KWC LogobyWIZAŻ logo

anka_res
    4 grudnia 2008 o 14:22
    2 / 5
    Tak srednio
    Nie jestem wielka fanka tego kosmetyku, wpadl mi do koszyka dla wyprobowania w przecenie. I tylko dlatego nie zal mi zmarnowanych pieniedzy...Sam design opakowania jest dosc urodziwy. Ladnie pachnie, acz bardzo intensywnie, wiec tu uwaga dla potencjalnych uzytkownikow: jak kogos draznia intensywne, sztuczne aromaty w balsamach to ten akurat nie jest dobrym pomyslem. Ale dla mnie to w porzadku. Teraz to co najbardziej mnie irytuje: aplikacja. Maslo ma postac takiej mocno zzelowanej masy (z ekstra zelatyna) i w ogole nie chce sie nabierac. Dlubiesz, dlubiesz i nic. Jak dlubiesz bardzo mocno, nabiera sie wielka klucha kosmetyku. Wchlanialnosc raczej srednia, dla mnie bez problemu bo w moja sucha skore wchlania sie wszystko, im tlustsze tym lepiej:) Wydajne jest. Ja juz raczej nie kupie. Używam tego produktu od:kilku tygodni Ilość zużytych opakowań:polowa

magmail
    4 maja 2008 o 18:51
    1 / 5
    koszmar
    Na początku wydawało mi się że będzie to jeden z moich ulubionych kosmetyków, tańsza alternatywa the body shop (których już i tak nie kupuję), no ale niestety.. Największa wada tego masełka to to, że się prawie w ogóle nie wchłania. Pozostawia warstewkę która pozostaje na skórze i za Chiny Ludowe nie daje się wmasować/ wklepać, po pewnym czasie zaczyna zbierać na skórze i łuszczyć.. zbierają się takie tłuste grudki... Koszmar po prostu. Próbowałam go polubić ale nie udało się. Ta "jedna gwiazdka" należy mu się za zapach -dosyć słodki, intensywny, na początku naprawdę mi się podobał, no i i to że na początku używania, gdy pudełko jest mało otwierane -zdawał się fajnie nawilżać skórę po kąpieli. Po jakimś czasie (wysychanie??) wałkuje się jednak po prostu okropnie i to naprawdę zniechęca do używania. Używam tego produktu od:ok. pół roku Ilość zużytych opakowań: 2

Serenite_
    12 lutego 2008 o 15:44
    2 / 5
    dla bardzo suchej skóry
    Seria bootsa mediterranean kusi naturalnymi recepturami organicznych składników. Jednak komfort użycia każdego z nich pozostawia wiele do życzenia. Konsystencja okropna-bardzo gęsta i trudna do wsmarowania. Bardzo długo się wchłania i choć po użyciu skóra jest bardzo gładka i miła w dotyku, większośc kosmetyku wsiąka w ubranie...Daję 2 gwiazdki bo jednak masełko w widoczny sposób pielęgnuje skórę i ma dość przyjemny zapach miodu , czy też może wosku pszczelego... ;) Używam tego produktu od:2 mies Ilość zużytych opakowań:1