Aloe, Aloe Protective Moisturiser (Krem nawilżający)

Aloe, Aloe Protective Moisturiser (Krem nawilżający)

Zawiera żel aloesowy. Zapewnia cerze optymalny poziom nawilżenia oraz chroni ją przed promieniowaniem ultrafioletowym. Może być stosowany pod makijaż. Hipoalergiczny, do codziennego stosowania.

nijaki

przypomniałam sobie, że go używałam jak przeglądałam listę kosmetyków Ori, bardzo delikatny, rozsądna cena, jednak dla mnie za słabo nawilża, potrzebuję czegość mocniejszego, ale nie powinien zaszkodzić

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze opakowanie

Cudowniutki ! :)

Naprawde cudownie nawilża :) Mimo, że jest nawilżający, dobrze sprawdza się nawet przy cerze mieszanej :) Skóra odrazu po nałożeniu staje się przyjemnie mięciutka, gładziutka, odżywiona i wyczuwalnie dobrze nawilżona :) Szybciutko się wchłania i świetnie nadaje się pod podkład,puder itp. , nie roluje się. Szczerze polecam ! :)

Używam tego produktu od: Około trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Większa połowa jednego

Może być.

Plusy:
+lekka konsystencja,
+dobrze nawilża,
+nie uczula,
+delikatny zapach,
+wygodne opakowanie,

Minusy:
-nie koi podrażnień,

Krem sprawdza się świetnie latem, na zimę jest za lekki.Dobry dla cery tłustej i mieszanej, które nie mają dodatkowych "problemów" (naczynka, zmarszczki itp.).

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Zadowolona

Lekki, bardzo dobrze nawilżający i wygładzający krem, poprawił stan mojej cery, mimo tłustej/mieszanej cery nie mogę rezygnować z kremów nawilżających pod warunkiem że nie są one ciężkie , półtłuste zostawiające film.. Ten do takich nie należy jednym słowem najlepszy nawilżacz do mieszanej, tłustej cery nie powodujący żadnych niedoskonałości:)

nie dla mnie...

Krem dostałam jako gratis.
Od jakiegoś czasu uzywalam wylacznie produktow aptecznych ale z uwagi na fakt, ze zostalam konsultantka postanowilam wyprobowac kremi, ktory badz co badz cieszy sie pozytywnymi opiniami...

uzywalam go nieregularnie od mca... pierwsze wrazenia po nalozeniu: blyskawicznie sie wchlania, ladnie pachnie, piekly mnie policzki oraz miejsca w poblizu oczu.
cera jakby jasniejsza, zaczerwienienia mimo delikatnego szczypania o dziwo (!) mniej widoczne.

ALE ! ostatnio mialam lekko przesuszona skore. postanowilam pouzywac tego kremiku, poniewaz nie miala funduszy, zeby popedzic po jakis inny nawilzacz.
I co sie okazalo? strasznie mnie zapchal! mnostwo czerwonych krostek. Gdyby nie to, ze zajrzalam i poczytalam troche o skladach kosemtykow i porownalam ten w kremie Oriflame dalej bym go uzywala.
Przypuszczam, ze zapchal mnie ten isopropyl i caprylic/capric triglyceride. A szkoda, bo zapowiadal sie calkiem niezle przy mojej mieszanej cerze.
Lecze sie teraz Aqualia Vichy i mam nadzieje, ze cera wroci do porzadku.Używam tego produktu od: m-ca

zaskakująco dobry!

Kupiłam go bez przekonania - ot, krem... Ale bardzo mile mnie zaskoczył :) Przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania (nawet na mojej mieszanej cerze) i MATUJE!!! Tego się nie spodziewałam. Ładnie nawilża, nie podkreśla suchych skórek, a jednocześnie moja cera nie błyszczy się - bo do prawdziwego matu potrzebny jest jeszcze puderek, oczywiście ;) Nadaje się też pod fluid. W promocji jest tani jak barszcz... Nie wiem czego chcieć więcej;)

Używałam go przez wiosnę, teraz czeka do jesieni.

Dobry

Kremik jest bardzo przyjemny! W czasie promocji warto się na niego skusić. Jest lekki, nie powoduje błyszczenia skóry (szybko się wchłania i pozostawia matową skórę), świetnie nawilża! Podoba mi się również jego zapach. Nie jest to moje KWC, ale warto go wypróbować i wszystkim polecam :)

Używam tego produktu od: Ponad pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1

Bardzo dobry na lato!!

Bardzo dobry, lekki krem, dobrze nawilza i ladnie pachnie. Sprawdzil sie na mojej mieszanej cerze ze sklonnoscia do wrazliwosci. Troche za lekki na zime wiec teraz go nie uzywam, natomiast w lato sprawdzil sie doskonale!!
Bardzo wydajny.
Nie wiem czy kupie jeszcze raz gdyz lubie wyprobowywac rozne kosmetyki, moze gdy bedzie w promcji...

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Przyjemny ale nie jest bez wad

Mam cerę mieszaną i bardzo trudno mi dobrać krem, ktory nie powodowalby ogromnego blysku na twarzy a przy okazji nawilzał a nie wysuszał na wiór. Ten kremik wchłania się do matu, w miarę nawilża choć czasem czuję niedosyt. Nie powoduje blysku na twarzy co najczesciej zdarza sie paradoksalnie w przypadku kremów matujących, a ten niepozorny radzi sobie z tym o wiele lepiej. Jednak muszę mu zarzucic jedna wadę. W nazwie na tubce ma "kojący" a u mnie niestety podkreśla wszystko co zaczerwienione na twarzy. A szkoda bo pod innymi względami dobrze wspolpracuje z moja cerą. Nie wiem czy kupię, jest wydajny, jednak jesli pozbędę się czerwonych pozostałosci po roznych krostkach i rankach a nie znajdę lepszego kremu to z pewnością do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Ideał do cery mieszanej

Moim zdaniem jest to idealny krem do cery mieszanej. Ja,np. mam tłusty nos i czoło a policzki suche. krem jest lekki ładnie pachnie, a przy tym doskonale nawilża, nie powodując wyprysków, jak wcześniej przy stosowaniu kremów do cery suchej. Ogólnie bardzo wydajny i jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: 6m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-ego

W 100% zadowolona :)

A co tam - dam 5 gwiazdek! Miałam tyle przejść z kremami, że tylko produkt za 400zł spełnił moje oczekiwania, no i ten - nawilżający Aloe za 12,90zł (w promocji). Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania i niedoskonałości. Krem jest świetny; nawilża (naprawdę nawilża!), nie pozostawia tłustej czy lepiącej warstwy, nie powoduje wysypu pryszczy. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż, podkład dobrze się rozprowadza i utrzymuje przez cały dzień. Zapach delikatny, szybko się ulatnia. Konsystencja lekka. Opakowanie bardzo funkcjonalne. POLECAM!

Uważam, że przy cerze suchej efekt nawilżania może okazać się niesatysfakcjonujący.

bardzo dobry!

do cery mieszanej jest świetny:)
nawilża, łagodzi podrażnienia, nie zapycha, wchłania się szybciutko, skóra jest ładnie zmatowiona, dobry pod makijaż i ogólnie moja cera jakby odżyła:) polecam serdecznie, gdyż wad nie widać:)

Używam tego produktu od: paru miesięcy