Burt's Bees, Lemon Butter Cuticle Creme (Odżywka do paznokci i skórek)

Burt's Bees, Lemon Butter Cuticle Creme (Odżywka do paznokci i skórek)

Zawiera aż 94,91% mieszankę naturalnych składników - olejku migdałowego, witaminy E, wosku pszczelego, masła kakaowego, soku z limonek - dla intensywnej pielęgnacji suchych skorek i osłabionych paznokci.
Dla uzyskania optymalnego rezultatu producent zaleca wmasować krem w skorki i paznokcie co najmniej raz dziennie oraz na noc.
Barwa - żółta, zapach - limonkowy.

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
regenerujące, wzmacniające

Wisienka na torcie ładnego manicure'u

Produkt idealny dla wszystkich, których denerwują suche skórki pojawiające się wokół paznokci kilka dni po wykonaniu manicure'u. Ta odżywka aplikowana na noc temu zapobiegnie. Czasem nakładam ją również w zgięciach palców, gdzie pęka mi skóra w czasie sezonu grzewczego od suchego powietrza. Radzi sobie z tym lepiej, niż jakikolwiek krem do rąk.
Jest dość tłusta, ale dobrze się wchłania i przyjemnie (& nie za mocno) pachnie cytrynką.

gdzie byłeś mój mały pojemniczku przez całe moje życie? Ideał

Lemon Butter Cuticle Creme dostaniemy w metalowym przeuroczym okrągłym pudełeczku z grafiką lat 60's, uwielbiam takie pudełeczka, zawsze je wykorzystuje ponownie po zużyciu produktu.

Bogata, całkowicie naturalna kuracja na paznokcie, wygładza suche, popękane bruzdy wokół paznokci, jednocześnie wzmacniając paznokcie olejem ze słodkich migdałów, witaminą E i masłem kakaowym. Utrzymuje nawilżenie skórek przez wiele godzin, a lekki cytrynowy zapach pachnie wręcz wyśmienicie, jest już wyczuwalny przy otwieraniu pojemniczka.

Gęsta konsystencja przypominająca wosk (nie jak klejąca wazelina) wymaga dłuższego wmasowania niż mój sprawdzony długopis Sephora Cuticle Pen, ale dzięki temu produkt jest również bardziej treściwy na moich skórkach.
Używam go na cały dzień gdy nie maluje paznokci, ale najlepiej sprawdza się przed spaniem, wtedy aplikuje na nie pomalowane paznokcie jak i na skórki (dłoni i stóp) a na następny dzień jak znalazł gotowe są do pomalowania.

Po regularnym używaniu zauważyłam że moje paznokcie się zmocniły naprały blasku a plamki białe przestały się pojawiać, skórki które były twarde i męczące, jak by zniknęły czy tez się wygładziły.

Jestem zachwycona produktem, cena jest przystępna, produkt jest naturalny, nie jest testowany na zwierzętach a do tego działa cuda .

idealny skład, cudowny zapach, odżywione paznokcie

To jeden z cudownych produktów amerykańskiej firmy Burt`s Bees. Tłusta, gęsta maź o prawdziwym cytrynowym zapachu. Zapach jest w 100% pochodzenia naturalnego, a nie uzyskany za pomocą substancji zapachowych. Zresztą całość (albo prawie całość) składu kosmetyku, pochodzi z natury.

Masełko jest tłuste i potrzebuje czasu żeby się wchłonąć. Najlepiej używać albo na noc, albo jak możemy spokojnie posiedzieć. Nawilża i zmiękcza skórki, odżywia paznokcie. Jest bardzo wydajne.

Nie jest to dla mnie kosmetyk obowiązkowy, albo taki bez którego nie mogę żyć, ale używam go z ogromną przyjemnością.

Poręczny kremik

Produkty tej firmy sa mi dobrze znane i na zadnym sie nie zawiodlam. Tu bylo podobnie. Sliczne male metalowe pudeleczko przyciaga wzrok. Zapach piekny swiezy cytrynowy. Konsystencja bardzo gesta. WystarcY odrobinka aby nawilzyc skorki. Utrzymuje sie dlugo. Fajny gadzecik.

chyba niepotrzebny

To jedno z kilku tłustych mazideł od burt`s bees, jakie mam. Z nich wszystkich odżywka do skórek jest najmniej tłusta.
Wosk o zapachu i wyglądzie pasty do butów, naprawdę ten sztuczny cytrynowy zapach z sosnową nutą mi się nie podobał.
Konsystencja - dość zwarty wosk, topi się pod wpływem ciepła. Mimo, że mniej tłusty niż Hand Salve, to wymaga, żeby posiedzieć chwilę z nim na rękach, a potem wystrzeć palce w chusteczkę, bo można wytłuścić otoczenie.
Efekty - są, ale nie spektakularne. Delikatnie zmiękcza skórki, ale mam wrażenie, że każdy kosmetyk regularnie stosowany to robi.
Wydajność dobra, bierzemy tyle, co na koniec paznokcia. Puszka ładna, ale nie zawsze wygodnie ją otworzyć.
Nie odradzam kupna, ale mnie nie zachwycił na tyle, żebym kupiła ponownie.

Coś świetnego

Jestem zachwycona tym produktem. Nigdy nie używałam kosmetyków do skórek, bo nie wierzyłam w ich działanie, ale ten naprawdę przypadł mi do gustu. Najlepsze efekty otrzymamy przy regularnym stosowaniu, ale wiadomo jak to z tym bywa :) U mnie wystarczy że przez parę dni posmaruje skórki na noc i od razu widzę poprawę. Skórki są nawilżone i się nie haczą. Cena nie jest niska, ale opakowanie wystarcza na długo.

rewelacja

+ bardzo wydajna
+ przyjemnie pachnie
+ rewelacyjnie nawilża suche skórki (z którymi mam duży problem)
+ bardzo przyjemnie się rozprowadza
+ nie brudzi wszystkiego okół

- opakowanie nie jest idealne - jest problem z otwieraniem, zwłaszcza przy nakremowanych rękach

Uwielbiam!

Takiego produktu do pielęgnacji okolicy paznokci szukałam:

- kolorowy (hura!)

- zgrabne, solidne metalowe pudełeczko, które po miesiącach noszenia lekko się drapie, ale napisy, obrazek na pokrywce itp. jest dalej świetnie widoczne. Czasem ciężko je otworzyć, jak ma się tłuste łapska :D Choć nie narzekam, bo nie ma przynajmniej opcji, że otworzy się samo w torebce i wszystko wytłuści.

- pachnący (mi ten zapach nigdy się nie podobał, nie pachnie naturalnie i jest bardzo silny, troche chemiczny, chociaz kupilam go i uzywałam mieszkając na Lazurowym Wybrzezu, wiec za kazdym razem wachajac go mam przed oczami moja ukochaną Niceę, przywołuje piękne wspomnienia)

Należę do osób maniakalnie gryzących i drapiących skórki. Dlatego swietny i relaksujący dla mnie jest sposób aplikacji - trzeba wcierac po kolei w każdy palec. Za każdym razem, kiedy nachodzi mnie nieodparta ochota na drapanie, zamiast tego wcieram sobie to masełko, dla mnie to super wyjscie i relaks.

Noszę je w kazdej torebce, zawsze ze mną.
Ma tłustą formułę, konsystencja jest bardzo zbita, pod dotykiem palca lekko się topi i mozna bez problemu aplikować.

Ma barrrrrdzo naturalny skład. Zero chemii, praktycznie same oleje.
Regularnie stosowany ratuje skórę wokół paznokci, wygładza, natłuszcza.
Wydajne.

Cena, hmm 7 euro z hakiem, mogłoby być troszkę mniej. I minus za zapach, którego nie mogłabym zniesc, gdybym nie kojarzyla go z pieknymi wspomnieniami.

Najlepsza

Uwielbiam kosmetyki marki Burts Bees.
Odzywka do paznoksci i skorek jest moja ulubiona.
Pachnie jak swieze cytyny, ma konsystencje gestego kremu / wazeliny.
Bardzo dobrze pielegnuje paznokcie i skorki.

Polceam!

Super!

Rewelacyjny krem do skorek z naturalnych skladnikow, o przecudnym cytrynowym zapachu, zamkniety w uroczym metalowym pudeleczku. Bardzo latwa aplikacja i niesamowicie wydajny - uzywam juz kilka miesiecy i konca nie widac. Niezbednik kazdej kobiecej torebki :)

Regularność kluczem do sukcesu.

Burt\'s Bees to bardzo przyjemny w stosowaniu kremik do paznokci i skórek.

Twardy wosk zamknięty jest w estetycznej, metalowej puszce. Pod wpływem ciepła dłoni krem staje się miękki i można go bez problemu aplikować na paznokcie. Zapach ziołowo-cytrusowy, miły dla nosa. Plusem, sporym, jest jego naturalność :)

Kremik działa - pielęgnuje i zmiękcza skórki. Kluczem do sukcesu jest na pewno regularność stosowania. Nakładany codziennie doskonale dba o skórki. Nakładany raz na jakiś czas, od wielkiego dzwonu, efektywny nie będzie.
Bardzo lubię stosować ten kosmetyk, ale czy jest cudotwórca? Tutaj sprawa jest sporna, bo inne mazidła tego typu, nakładane sumiennie i regularnie, działają podobnie :)

Niemniej przemawia do mnie design opakowania, przyjemność stosowania, zapach, cena i wydajność (ogromna! maleńka puszka wystarcza na rok regularnego stosowania). Używam drugiego opakowania a i trzecie będzie na pewno.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

cudowny

Bardzo wydajny, bardzo skuteczny, cudownie pachnie.
Moje skórki wyglądają fantastycznie, to znaczy prawie ich nie widać :)
Dałam spróbować koleżance i ta kupiła dla siebie opakowanie.

Jeśli miałabym szukać jakichś wad, to krem jest dość sztywny, w opakowaniu trochę przypomina wosk i cięzko się go wydobywa gdy mam z jakiegoś powodu lodowate palce, gdy palce mam w normalnej temperaturze, nie ma tego problemu.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze :)