stówek z nieba na głowę. Gdy już nabyłam Lancoma, byłam strasznie zawiedziona. Niby podobna butelka z różowym płynem, ale stanowczo więcej ostrości i kwiatów, a mniej tego pięknego ciepła, które zachwyciło mnie przy Miraculum.

W pierwszej fazie Miraculum czuję kwiaty - szczególnie frezje, które kocham i jaśmin, który uwielbiam. Potem wyczuwam też coś cukierkowego oraz owocowego, ale nie potrafię sprecyzować co. Gdy ta kompozycja blednie (ale nie ustępuje!) otula mnie niesamowita miękkość, subtelność, ciepło, zmysłowość, ale jest też coś ostrzejszego dla przełamania tej słodyczy. I do końca już - a perfumy są trwałe (ok 5-6 h) - pływam w ukochanym piżmie.

Minęło sporo czasu. Znalazłam swoje inne zapachy, ale... Raz na kilka lat czuję silną potrzebę wrócić do Miraculum. Trochę to narkotyczne. Strasznie sentymentalne, ale podobno dzieciństwo wpływa na nasze całe życie i tego się nie wyprę.

Używam tego produktu od: 13lat
Ilość zużytych opakowań: 5 razy 100ml

Na dobry dzień

Odkryłam ten zapach wiele lat temu. Szukałam wody lekkiej, pełnej wibrujących delikatnych nut owocowo-kwiatowych i odrobiną delikatnej goryczy, który nada codziennemu zapachowi ledwie wyczuwalną gorzką nutkę elegancji i taka jest Miraculum.
Pozostawia na skórze przyjemną i trwałą woń. Odpowiedni na co dzień.
Duży plus za prosty, elegancki flakon, bez zbędnych ozdobników.
Dodatkowy plus za przystępną cenę i dezodorant od tym samym zapachu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 x 100 ml

Cukierek:-)

Właśnie dzisiaj w rossmanie zakupiłam zestaw Miraculum. Perfumy i dezodorant. Perfumki mają piękny, różowy zapach. Bardzo podobny do Miracle Lancome. Typowy dla młodych dziewczyn. Na randkę z chłopakiem. Na pewno mi się tak szybko nie znudzi. Jestem zadowolona z zakupu:-)

Używam tego produktu od: Dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Początek 1

ŚWIETNY!!!

Zapach jakby stworzony dla mnie. Kupiłam przypadkiem, nie spodziewając się za taką cenę niczego specjalnego. I jakże miło zostałam zaskoczona. Uwielbiam zawarte w zapachu piżmo...Wiele razy mówiono mi że cudnie pachnę. Chocby dla takich komplementów warto go kupic;) Bardzo trwały, na mojej skórze, ba nawet na ubraniach, utrzymuje się nawet do kilku godzin. Polecam go wszystkim Paniom które lubią kwiatową, lekką nutę, lubią czuc się zawsze świeżo i kwitnąco. Zdecydowanie kupię następny flakonik, bo właśnie poprzedni się skończył.

Używam tego produktu od: ładnych paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

lubię ;)

Dostałam od mamy.
Zapach jest piękny, bardzo dobrze czuję się w tego typu zapachach - deikatny, kwiatowy, bardzo kobiecy.
A ponieważ sam zapach to kwestia gustu, skupie sie na jego jakości.

Za taka cene taka trwałość - rewelacja!
Zapach utrzymuje sie dość długo ok 5 godz, na ubraniach nawet dłużej, po całym dniu wieczorem czuć go na sweterku
Do tego pojemność 100 ml.
Zapach jest dość oryginalny, nie banalny, raczej na codzień, na randke czy na impreze jest za delikatny.

Butelka wygląda jak by producent zapomniał sie nią zając..szczególnie ta zatyczka.. ;)
ale nie wymagajmy za dużo. Perfumki naprawde godne polecenia. Gdy będzie u mnie krucho z kasą napewno po niego sięgnę ;)

Używam tego produktu od: kilku mscy

na początku super teraz dziwne

Dostałam go na Gwiazdkę, z flakonika nie pachniał powalająco i dość sceptycznie się do niego nastawiłam, ale kiedy go użyłam... kwiatuszki, owoce i świeżość - uwielbiam takie zapachy. Jest baardzo uniweralny. W moim przypadku nadaje się na codzień i na okazję. Bardzo trwały, utrzymywał się na mojej skórze 4-5 godz. Jedyne co mam do zarzucenia to niezbyt ładny flakonik, ale do wytrzymania, choć trochę za duże jak dla mnie

Po kilku miesiącach używania czuję w nim jakąś dziwną nutę, która mnie irytuje. Kwiaty gdzieś znikły... Trwałość jest dużo krótsza niż na początku... nie wiem , może to dlatego że zbliża się data ważności.

.Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nieźle, nieźle

O tym zapachu napisano chyba wszystko. Wg mnie odbiega on nieco od Miracle Lancomea, zwłaszcza kiedy już opadnie czar pierwszego psiknięcia, ale to wciąż ładny, zwiewny i uniwersalny zapach!
Uważam że producent strzelił sobie sam w stopę, wypuszczając coś tak dobrego i apetycznego w opakowaniu niczym podróbka.

Trwałość przeciętna, na mojej skórze trwa 2,5h i finito. Za to flakonik jest olbrzymi, w mikrocenie. Na pewno jest to udany zakup, na pewno jest to dobra alternatywa dla kogoś, kto akurat ma pustawą kieszeń :).

Używam tego produktu od:2 tyg

bardzo pozytywne zaskoczenie..

Bardzo, baaaaardzo ładny zapach za niewielkie pieniądze. Trochę podobny do miracle - porownywalam przez kilka dni noszac oba zapachy na zmianę (mam oba) i miraculum bardziej mi sie podoba ale jest MNIEJ trwały ,nie wiem skąd znakomite opinie o trwalosci tych perfum na mnie utzymuje sie max 2 godziny i to uwazam za jedyny mankament tego zapachu. Reszta co tu dużo mowic dla mnie cudna - delikatna, świeza,kwiatowa.

Używam tego produktu od:2 TYG
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Ładny,ciepły,słodkawy,świeży

zapach.Do tego trwały,tylko trzeba się 2-3 razy psiknąć.
Podobny do Miracle,ale mniej wyrazisty.
Bardzo praktyczne"szczuplutkie"pudełeczko.Podoba mi się "ukośne"ułożenie perfum wewnątrz opakowania.
Za taką cenę-rewelacja

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego