Cece of Sweden, Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Cece of Sweden, Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Szampon z jedwabiem przeznaczony do włosów suchych. Głęboko nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosa i dodaje mu elastyczności. Przywraca połysk i zdrowy wygląd.

Jedwabiste włosy

Po zastosowaniu tego szamponu moje włosy zrobiły się delikatne, miłe w dotyku , jedwabiste. Muszę przyznać , że jestem bardzo zdziwiona jakościa tego szamponu, zakupiłam go w aptece przy namowie sprzedawcy. Pani mówiła że sama go stosuje i jest naprawdę rewelacyjny i owszem musze przyznać jest rewelacyjny. Wydajny, ładnie pachnie, szybko się spłukuję, włosy są super miłe i długo nawilżone, zregenerowane . Każda kobieta marzy o takich pięknych i miłych wł,osach. Polecam !

Dobry!

Bardzo fajny szampon wygładzający do włosów suchych.

+wygodne i poręczne opakowanie
+dobrze oczyszcza włosy, pieni się i spłukuje
+wystarczy jednokrotne mycie włosów
+ładnie pachnie
+rzadka, przyjemna konsystencja
+nie wysusza skóry głowy
+dobrze nawilża, wygładza i regeneruje włosy

Polecam!

dobry ale nie w cenie regularnej

Szampon kupiłam na promocji w Superpharm za 20 zł. Jest to dość rzadki produkt przez co uważam, że nie jest zbyt wydajny. Nie podoba mi się również opakowanie - ciężko wycisnąć reszki szamponu z butelki. Włosy pozostawia domyte, nawilżone ale na pewno nie obędzie się i tak bez odżywki. Uważam, że cena regularna jest bardzo wygórowana.

Konferencja babyliss

Bardzo dobry

Jak w temacie. Naprawdę dobry. Często są promocje, więc za 20 zł można go kupić. Ja zaopatruje się w niego raz na jakiś czas, bo pomaga, gdy np. włosy się wysuszą po lecie/zimie.

Cecel Med Shampoo

Rewelacja jeden z najlepszych szamponów jakie kiedykolwiek stosowałam!!!! Cena zabójcza !!! Kiedyś udało mi się kupić za 15 zł-1 l. Włosy są po nim miękkie, lśniące. Polecam

Świetny!

Naprawdę bardzo dobry, godny polecenia szampon!

+ włosy są ładne, wygładzone
+ można je rozczesać nawet nie używajac odżywki
+ ładnie pachnie
+ jest wydajny
+ zwieksza objętośc wlosów

- cena, jest dosc drogi, ale na promocji ok :)

nie tego się spodziewałam

trudno mi powiedzieć, czy ten szampon jest dobry, no bo może i jest ale tak średnio na moje włosy. Mam raczej cienkie, puszące się włosy. Ostatnio znowu męczę się z wystającymi włoskami u nasady i żeby ujażmić te moje włosy potrzebuję produktów które obciążają je. Nie mogę stosować ziołowych produktów, ostatnio przesadziłam z keratyną i włosy mi się strzępią na druty, a produkty z tak zachwalanym olejkiem arganowym po prostu nie zawsze mi służą, bo w tym szale oleju arganowego producenci zarabiają nawet na tym że tylko na samym końcu wspomną że coś takiego jest ;) No więc jedwab... hmmm... w ogóle co wam powiem, to ten jedwab rzeczywiście widać, ten połysk jest mi znany z biosilka. Jednak tak samo jak biosilk nie za bardzo nadawał się do moich włosów. Czasem mam również wrażenie, że nie zmywa wszystkiego z włosów, ale ot może już kwestia odzywek które potem nakładam. Nie mam pojęcia na jakie włosy może się sprawdzić. Niestety nie pomogę, ale 30 zł za 300 ml...wolałabym wydac na inny produkt (tylko jaki) ;p
trwałość dobra, starcza mi na ok 3 miesiące przy czym myję włosy co dwa dni, albo codziennie

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Daje świeży efekt, nie mam nic do zarzucenia :)

To naprawdę fajny szampon :)

Jest całkiem wydajny, tuba jest wygodna, nie trzeba kombinować pod prysznicem z okręcaniem jak w przypadku niektórych kosmetyków.

Włosy są umyte, długo świeże. Fryzura wygląda na taką zdrową i jeszcze raz podkreślę: świeżą :)
Moje włosy u nasady szybko się przetłuszczają, a ten szampon radzi sobie z tym świetnie! Skóra głowy nie narzeka. Jestem zadowolona :)

Używałam razem z odżywką z tej serii i polecam ten komplet :) Na pewno kupię go kolejny raz :)

Używam tego produktu od: chyba ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

idealny od swięta

początkowo byłam zachwycona: moje cienkie, krótkie włosy wyglądały o niebo lepiej. Niestety po 2 tyg. regularnego stosowania na skórze głowy pojawiły się wielkie wypryski. Odstawiłam na kilka dni..kolejne mycie i kolejne wypryski. ..

plusy:
-ładny zapach,
- dobra konsystencja,
- włosy łatwo się rozczesywały i błyszczały,

minusy:
- podrażnia skórę głowy,
- cena

moim zdaniem: nadaje się do stosowania od czasu do czasu

Używam tego produktu od: 3-4 m-cy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 2 x50ml +1 x 250ml

Dobry i delikatny.

Dobry produkt do tak przesuszonych włosów jak moje. Przyjemnie pachnie, ma gęstą kremową konsystencję. Dobrze się pieni, jest łagodny dla skóry głowy. Wlosy po nim są wygładzone, nie plączą się tak bardzo. Cena bez promocji troszkę wysoka, ale często można upolować go na obniżkach.
Delikatny, mydlany zapach.

Produkt wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: marzec 2015

świetny!

Plusy i minusy:

+ piękny, delikatny zapach
+ delikatny dla mojej suchej i wrażliwej skóry głowy
+ nie plącze włosów, mocno je wygładza
+ w długiej perspektywie nie wysusza końcówek włosów
+ fajna konsystencja
+ nie uczula też mojego alergicznego psa, który również ma swoją butelkę tego szamponu
+ bardzo tani jak na jakość- w SuperPharm 1l butelka za 24zł!

- litrowa butla jest mało wygodna

po kilku małych i dużej butli uważam, że to mój najlepszy i ulubiony szampon :)

Używam tego produktu od: wiosny 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 x 250ml, 1 x 1000ml

Mój KWC

Mam włosy bardzo suche , można powiedzieć że siano, a ten szampon robi z nimi cuda!!!!!!Włosy są , miękkie, pięknie się układają i nie ma siana-po prostu wyglądają pięknie. Nawet mój mężczyzna zauważył różnice a jak wiadomo faceci z reguły na takie coś nie zwracają uwagi. Bardzo polecam tym którzy nie potrafią ujarzmić swoich włosów. Jestem po stokroć na TAK!!! Polecam również odżywkę!!