Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

BeneFit, BADgal BANG! Mascara (Maskara zwiększająca objętość rzęs)

BeneFit, BADgal BANG! Mascara (Maskara zwiększająca objętość rzęs)

Pojemność 8,5 g

Czy Twoje rzęsy są gotowe na zupełnie nową objętość ?
Podaruj im prawdziwy odjazd!
Utrzymujący się przez 36 godzin, intensywnie pogrubiający rzęsy tusz z prowitaminą B5, która pogrubia i wzmacnia rzęsy, wspaniale zwiększa ich objętość, bez zbędnego balastu. Antygrawitacyjna formuła zawiera najlżejsze ze znanych cząsteczek, wywodzące się prosto z kosmicznej technologii.
Tę innowacyjną maskarę o intensywnej, smolistej czerni można nakładać wielowarstwowo, osiągając naprawdę spektakualrny efekt.
Duża, ulepszona szczoteczka Slimpact! jest specjalnie zaprojektowana, aby pokryć górne i dolne rzęsy, od nasady aż po końce, od jednego kącika oka do drugiego, zapewniając 360° efekt imponującej objętości!

wodoodporne
Szczoteczka
silikonowa

Niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań

Otrzymałam 2 tyg. temu tusz "BadGal Bang!" z perfumerii Sephora i cieszyłam się jak małe dziecko mając to kolorowe, kosmiczne opakowanie z tuszem w ręku. Zachwycił mnie design, nawet szczoteczka silikonowa, która jest moim faworytem okazała się zgrabna, podłużna, "szczupła" i bardzo giętka.
Mój pierwszy raz z "BadGal":
Jedna warstwa maskary wyciągnięta prosto z pojemnika - już na pierwszy rzut oka wydawało się jej za dużo na szczoteczce.
"Pierwsze zbliżenie ":
Rzęsy zrobiły się zbyt mokre (być może w filmach dla dorosłych taki efekt jest porządny, na rzęsach zdecydowanie nie), pomimo zygzakowatego ruchu nakładania tuszu, jak radzi producent, od razu było widać efekt sklejenia. Rozczesać ładnie rzęsy z taką ilością tuszu na szczoteczce graniczy z cudem. Zdecydowanie lepiej malowało się dolne rzęsy oraz drugie oko, gdy tuszu już było trochę mniej na szczoteczce. Jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo i z tym się zgadzam. Za taką cenę producent powinien zadbać nie tylko o odpowiedni dobór szczoteczki, ale też o konsystencję tuszu, szybkość jego wysychania oraz ilość, która zostaje nabrana na szczoteczkę.
W trakcie dalszego użytkowania ściągam nadmiar tuszu przy pomocy chusteczki higienicznej - efekt jest lepszy jeśli aplikowanego produktu jest mniej niż za dużo.
Nie mam pojęcia jak użytkowniczki tuszu potrafią nakładać go na tyle, że nie ma efektu pajęczych łapek. W moim odczuciu wystarczy raz wytuszować rzęsy aby to sklejenie było zauważalne.

calkiem dobry tusz

Zostalam namowiona do zakupu przez pracownice sephory gdyz robilam spore zakupy i mialam wiekszy rabacik. ogolnie zaplacilam za niego 110 zl zamiast 139.
Ale jestem zadowolona. Ladnie podkreca, wydluza i ogolnie jest to godny polecenia tusz.

Niezły tusz, ale nie rzucił mnie na kolana

Jak w tytule recenzji, ale po kolei.
ZAPACH
Jest niezbyt przyjemny, ale na szczęscie nie czuć go za długo po nałożeniu
OPAKOWANIE
Ciekawy wygląd, dobrze trzyma się w dłoni, fajny gadżet wizualnie.
SZCZOTECZKA
Bardzo wygodna, dobrze nakłada tusz, nie nakłada go za dużo, tak w sam raz.No chyba, że mamy w zamiarze bardziej teatralny wygląd to jak nią odpowiednio operujemy da tego tuszu dużo.
KOLOR
Intensywna czerń, ładny kolor, bardzo wyrazisty
APLIKACJA
Tu zaczynają się schody, bo ile sama szczoteczka jest wygodna tusz się rozmazuje, jest zbyt wodnisty, tusze z tej firmy tak mają, muszą odleżeć. Skleja rzęsy, odbija mi się na powiece, no i co zaskoczyło mnie kruszy sie czasem...
EFEKT
Nie do końca mi leży, jest zbyt taki hymmm sztuczny? Wydłuża i podkręca, ale jak pogrubienie to sklejenie rzęs to ja dziękuję za taką zabawę. Trzeba się bardziej skupić żeby efekt był w miarę, mieć większą wprawę, technikę w nakładaniu, ale nie każda z nas ma na to czas.

Także tusz rezerwuje na wyjścia kiedy mam czas przed aby pobawić się w dłuższe i uważniejsze malowanie, na co dzień, rano, na szybko, ten tusz się nie sprawdza. Nie wiem czy do niego wrócę.

A i co do tych 36 godzin trwałości, nie zwariowałam żeby tyle nosić tusz na rzęsach, ale kruszy się czasem więc nie wydaje mi się aby tak się trzymał, no i do tego takie mocne malowanie rzęs i długie noszenie tuszu raczej je osłabia.

Polecam też przejrzeć filmiki w internecie, np na youtube z testów tuszu, pomijajac ochy i achy ewidentnie widac, ze technika nałożenia i rzęsy jakie mamy daje różny koncowy efekt. Niektóre z tych dziewczyn i chłopaków ;) sami z siebie mają rzęsy jak firanki. Ta jest również bardziej wyrazista od rollerlash jeżeli chcemy je porównać.

Dam mu jeszcze czas żeby odleżał, zrobiłam to samo z rollerlash, zrobie i z tym i zaktualizuje opinię.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Naprawdę świetna!

Wraz z gazetką w cenie 3€ zakupiłam minaturkę tej oto mascary.

Plusy:
• bardzo fajna szczoteczka, łatwa w użyciu
• mocno wydłuża rzęsy
• podkręca
• ładny, czarny kolor
• można uzyskać zarówno mocny jak i bardziej naturalny efekt
• jest trwała

Minusy:
• na początku byla zbyt mokra i sklejała rzęsy, dopiero po jakimś tygodniu dało się jej normalnie używać
• lekko się osypuje, ale nie odbija więc jest to do wytrzymania
• cena standardowej wersji nie jest niska, więc na początek lepiej kupić miniaturkę

Podsumowując: Polecam!