Soraya, Family Fresh, Szampon większa puszystość z ekstraktem z owoców cytrusowych do włosów przetłuszczających się

Specjalnie opracowana formuła poprawia stan i wygląd włosów. Ekstrakt z owoców cytrusowych doskonale odświeża, wzmacnia oraz zmniejsza tendencje do przetłuszczania. D-panthenol (prowitamina B5) oraz związki kondycjonujące idealnie pielęgnują włosy oraz skórę głowy. Regularne stosowanie sprawia, że włosy są odpowiednio nawilżone, puszyste i łatwo się układają.

Rewelacja

Jeden z niewielu szamponów do tłustych włosów, który na mnie zadziałał! Zauważyłam, że włosy są po nim wyraźnie dłużej świeże, co dla mnie zupełnie wystarcza, żeby uznać go za KWC. Mogę się po nim rozczesać bez używania przemocy na włosach. Ma przyjemny zapach i konsystencję, jest wydajny, wygodnie się go nalewa z butelki. Cena bdb.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Generalnie nie mam zdania

Głównie oczywiście liczyłam na mniejsze przetłuszczanie się włosów, bo myję codziennie lub co drugi dzień... Ale szampon w zasadzie nic nie zmienia w tej materii. Taki sobie zwykły szampon. Ma niewątpliwe zalety: duży, tani, wydajny, ładny zapach. Bardzo polecam jeśli komuś niekoniecznie zależy na zmniejszeniu przetłuszczania, ale mówiąc do tych co by na to liczyli - cudów niestety nie ma.

średnio na jeża.

kupiłam ten szampon, podobnie jak większość, zachęcona pozytywnymi opiniami na kwc, a także z polecenia koleżanki.

cóż mogę powiedzieć.. po pierwszym myciu byłam zachwycona.
przede wszystkim : ładny zapach i dobrze się pieni.
później wielki szok : efekt czystych włosow utrzymał się cztery dni ! (gdzie co drugi dzień myję włosy, a nie czekam aż będą tluste, a wystarczy, że przestają się układać i "przesypywać" przez palce). I w sumie na upartego bym mogla i piąty dzień przechodzić w związanych i polakierowanych.

z każdym kolejnym myciem było tylko gorzej.
włosy się plątały, przesuszały przy końcach, a u nasady dalej tłuściły.

odstawiłam ten szampon jako główny i używam go od czasu do czasu na przemian z kilkoma innymi..

+niska cena
+ładny zapach
+dobrze się pieni
+nie obciąża włosów, są lekkie, przesypują się przez palce.

- duża butla, którą będę zużywała chyba rok, albo dłużej.
- musiałam się go naszukać bo nigdzie w moim mieście nie mogłam go dostać.
- nie jest dobry na dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :eek:

a ja naprawdę oczekiwałam cudu... :(
mam już dość moich przetłuszczających się włosów... po przeczytaniu opinii od razu wzięłam się za poszukiwania tego szamponu... cała podekscytowana myłam nim włosy pierwszy raz :P ale się zawiodłam. Najbardziej chodziło mi o przedłużenie świeżości... może minimalnie ją przedłuża, na drugi dzień od mycia jeszcze jako tako wyglądają ;) ale myślałam, że będzie lepiej...
Fakt, włosy są puszyste i leciutkie. Zapach też świetny ;)

pozytywne zaskoczenie !

Ostatnimi czasy mam problem z przetłuszczającą się skórą głowy i szukając rozwiązania na tę dolegliwość postanowiłam kupić ten szampon (pod wpływem waszych opinii). Co prawda to tylko szampon i nie można się po nim spodziewać nie wiadomo jakich cudów ale ja zauważyłam przedłużenie świeżości włosów o parę godzin :)

A skąd to zaskoczenie? A no bo zawsze używałam szamponów (i ogólnie kosmetyków) profesjonalnych i myślałam że zwykły, parokrotnie tańszy i ogólnodostępny szampon nie może się z nimi równać a jednak może! Ten szampon jest nawet lepszy od profesjonalnych których używałam :)

Przede wszystkim włosy po umyciu nim są czyściutkie, świeże, lekkie i odżywione. W połączeniu z moją ulubioną odżywką w sprayu i kryształkami moja fryzura prezentuje się super :) Włosy są gładkie przez cały dzień :) Dobrze się rozczesują i są mocne :)

Uwielbiam zapach tego szamponu! Zawsze myję włosy rano i kiedy zaspana biorę się za mycie włosów to ten energetyczny, cytrusowy zapach od razu mnie pobudza :);)!

Poza tym niska cena, duże opakowanie i łatwa dostępność działają na korzyść tego szamponu.

Jednym słowem polecam! Ja na pewno szybko się z nim nie rozstanę :)

Używam tego produktu od: 3 mesięcy

niby dobry, ale ...

Przy dłuższym stosowaniu włosy się przyzwyczajają i nie chcą się już tak fajnie układać, są szorstkie, sztywne i nie dają sie rozczesać, no i wysysza włosy :(
Ale na początku jest świetnie, włosy faktycznie miękkie, puszyste, ładnie się układają, nawet przyjemny zapach.
Jeśli chodzi o zapobieganie przetłuszczaniu , to specjalnego efetu nie zauważyłam, i tak myję włosy codziennie :P
Mimo wad zdecydowanie polecam (CENA !) ale naprzemiennie z innymi szamponami :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:>5

nawet, nawet :)

jestem z niego zadowolona. włosy po umyciu są faktycznie lekkie, puszyste, delikatne.
jeśli chodzi o długosc tej puszystości to jak na razie sprawdza się- na 2 dzien po umyciu mam pół- świeże (a zawsze juz nadawaly sie kategorycznie do umycia:/). a tak do połowy następnego dnia mogę sie jeszcze pokazywać ludziom;) wieelkim plusem jest jego cena- do takiej pojemności szamponu jest naprawdę niska:)
polecam:)

a jednak nie to

Jak na razie (po miesiącu używania) jest moim KWC:
1. przedłuża świeżość włosów o parę godzin (3-4) dla mnie to bardzo dużo ponieważ włosy mi się prawdziwie przetłuszczają (myję rano, a popołudniu już tłuste), więc 3-4 godziny robi wielką różnice
2. ma super konsystencje, pierwszy szampon od dłuższego czasu, którego nie muszę rozcieńczać na dłoni, wystarczy kapka, a rozprowadza się fenomenalnie, zapienia całe włosy
3. ogromna butla = duuża pojemność, cena bardzo niska, plus fakt, że jest arcywydajny czyni go najlepszym
4. zapach szamponu jest cudny, pachnie nie tylko przy myciu, utrzymuje sie też długo na włosach :love:
5. nie swędzi mnie po nim skóra głowy, nie podrażnia, nie uczula
6. włosy są oczyszczone, sypkie i pachnące, nie kołtuni, włosy ładnie się rozczesują

EDIT: wróciłam do niego po przerwie i używałam przez kolejne 2 miesiące (dzien w dzien) i czar prysł, szamponik nie przedłuża już świeżości włosków, ale pewnie to wina sezonu grzewczego. Reszta nadal się zgadza.

+ Soraya Nie Testuje Na Zwierzętach

Cyba go wycofano (2012 r) bo nie moge go nigdzie dostac

Używałam tego produktu przez: 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op

jest dobrze

Plusy:
+ pięknie pachnie;
+ tani, duża objętość;
+ bardzo wydajny;
+ przedłużył nieco świeżość włosów, ale bez przesady;
+ nie uczulił mnie i nie dostałam po nim gęstego łupieżu, a to duży sukces.

Minusy:
- spodziewałam się dużo większej puszystości;
- tendencje do przetłuszczania nie zmniejszyły się znacznie, nadal muszę myć włosy co dwa dni, ale drugiego dnia nie wyglądają fatalnie, tylko na lekko przetłuszczone.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy zapach długo utrzymuje się na włosach, bo mam krótką fryzurkę i ciężko mi ją powąchać.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: i tu jest sukces, bo nie doszłam jeszcze do połowy

działa :)

Ten szampon przedłużył świeżość moich włosów o 1 dzień z czego jestem bardzo zadowolona :) ponadto zauważyłam, ze szampon nie wysusza włosów! przeciwnie pielęgnuje je- są bardziej gładkie i błyszczące. Bardzo ładnie pachnie, cena super. Mały minusik- ciężko go dostać, ale mi się udało ;) Polecam.

Średniak.

Moim zdaniem wysusza włosy, ładnie pachnie to prawda, ale zapach ten nie utrzymuje sie na głowie zbyt długo. Stanowczo nie do codziennego stosowania, chyba ze chcemy sobie zniszczyć włosy. W moim przypadku odkąd zaczełam go używać mam wrażenie że wypada mi więcej włosów niz zazwyczaj. Wracam pokornie do szamponów z Joanny.

Używam tego produktu od: Jakiś miesciąc

extra;]]

mój kwc wśród szamponów:
-pięknie pachnie (cytrusowo)
-dokładnie oczyszcza włosy
-sprawia,że włosy pachną i łatwo się rozczesują
-nie plącze włosów
-dodaje trochę objętości