Pantivit, Regenerująco-nawilżająca odżywka w płynie

Pantivit, Regenerująco-nawilżająca odżywka w płynie

Regenerująco-nawilżająca odżywka w płynie z rozpylaczem. Zawiera proteiny mleczne oraz prowitaminę B5. W jej skład wchodzą również filtry UV. Można ją stosować na włosy wilgotne jak i suche. Bez spłukiwania.

Cena: ok. 7zł / 150ml

bardzo dobry

ja używam tego jako wzmacniacza moich suchych na koncach wlosow, u nasady mam tluste a na koncach suche (niby mieszane), ale pryskam odzywka rowniez na nasade wlosow i po niej sa one zdrowsze i bardziej miekkie a do tego ten cudowny zapach!Uzywam sporadycznie, pozatym bardzo dobrze odświeza wlosy i neutralizuje zapachy wlosow przejete z otoczenia!!

fajniutka

Odżywka ma fajny zapach.
Przede wszystkim wystarczy psiknąć i tyle. Nie trzeba się męczyć ze spłukiwaniem. Pod tym względem jest fantastyczna. Włoski po niej są miękkie i pachnące. Śmiesznie niska cena :D

dobra rzecz

Używałam jej przez wakacje jako uzupełnienie szamponu i standardowej odżywki. Odżywka dość dobrze chroni włoski przed wysuszeniem promieniami słonecznymi (zawiera filtry UV), a do tego nawilża i zapobiega puszeniu się włosów. Ma przyjemny zapach. Niestety jest mało wydajna (mam długie włosy) i troszkę skleja końcówki. No i trzeba ją stosować codziennie, a nawet wielokrotnie w ciągu dnia.

Używałam tego produktu przez wakacje/ Ilość zużytych opakowań: trzy

Cellulit jak stosować kosmetyki

do układania włosów

Ja używam tej odżywki do układania włosów. Nic innego nie działa, tylko to. Pianki np. przetłuszczają lub wysuszają moje włosy. A ta odżywka sprawia, że są miękkie, a jednocześnie podatne na układanie, jest ich więcej i są jakby zdrowsze.

nieskuteczny

Kupiłam tę odżywkę w czasie gdy nie miałam jeszcze prawidłowej koncepcji pielęgnacji włosów w efekcie czego od połowy były przesuszone. Ten produkt okazał sie niewypałem. Zlepiał włosy, nie nawilżał, lekko usztywniał . Takie "odżywianie" może jest wystarczajace w przypadku normalnych włosów, ale nazwa na opakowaniu jest myląca.Ten preparat nie pomoże przesuszonym włosom.

dobry nabłyszczacz

Odżywka ta sprawdza się jako dobrej klasy ...nabłyszczacz ;). Ułatwia również modelowanie włosów. Przy okazji je chroni (filtry UV). Jednak wraz z nią radziłabym stosować jakąś "sprawiedliwą" odżywkę, która wspomoże stan czupryny ;).