Aloe, Refreshing Eye Gel (Odświeżający żel pod oczy)

Aloe, Refreshing Eye Gel (Odświeżający żel pod oczy)

Nawilża, odświeża, łagodzi podrażnienia, a także usuwa ślady zmęczenia, napięcia i stresu. Wyciąg z aloesu skutecznie pielęgnuje skórę wokół oczu. Bezzapachowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Stosować na dzień i na noc.

bardzo średni

Nie polecam. klei się, nie działa, jak dla mnie ponżej oczekiwań. Cena nieadekwatna do jakości. na szczęście kupiłam w promocji wiec nie ma tragedii :). Tyle ode mnie. daje 2 a nie 1 gwiazdke gdyż, na szczęcie nie podrażnia.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Średni

Nie używam go na dzień bo jest strasznie lepiący. Nie daje żadnych rewelacyjnych efektów. Nie kupię już go ponownie. Cienie pod oczami jak były tak są dalej. Nie warto!

Używam tego produktu od: 3 miesięcy ?

Fajniutki

Dla mnie niezastąpiony - szczególnie rano. Wstawiam go na noc do lodówki, więc kiedy rano smaruje zapuchnięte powieki - przynosi znaczną ulgę. Mam wrażenie, że ściąga opuchliznę i lekko napina. Świetny po intensywnym opalaniu. Delikatny - nie podrażnia. Nie jest tłusty, ładnie się wchłania. Niedrogi. Godny polecenia :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: leci trzecia tubka

depilacja bikini rodzaje

Średni

Problem z cieniami i opuchlizną pod oczami mam chyba od zawsze. Nie zależnie od tego czy się wysypiam, czy nie.
I chyba nie zostaje mi nic innego jak się z tym pogodzić.
Żel ten fajnie nawilża skórę wokół oczu. Radzi sobie też z mała opuchlizną, głownie na górnych powiekach.
I to chyba tyle jego zalet.
Aha, jest delikatny, bezzapachowy nie podrażnia.

Może być

Rzadko używam kremu pod oczy nie pamiętam o tym...a ten kiedyś zamówiłam i sobie leży.
Szczerze to nie za bardzo za nim przepadam...lubię czuć po nałożeniu kremu taki chłodek a tutaj nic nie czuję...efekt też nie za bardzo...
Poza tym małe opakowanie...

Jestem raczej na nie

Używam tego produktu od: z 3 miesiace

taki sobie

Pod oczy zdecydowanie wolę kremy. Ten żel - jak większość żeli - niestety nie nawilża dostatecznie.. Mam wręcz wrażenie, że po posmarowaniu nie ma żadnego efektu. Lepiej zainwestować w coś bardziej treściwego...

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Super :)

Jest to 1 kosmetyk pod oczy, który mnie nie podrażnił :) a przetestowałam wiele i zawsze lądowały na półce u mamy ;) trzymam go w lodówce więc jest dodatkowy efekt chłodzenia, likwiduje opuchnięcia, zaczerwienienie, jest wydajny i cenę też da się przeżyć :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry

Oczekuję od żelu pod oczy, zeby likwidował opuchniecia i delikatne worki, które mam praktycznie każdego ranka (poomijając rzadkie dni, kiedy mogę pozwolić sobie na conajmniej 10-godzinny sen :D), a przy tym nie podrażniał mojej wrażliwej skóry pod oczami.
Ten żeli sprawuje się całkiem przyzwoicie. Nakładam go na skórę, po jakichś 20min, jak juz się wchłonie, wklepuję to, co zostało i strzepuję to, co się nie chciało wchłonąć/wklepać ;)
Na pewno pomaga, może nie na jakieś gigantyczne worki i opuchnięcia, ale w większości przypadkow daje radę. Opuchniecia znikają, żel odswieża, koi i w ogole spełnia swoje zadanie. Nie podrażnia. Myślalam, ze tak malutkie opakowanie (15ml) zużyję błyskawicznie, a tu niespodzianka - mam go ponad rok, używam codziennie i dopiero się konczy.

PS: Działa jeszcze lepiej, jeżeli będziemy go trzymać w lodówce ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Może być

Sprawdzil sie kiedy miałam suchą skórę wokól oczu. Naprawde nawilżył ją i nie było juz tych suchych skórek :) I fajnie chłodzi...
Trochę mi oczka piekły kilka razy po jego użyciu :P
Jest bardzo wydajny... mam go już rok i przy niereguralnym stosowaniu dopiero kończę
Ogólnie może być...

Używam tego produktu od:roku

nie polecam

Kupiłam ten żel skuszona promocją i obiecywaną lekką konsystencją licząc, że nie podrażni skóry pod oczami. Niestety:
- nie przynosi ulgi zmęczonym oczom
- uczula powodując pieczenie oczu.
Żadnych plusów nie zauważyłam.
Jest to kosmetyk (przynajmniej dla mojej skóry skłonnej pod oczami do alergii i podrażnień) z rodzaju: zapłać i poswięć czas na nałożenie, ale nie spodziewaj się niczego dobrego. Nienawidzę kosmetyków udających działanie!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Na początek może być

Żel ten jest moim pierwszym kremem pod oczy, bo dopiero w wieku 21 lat uświadomiłam sobie, że o skórę wokół oczu trzeba zaczynać dbać jak najprędzej. Na szczęście nie mam problemów z suchą skórą powiek czy łuszczeniem, ale i tak powinnam te miejsca nawilżać :ehem:
Krem ten ma postać przezroczystego, średnio gęstego żelu. Dość duża ilość na raz wydobywa się z tubki i tu trochę się zawiodłam, bo wolałabym żeby opakowanie miało "dziubek". Tymczasem muszę najpierw wyciskać zawartość na palec uważając, by na raz nie za dużo wycisnąć, a dopiero potem rozsmarować, bo ciężko nałożyć kosmetyk bezpośrednio z tubki pod oczy :rolleyes:
Kolejnym minusem jest to, że gdy nałożę zbyt grubą warstwę żelu zastyga on na skórze i sprawia, że w dotyku czuć taką dziwną powłoczkę, coś jakby napinającego skórę. Na szczęście powłoczka ta nie powoduje uczucia ściągnięcia ani nie kruszy się przy ruchach mimicznych, ale jest wyczuwalna w dotyku.
Z plusów wymienić na pewno mogę to, że kosmetyk przyjemnie jakby chłodzi i koi zmęczone powieki np. po kilkugodzinnym seansie przed monitorem ;) Wydaje mi się, że nawilża co nieco, ale po 2-3 godzinach pasowałoby ponowić aplikację. Nie zauważyłam za to żeby działał jakoś na cienie pod oczami, ale ja mam takie cienie od urodzenia i chyba żaden preparat nic na to nie poradzi :(
Spektakularnych efektów nie należy oczekiwać. Jest to raczej preparat dla niewymagających lub osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kremami pod oczy i chcą czegoś delikatnego na początek.
Podsumowując - produkt średnio dobry, ale używam go chętnie głównie w domu. Pomaga na zmęczone i lekko opuchnięte powieki. Będę jednak rozglądać się za innymi specyfikami :ehem:

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie, w poromocji cena nie jest wygórowana, nie wałkuje się i wchłania się dość szybko. Trochę chłodzi, ogólnie oczy lepiej wyglądają, z rana dobrze je odświeża. Polecam :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5