Avene, Gommage Doux Purifiant [Gentle Exfoliating Scrub] (Łagodny peeling oczyszczający)

Hypoalergiczny peeling do skóry wrażliwej z 66% zawartością wody termalnej z Avene. W delikatny sposób usuwa martwe komórki. Drobinki ścierające zatopione są w żelu.
Efekt mechanicznego ścierania jest wspomagany poprzez złuszczanie biologiczne dzięki zawartości kwasu salicylowego.

dobry peeling

ogolnie jestem zadowolona, peeling jest bardzo delikatny i nie podraznia... moze nawet zbyt delikatny. oczyszcza super delikatnie, tak jakbym umyla twarz mydlem. na pewno jest efekt bo skora po nim jest zdecydowanie bardziej wygladzona. polecam osobom z wrazliwa cera, dziala troche jak peeling enzymatyczny. ladny zapach i poraczene opakowanie.

Świetny

Nawilżenie bez podrażnienia

Peeling enzymatyczny poleciła mi znajoma kosmetyczka na trądzik. Po pół roku stosowania nadal jestem nim zachwycona!

+ nawilża
+ usuwa zaskórniki
+ po użyciu skóra jest gładka i delikatna
+ wybiela blizny potrądzikowe
+ ma świetną konsystencję
+ jest wydajny
+ zmniejsza pryszcze

Polecam używać co najmniej 2 razy w tygodniu w celu skutecznego oczyszczenia skóry. Nie należy intensywnie masować krost tym peelingiem! Najlepiej zostawić go na kilkanaście sekund na zmianach.
Oczywiście nie zapomnijcie o dobrym nawilżeniu!
Ja używałam go wraz z Hydreane La Roche i efekty były świetne!

- drogi
- po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja

Ilość zużytych opakowań: cztery

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Dla mnie za delikatny

Peeling ma bardzo przyjemny zapach, lekką żelową konsystencję i malutkie drobineczki, jest bardzo, bardzo delikatny - dla mnie za delikatny.
I faktycznie zgadzam się z opinią, że to bardziej żel oczyszczający peelingujący niż peeling, tak pomyślałam jak go pierwszy raz użyłam.
Można w związku z tym, tak jak ja robiłam, wykonywać peeling tym żelem codziennie, do drugi dzień, jednym słowem częściej niż bardziej ścierającym peelingiem i jest OK, pozostaje tylko kwestia wydatku. Cena niemała a pełnego zadowolenio nie ma. Dlatego ja poszukam jeszcze czegoś odpowiedniejszego dla siebie. Myślę ze ten peeling sprawdzi się dla naprawdę super wrażliwej cery.

Bardzo dobry, łagodny peeling/ Po dłuższym stosowaniu mówię mu nie.

Oj jak ja się go naszukałam ;)

Gdy wkońcu wpadł w moje łapki od razu przeszłam do testów i... jest bardzo dobry. Odrobinę produktu zwilżam wodą i szoruje twarz. Jestem posiadaczką trądziku więc tylko łagodne peelingi wchodzą w grę. Avene moim KWC! :)

Plusy:
- wydajny
- delikatny (nie podrażnia mojej wrażliwej, trądzikowej skóry)
- działa! (skóra po jego użyciu jest lekko zaróżowiona, ale nie podrażniona)
- piękny różany zapach!

Minusy:
- cena
- pojemność
-dostępność
Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Edit: Po dłuższym stosowaniu zaczęłam odczuwać pewne braki w produkcie. Mianowicie po nałożeniu podkładu na wcześniej potraktowaną peelingiem skórę zauważyłam suche skórki oraz brak "odświeżenia" skóry. Po prostu produkt przestał działać. Więcej go nie kupię.

Zupelnie nie dziala

Kompletnie nie dziala. Jest tak delikatny, ze zupelnie nie oczyszcza skory.

Plusy:
nie podraznia
ladnie pachnie
ladne opakowanie

Minusy:
cena
brak dzialania (nie oczyszcza)

Nie polecam.

Używam tego produktu od: uzywalam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 50 ml

Fajny peeling ! :)

- ładnie oczyszcza twarz

- usuwa naskórek nie podrażniając twarzy

- drobinki są delikatne

- twarz jest gładziutka

- super się zmywa , takie miłe uczucie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte , zaczynam nowe :)

Świetny!

Dobrze usuwa złuszczony naskórek,nie szczypie,nie podrażni nawet największego wrażliwca!Zostawia wyczuwalny i namacalny efekt nawilzenia i gładkości.Nie ma uczucia ściągniecia.Fajna konsystencja nie za gęsta nie za rzadka,nabieramy tyle ile chcemy,nie wylewa sie z tubki przez co jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 6miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

super!

Przede wszystkim peeling zostawia nawilżający film na twarzy, w którym zanurzone są kuleczki. I to jest w nim najfajniejsze. Ma dużo wody termalnej i naprawdę nawet najbardziej wrażliwa skóra nie będzie podrażniona. Nawilża i sprawia, że skóra jest gładka. Odkąd zaczęłam regularnie oczyszczać nim twarz, ilość zaskórników zmalała. Polecam!

Razem na zawsze..

Mimo wysokiej ceny jest dla mnie numerem 1!! Moja nadwrażliwa naczynkowa cera go uwielbia - jest delikatny, ślicznie pachnie i cudownie wygładza! Jednym słowem, zasługuje na maksymalną ocenę :) Kocham go!

Używam tego produktu od: z przerwami, ale dosyć długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ideał:)

Pomimo dość wysokiej ceny,zdecydowałam się go kupić-mam suchą i wrażliwą cerę,ze skłonnością do pękających naczynek:(

Peeling ładnie pachnie(trochę aptecznie,ale ładnie),i świetnie radzi sobie z martwym naskórkiem.
Drobinki są małe,ale jest ich dość dużo-dzięki temu uzyskujemy oczyszczoną,ale nie podrażnioną cerę.
Buźka po tym peelingu wygląda naprawdę super-jest leciutko rozjaśniona,idealnie gładka,o równomiernym kolorycie.
Nie podrażnia,i nie wysusza.
Peeling jest wydajny(używam go raz w tygodniu od 4 miesięcy,a zużyłam naprawdę niewiele).
Minusem jest cena-co jak co,ale 50 zł za peeling to jednak dużo,szczególnie na kieszeń 17 latki).
Ale i tak polecam,bo w tym wypadku jakość idzie w parze z ceną:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wręcz idealny

Uwielbiam ten peeling,te drobinki delikatne a skuteczne zarazem,ten efekt czystości po zastosowaniu..gładkiej,promiennej cery..Nie uczula,nie podraznia..uzywanie go to sama przyjemność a zasługa jaka daje nam to młodsza,zadbana cera..Rojaśnia ją, nadaje świeżości i blasku..Nadaje sie idealnie do cery naczynkowej!!!

Używam tego produktu od:3 mcy