Garnier, Synergie C Cream

Garnier, Synergie C Cream

Dla mojej cery doskonały, szybko się wchłania, nawilża i nie uczula. Polecam.

szkoda,że juz go nie ma

Bardzo lubiłam ten kremik!!!
ładnie się wchłaniał
napinał skórę i bardzo dobrze ją nawilżał
nawet zapach mi sie podobał
niestety od jakiegos czasu nigdzie go nie można dostać

Taki sobie

zapach nie nie drażni. Ładnie się wchłania. I tyle. Żadnych efektów rozjaśniających. Nawet dobrze nie nawilża. Dość drogi bubelek.

niezły

Szybko się wchłania, lekko napina i nawilża twarz.<BR>Niezły pod podkład, jednak żadnych zachwycających efektóe nie zauważyłam.<BR>Nieprzyjemnie pachnie.

Studio fryzur kucyk Beyonce

bubel o ladnym zapachu

Kolejny przereklamowany bubel. Mialam tylko probke bo i tak nie kupuje kosmetykow tej firmy, ale juz po 2 zastosowaniach dostalam jakiejs wysypki, zaczerwienien i wogole oprocz zapachu i ladnego opakowania, ten krem niczego wg mnie nie daje.

dobry

Dla wymagających cer niestety się nie nadaje- nie nawilża intensywnie, a jedynie" muska" twarz, ale mimo tego godny polecenia. Latem, gdy skóra nie znosi przeciążenia dla mnie idealny...Wchłania się dość szybko, lekko napina, wygładza.Dobry pod lekki makijaż.W sam raz krem na upały.

slabo nawilza

na pewno juz do niego nie wroce bo mimo iz mam mieszana cere wole jak jest bardziej nawilzona a tego kremu musialam nakladac i nakladac zeby poczuc nawilzenie,ogolnie nie polecam

Oceniam na 4.00

no mnie raczej nic nie uczula, wiec efektów takich nie miałam. Zapach bardzo fajny-pomarańcze, nawilża też bez zastrzeżen.

Oceniam na 3.00

Mimo ze mam wrazliwa skore nie zauwazylam zadnych " efektow ubocznych ". Zapach jest calkiem ladny, krem dobrze sie wchlania. Co najwazniejsze na mojej tlustej buzi nie dawal efektu lustrzanego odbicia. Jakos ostatnio przestaly mnie interesowac kremy matujace, wole pare razy dziennie upudrowac nosek. Witamina C rzeczywicie ladnie rozjasnila cere. Jestem bardzo wymagajaca jesli chodzi o kasmetyki, dlatego daje tylko trzy *, ale naprawde polecam.

Oceniam na 2.00

Jakoś mi nie podpasował, szczególnie zapach. Niby dobrze się wchłaniał, ale miałam wrażenie, że jest za lekki i za mało nawilża. Uczulenia nie miałam, ale lekkie uczucie dyskomfortu było.

Oceniam na 2.00

Miałam okres, że rzucałam się na każdą nowość i tak było też z tym kremem. Początkowe odczucia były pozytywne, ładny zapach, szybko się wchłaniał, rozjaśniał cere. Tak było do drugiego opakowania. Potem uczulenie na całej twarzy. Uczucie gorąca, rumień, lekkie szczypanie. Gdzie ta hypoalergiczność?

Oceniam na 2.00

Ladie pachnie, przyjemnie odswieza. Jednak jesli skora jest zmeczona i wrazliwa podrazania ja i twarz doslownie piecze, przynajmniej w moim przypadku.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry krem za stosunkowo niewielką cenę.Bardzo ładnie się wchłania, pięknie pachnie, dobrze nawilża.