Teint Mirroir Satine

Teint Mirroir Satine

Jest to podkład dla cery suchej i normalnej, o satynowym wykończeniu - lekki i miękki, rozprowadza się doskonale nie tworząc smug i plam, bardzo dobrze wtapia się w skórę i nie jest widoczny na twarzy. Spośród kilku naturalnych kolorów można łatwo dobrać odpowiedni dla siebie. Podkład nie podkreśla porów, nie brudzi ubrania. Przyjemnie pachnie, opakowanie jest wygodne i poręczne.

Cena: 145 zł

Milusi :]

Jest superaśny:]Ma lekka i przyjemną konsystencję, łatwo go rozsmarować i świetnie stapia się z cerą.Zabieram mu jedną malutką gwiazdkę, gdyż nie jest idealny(mimo, że blisko mu do niego).Wolę poczekać na podkład który rzuci mnie na nogi i jemu dać 5 gwiadków:]Polecam go z czystym sumieniem!

jedwabisty

Zaczelam kiedys od probki (mialam i wersje matujaca i ta satynujaca), a teraz dostalam ten podklad . Jest rewelacyjny. Kryje lekkie przebarwienia (a na krosty mam korektor). O tej porze roku niezastapiony. Juz samo uczucie gdy sie go naklada jest bardzo przyjemne. Aksamitny, jedwabisty (czyli satynowy)wyglad cery mowi za siebie. Piekne kolorki, takie naturalne wtapiajace sie w cere. Mam cere normalna w tej chwili ( dzieki neutrogenie z suchej zrobila mi sie normalna :) i pasuje mi jak ulal, trwa i trwa (moze nie az tak spektakularnie ale robie jedna mala poprawke w ciagu dnia i jest super). Cera jest lekko rozswietlona, takim naturalnym blaskiem a nie jakimis tam drobinkami. Piekny zapach to dodatkowy atut.

może być

Nie wpadam w euforię, kiedy go używam, ale jest całkiem przyjemny. Satynowy efekt to nie tylko nazwa, rzeczywiście potrafi to zrobić. Tak jak poprzedniczki potwierdzam dobre wtapianie się w skórę i naturalny efekt. Gorzej z kryciem - polecam właścicielkom nieskazitelnych cer. Tym bardziej, że podkreśla suchy naskórek a błyszczących miejsc nie ukrywa. Plus za ładne i higieniczne opakowanie z pompką.Moim zdaniem nie jest wart swojej ceny...Ilość zużytych opakowań: 1,5

Peeling do ciała

cudo

Ładne, naturalne kolory. Idealnie wtapia się w buzię, dając naprawdę satynowy efekt. Od razu wygląda się lepiej, nawet po nieprzespanej nocy :). Do tego ładne opakowanie i higieniczny, wygpdny dozownik. Moim zdaniem wart swojej ceny :).

wstaję z łóżka dla niego...ale nie zimą!

uwielbiam ten podkład, buzia jest świeża, promienna, koloryt cery jednolity, kolor da się dobrać idealnie, nie osadza się na meszku na twarzy, nie podkreśla porów... to dla tego podkładu wstaję z łóżka :)))właśnie wpadłam żeby odjąć gwiazdkę - ten podkład nie spisuje się na mrozie :( zbiera się w porach i rozwarstwia na twarzy, jak widać Francuzi nie znają 18* mrozów...

Może być

Dla mojej mieszanej cery nie okazał się odpowiedni (zresztą nie jest nawet przeznaczpny do takiej ale miałam okazje go poużywać kilka razy).<BR>Ładne kolory, bez problemu można dobrać sobie odcień. Łatwo się rozprowadza, nadając cerze zdrowy kolor. Kryje też delikatnie dając satynowe wykończenie.Trzyma się na twarzy cały dzień.<BR>Moja buzia trochę się świeciła już po nałożeniu ale z pudrem sypkim było już ok. Higieniczne opakowanie z dozownikiem to też plus.