Artdeco, Brillant Lip Gloss

Artdeco, Brillant Lip Gloss

Błyszczyk do ust o intensywnym połysku, zawiera lśniące drobinki, dzięki którym usta pięknie się błyszczą. Jest lekki, nie klei się, ma wygodny, gąbkowy aplikator.

Cena: ok. 60zł

Świetny:)

Baaardzo dobry błyszczyk :
- daje piękny połysk, jak z reklamy:D
- długo się trzyma
- nie klei się
- nie schodzi z ust
- nie ma brokatu...

Po prostu fantastyczny:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Zachwycający... !!

W salonie kosmetycznym zobaczyłam w witrynie zgrabne, eleganckie opakowanie, przez które przebija... błyszcząca, zielono-żółta zawartość. Bardzo mnie to zaintrygowało! Poprosiłam o wyjęcie tegoż produktu i... już wiedziałam, że zaraz go kupię :)

Mam błyszczyk o numerze 06.
Zapłaciłam za niego 45 zł (a nie 60, jak jest w opisie produktu na wizażu).
Po powrocie do domu pomalowałam nim usta... Jest cudowny!
+ Nie lepi się
+ Bardzo trwały
+ Nawet po jedzeniu i piciu drobinki pozostają
+ Idealnie stapia się z ustami (jest jak inna Recenzentka napisała - jak druga skóra :))
+ Jego konsystencja wydobywa naturalny kolor ust i wzmacnia go, a drobinki dopełniają tylko błyszczykowego zadania!
+ Powiększa optycznie usta!!
+ Ma bardzo wygodne opakowanie, poręczne, a na dodatek eleganckie!
+ Mój kolor jest jak na błyszczyk transparentny, ale na pewno zaopatrzę się też w mocniejsze kolory. Ten mój spełnia swe zadanie znakomicie
+ Gąbeczka jest niezwykle precyzyjna
+ Szybko, znakomicie łatwo i skutecznie się go nakłada

Ideał!
Zachwycający...

Używam tego produktu od: tygodnia

porzadny a;le bez zachwytu

mama dala mi ten blyszczyk, poniewaz stwierdzila ze to stanowczo nie jej typ blyszczyka..
coz, kazdy lubi to co mu sie podoba :)

jak dla mnie ok, ale bez zachwytow, znam fajniejsze blyszczyki i nie planuje go ponownie kupic (nawet nie wiem czy uda mi sie wykonczyc go calego )

duzy plus za gesta kremowa konsystencje :)
jak i za brak chemicznego smaku i zapachu oraz to, ze blyszczyk nie lepi sie :)
rownomiernie schodzi z ust, nie wazy sie na ustach.

daje efekt raczej metaliczny - mam kolor 55, bezowo-rozowy
nie mam sie czego przyczepic tak naprawde, ale nie jest to moje KWC ze wzgledu na efekt jaki daje- metaliczny, za ktorym nie przepadam.

Używam tego produktu od:mam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

super wygładza

Jeden z lepszych błyszczyków jakie miałam.

:) Nie wysusza ust
:) Wygładza bardzo mocno
:) Fajne kolory
:) Jest jak "druga skóra", nie czuć go na ustach, nie lepi się
:) Daje naturalny efekt
:) W miarę trwały jak na błyszczyk
:) Łatwo się nakłada, fajne praktyczne opakowanie

:( Za mało się błyszczy na ustach
:( smak i zapach niezbyt zachęcają do użycia

Używam tego produktu od: kilku tygodni

fajny

Fajny błyszczyk, trochę drogi ale bardzo przyjemny w użyciu. Usta po nim są super nawilżone i miękkie.Wydajny. Miałam jednak nadzieję, że trzyma się dłużej na ustach. Ale ogólnie to **** gwizdki najlepszy błyszczyk jaki miałam dotąd ale jeszcze nie idealny.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetny!

Bardzo dobry błyszczyk do ust. Kupiłam go zupełnie w ciemno, nie czytając nawet KWC przed zakupem, a okazał się zaskakująco dobrym produktem.
Ma fajną konsystencję: nie za gęstą, nie za lejącą. NIe klei się. Nie zbiera się w kącikach i nie wylewa się poza kontur mych marnych ust! Jest TRWAŁY, jak na błyszczyk, dla mnie to ogromny plus! Jeśli schodzi z ust, to równomiernie, dobrze nawilża.
Przypomina trochę pomadkę w płynie, ale są to jak najbardziej dobre skojarzenia. Żadna tam lepka i gęsta maź...
Na aplikator nabiera się niewielka ilość błyszczyka, wtedy kolor na ustach jest delikatny. MOżna pokryć usta 2-3 warstwami i wtedy kolor staję się wyraźny.
Ładnie nabłyszcza usta, ale nie są to efekty halogenowe. Raczej dyskretny, "szklany" efekt.

Mam kolor 87 - lalkowy, cukierkowy róż. :) Trochę chłodny w dziennym świetle, ale ładnie prezentuje się wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Wtedy nabiera koloru szlachetnego różu. ;) Nie ma drobinek w składzie. Jest raczej perłowy, ale też nie do końca...

Zdarza się, że mieszam go z innym błyszczykiem [czerwonym błyszczykiem Diora, wtedy wychodzi na ustach "pralinkowy" róż ] i też zachowuje się dobrze. Długo się trzyma. Nie waży się, ładnie się łączy z innymi kolorami/błyszczykami.

Kolejna zaleta to taka, że udało mi się kolorystycznie dobrać do niego konturówkę. Także firmy ArtDeco. To sukces podwójny! :)

Sumując, jestem bardzo zadowolona. Naprawdę dobry kosmetyk. Polecam.

Niemożliwe jest możliwe!

Odkrycie! Kto powiedział, że błyszczyki muszą być nietrwałe ?! Zakupiłan ów błyszczyk tylko ze względu na kolor (82 jasny śliczny róż), a tu taka rewelacja! Dotychczas moje doświadczenie z kosmetykami ArtDeco ograniczało się do cieni. Ileż traciłam. Błyszczyk jest bardzo nietypowy, jak już ktoś napisał zachowuje się trochę jak pomadka. I jak niejedna przyzwoita pomadka jest trwały, któż widział zmywać błyszczyk mleczkiem kosmetycznym pod koniec dnia, wszystkie jakie miałam już dawno były zjedzone, a ten trzyma się dzielnie. Owszem, poprawki w ciągu dnia były, ale niektóre pomadki są mniej trwałe. Ma przyjemną konsystencję, nie za leistą, ani za suchą. Na gąbeczkę nabiera się niewiele koloru, ale przez to mam nadzieję, że będzie wydajny. Nie rozpływa się poza kontur ust i nie klei, świetnie nawilża i odżywia. Chroni przed mrozem bądź suchym powietrzem doskonale, a jednocześnie nie jest ciężki. Schodzi równomiernie, jakoś tak dyskretnie, że nie oszpeca. Mimo, że jasny nie zbiera się w ohydne białe kreski. Nie ma smaku, tylko delikatny zapaszek. Ważne, że nie zalatuje chemią. Cudnie wygląda solo, jak i na pomadce lub na ustach potraktowanych konturówką, ten sam błyszczyk a może tak różnie wyglądać. Uwielbiam takie mazidełka i testuję na sobie (i kieszeni ;)) różne cuda, ale ten zdecydowanie wyróżnia się na plus. Gdyby uwiódł mnie jeszcze inny kolor dokupię na pewno. Opakowanie proste, nie tak eleganckie jak Chanel, ale zawartość zdecydowanie lepsza.

Super

Zakupułam ten błyszczyk kilka miesięcy temu i nie żałuje. Mam nr.25 i jestem bardzo zadowolona. Wg. mnie ma:
- bardzo dobrą konsystencję, nie za gęsta i nie za leistą- taką w sam raz,
- ślicznie pachnie,
- bardzo dobrze nawilża usta
- trzyma się dość długo, a jeśli już schodzi to równomiernie
Co do koloru to jest super i pieknie się błyszczy. Mogę go polecić z czystym sumieniem.
Jedyny minus to niestety cena!

ekstremalnie dobry?

jako kosmetyk upiekszajacy jest trwaly, ladnie przylega do ust, lekko sie lepi, jednak zaskoczyl mnie zupelnie, kiedy niczym gladiator chronil moje usta na lodowcu, w ostrym mrozie i sniegu oraz w palacym sloncu na 3000 metrow!!! rewelacyjnie chroni wargi, nie umywaja sie do niego zadne sztyfty ochronne na mroz i slonce:))) poza tym polyskuje bardzo kuszaco...;))))

Naprawdę dobry

Jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim nie klei się, zachowuje się raczej jak normalna szminka. Nadaje piękny połysk dzięki perłowo - złocistym drobinkom i, jak na błyszczyk, długo trzyma się na ustach. Ja używam koloru nr 82 (jasny róż). jeden z lepszych błyszczyków, jakie miałam.