BeneFit, BADgal BANG! Mascara (Maskara zwiększająca objętość rzęs)

BeneFit, BADgal BANG! Mascara (Maskara zwiększająca objętość rzęs)

Pojemność 8,5 g

Utrzymujący się przez 36 godzin, intensywnie pogrubiający rzęsy tusz z prowitaminą B5, która pogrubia i wzmacnia rzęsy, wspaniale zwiększa ich objętość, bez zbędnego balastu. Antygrawitacyjna formuła zawiera najlżejsze ze znanych cząsteczek, wywodzące się prosto z kosmicznej technologii.
Tę maskarę o intensywnej, smolistej czerni można nakładać wielowarstwowo, osiągając naprawdę spektakualrny efekt.
Duża, ulepszona szczoteczka Slimpact! jest specjalnie zaprojektowana, aby pokryć górne i dolne rzęsy, od nasady aż po końce, od jednego kącika oka do drugiego, zapewniając 360° efekt imponującej objętości!

Szczoteczka
silikonowa

Polubiłam ją

Maskarę BADgal BANG dostałam w prezencie i nie ukrywam, iż nieco obawiałam się jej skuteczności gdyż zarzuca się jej, że bardzo mocno skleja rzęsy. Połowicznie muszę się z tym zarzutem zgodzić lecz nie w zupełności. Faktycznie, aplikator po wyciągnięciu go z opakowania posiada na swojej powierzchni bardzo dużą ilość zbędnego tuszu i jeżeli od razu zaaplikujemy go na rzęsy to katastrofa jest gwarantowana. Nie jest to jednak problem, z którym nie da się nic zrobić. Osobiście bardzo dokładnie ściągam nadmiar tuszu przed jego aplikacją i za pomocą szczoteczki, na której pozornie nic już nie ma, maluję rzęsy co daje bardzo zadowalający efekt. Rzęsy są wyraźnie wydłużone i nieco pogrubione, sprawną ręką można je również ładnie porozdzielać. Do jego trwałości nie mam najmniejszych zarzutów. Nie wiem czy faktycznie utrzymuje się 36 godzin ale 12 to dla niego na pewno nie problem ;) Zadowala mnie również sam odcień tuszu, który jest bardzo głęboką i ciemną czernią bez jaśniejszych, grafitowych tonów. W ogólnym rozrachunku bardzo go polubiłam lecz przeszkodą wydaje się być tu cena, która będzie mnie raczej skłaniać do poszukiwań tańszych zamienników.

bardzo ładne rzęsy

Tak jak w nagłówku- tusz tworzy dokładnie rozdzielone, dłuuuuugie rzęsy. Jednak dopiero kilka tygodni po otwarciu. Na początku robił z rzęs "owadzie nóżki" i w życiu bym go nikomu nie poleciła, a także sama nie kupiła.
Swój tusz- miniaturę udało mi się zdobyć jako dodatek do gazety. Używam jej kilka miesięcy i nadal jest sporo produktu w opakowaniu.
Maskara ciężko się zmywa, ale nie uszkadza rzęs przy regularnym używaniu. Niestety często odbija się pod okiem, dlatego trzeba bawić się korektorem i pudrem.

Nie dołączę do zachwytów, będę w klubie niezadowolonych;)

No, może nie jest to ideał, ale po wszystkich informacjach na temat cudownych możliwości tego tuszu liczyłam na bardzo wiele i tym bardziej odczuwam niezadowolenie.
Maskara nie tworzy u mnie takich rzęs jak na viralu, gdzie rzekomo wystąpiła w makijażu blogerki, która na zdjęciu pokazała efekty i miała Takie Rzęsy. Moje przeświadczenie o wartości BadGal było uzasadnione, widziałam zdjęcia "before & after', ale- jak wiadomo- w internecie można pokombinować i wstawiać zdjęcia jak się da, i tak wszyscy uwierzą. Tak było tym razem. Zamiast zachwytów, zawód. Rzęsy takie tam. Pogrubienie rzęs polega na oblepiającym makijażu tuszem, który sprawia wrażenie tłustego, wiecznie wilgotnego i powiem jeszcze, że gratis mam ubrudzenie powieki, szczotka robi co chce i brudzi za każdym razem, kiedy usiłuję popracować nad objętością rzęs. Rozczarowanie. W dodatku rzęsy pomalowane tymże sprawiają wrażenie krótszych.

Nowa ulubiona maskara

Po przeczytaniu i obejrzeniu kilku recenzji na temat tej maskary, trochę się bałam ze zupełnie mi się nie spodoba... Jednak okazała się być jedną z lepszych maskar jakich używałam. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Szczoteczka jest syntetyczna ale bardzo elastyczna co ułatwia dotrzeć do najmniejszych rzęsek. Sam tuż ma ładny, wyraźnie czarny kolor. Utrzymuje się cały dzień, ale ładnie się zmywa.

Ciężka praca !

Tusz który zakupiłam w pełnowymiarowym rozmiarze (początkowo nie wiedziałam o możliwości zakupu w mniejszej wersji), z silikonową szczoteczką, w wygodnym poręcznym opakowaniu.

Chyba najgorszy tusz, jaki miałam

Markę Benefit ogólnie bardzo lubię, choć ich tusze różnie się u mnie sprawdzają. Zaopatrzyłam się w miniaturkę BadGal Bang i bardzo dobrze zrobiłam, że nie kupowałam od razu pełnowymiarowego opakowania.

Szczoteczka jest dość giętka, silikonowa. Nabiera zbyt dużo zbyt mokrego tuszu, który podczas malowania lubi się poodbijać dokładnie wszędzie. Tak umazanych powiek dawno nie miałam.

Z natury mam bardzo ładne długie, gęste rzęsy, nie wiem, może właśnie na takich rzęsach ten tusz się nie sprawdza? Wcale nie jest tak, że przy takich rzęsach niewiele trzeba - każdą niedoróbkę widać znacznie bardziej.

Tuż po pomalowaniu miałam kilka posklejanych, mocno wydłużonych kikutów zamiast rzęs. Nie pomógł nawet sprawdzony grzebyk z Inglota, po prostu nie dało się sprawić, żeby rzęsy nie wyglądały bardzo sztucznie i tandetnie. Opowieści o 36h trwałości można włożyć między bajki. Już, już miałam go wyrzucać, kiedy przeczytałam, że niektóre wizażanki sugerują, że problemy wynikają z tego, że tusz jest zbyt mokry. Zostawiłam go otwartego na godzinę, bo i tak nie miałam już nic do stracenia.

No i fakt, po tym zabiegu efekt na rzęsach jest znacznie lepszy, ale tusz osypuje się i kruszy po prostu masakrycznie. Po prostu tragedia. Niestety nic z tego tuszu nie będzie.

Jedna z lepszych mascar

Bardzo dobra mascara z wyższej polki. Tusz nie osypuje się przez cały dzień,danie wydłuża rzęsy i jest bardzo wydajny. Nie wysycha szybko co zdarza sue niestety często mascarom z niższej polki Ale tez tym lepszym typu Dior czy lancome! Mam go już ponad miesiąc i cały czas jest świeży jakby dopiero odpakowany.

Jedyny minus jest taki ze zawsze musze zbierać nadmiar mascary ze szczoteczki bo w innym wypadku podklejalby mi rzęsy... mimo to uważam ze warto w niego zainwestować bo widać ze jedno opakowanie wystarczy na Ok 4 miesiące przy codziennym użytkowaniu

Rewelacja. Wreszcie mam rzesy

Tusz naprawdę maxxxxxxymalnie wydłuża rzęsy. Przy umiejętnym malowaniu( czego niestety przy tym tuszu trzeba się nauczyć) nie trzeba nigdy więcej sztucznych rzęs. Przy pierwszym nałożeniu nieco skleja rzęsy ale bardzo łatwo się je rodziela. Filmiki o spektakularnym efekcie nie kłamią. Polecam!!!!!

Absolutny niewypał

Mam długie i gęste rzęsy, więc tym bardziej wiązałam z tym tuszem duże nadzieję. Niestety to były pieniądze wyrzucone w błoto. Jeden plus: piękny kolor, głęboka czerń. I to tyle. To chyba jedyny tusz, który prostuje mi rzęsy! Nigdy nie spotkałam się z takim zjawiskiem. Obciąża, skleja, robi owadzye nóżki, odbija się nad linią rzęs, po paru godzinach zostawia ślady pod oczami... Tragedia. Po raz kolejny przekonałam się, że tzw. górna półka w kosmetyce kolorowej to przerost formy nad treścią.

oczarowoana

Skusiłam się zakupem tuszu po obejrzeniu zdjęć, reklamy i wszystkich ochów i achów na inst... i nie żałuję wydanych pieniędzy. jestem zachwycona. tusz wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy, dzięki temu spojrzenie jest naprawdę niesamowite.. uwodzicielskie :)

Niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań

Otrzymałam 2 tyg. temu tusz "BadGal Bang!" z perfumerii Sephora i cieszyłam się jak małe dziecko mając to kolorowe, kosmiczne opakowanie z tuszem w ręku. Zachwycił mnie design, nawet szczoteczka silikonowa, która jest moim faworytem okazała się zgrabna, podłużna, "szczupła" i bardzo giętka.
Mój pierwszy raz z "BadGal":
Jedna warstwa maskary wyciągnięta prosto z pojemnika - już na pierwszy rzut oka wydawało się jej za dużo na szczoteczce.
"Pierwsze zbliżenie ":
Rzęsy zrobiły się zbyt mokre (być może w filmach dla dorosłych taki efekt jest porządny, na rzęsach zdecydowanie nie), pomimo zygzakowatego ruchu nakładania tuszu, jak radzi producent, od razu było widać efekt sklejenia. Rozczesać ładnie rzęsy z taką ilością tuszu na szczoteczce graniczy z cudem. Zdecydowanie lepiej malowało się dolne rzęsy oraz drugie oko, gdy tuszu już było trochę mniej na szczoteczce. Jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo i z tym się zgadzam. Za taką cenę producent powinien zadbać nie tylko o odpowiedni dobór szczoteczki, ale też o konsystencję tuszu, szybkość jego wysychania oraz ilość, która zostaje nabrana na szczoteczkę.
W trakcie dalszego użytkowania ściągam nadmiar tuszu przy pomocy chusteczki higienicznej - efekt jest lepszy jeśli aplikowanego produktu jest mniej niż za dużo.
Nie mam pojęcia jak użytkowniczki tuszu potrafią nakładać go na tyle, że nie ma efektu pajęczych łapek. W moim odczuciu wystarczy raz wytuszować rzęsy aby to sklejenie było zauważalne.

calkiem dobry tusz

Zostalam namowiona do zakupu przez pracownice sephory gdyz robilam spore zakupy i mialam wiekszy rabacik. ogolnie zaplacilam za niego 110 zl zamiast 139.
Ale jestem zadowolona. Ladnie podkreca, wydluza i ogolnie jest to godny polecenia tusz.