Bonne Bell, Radiant Bronze, SunBlended Bronze

Bonne Bell, Radiant Bronze, SunBlended Bronze

Rewelacyjny puder brązujący o satynowym wykończeniu. Brązuje, rozświetla i wygładza cerę. Dzięki połączeniu czterech rozświetlających odcieni można uzyskać perfekcyjny kolor. Formuła absorbująca nadmiar tłuszczu gwarantuje trwałość makijażu. Idealny dla każdego typu cery. Do stosowania na twarz, powieki, ramiona. Opakowanie zawiera duże lusterko.
Niedostępny w Polsce.

Cena: 3USD / 5g
/mg/

Baardzo dobry!

Za rozświetlaczami nie przepadam bo często robią mi zbyt perłową i jasną buzię (a dokładniej policzki).
Z tym było inaczej. Brązujący to on nie jest na pewno więc nie wiem skąd ten opis ale rozświetla super. Odcień robi się idealny wskutek wymieszanych 4 kolorków. Rozświetla perłowo, subtelnie, nieco satynowo, bez brokatów, czasem trafi się jakaś drobina (ale drobina a nie brokat!). Raczej trwały. Raczej bez zapachu. Wydajny- używam go już dobrze ponad rok. Opakowanko- bardzo ładne, drobne, dobrze się zamyka i nie psuje, z lusterkiem- wygodne.

Zdecydowanie polecam :)

Zaznaczam, że nie wiem czy jeszcze kupię bo raz, że jeszcze mi go połowa została a dwa- nie wiem czy jeszcze gdzieś na All. go dostanę.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku