YSL, Tatouage Couture Liquid Matte Lip Stain (Matowa pomadka w płynie)

YSL, Tatouage Couture Liquid Matte Lip Stain (Matowa pomadka w płynie)

Bardziej matowa, bardziej intensywna, wyniesiona na absolutnie ekstremalny poziom – przełomowa formuła zapewnia znakomity efekt kolorystyczny oraz niewyczuwalne wrażenie naturalnie nagich ust.

Intensywnie nasycona kolorem, osadza się na ustach naprawdę cieniutkim woalem. Od rana do wieczora i znów aż do rana, Tatouage Couture pozostawia po sobie nadzwyczajny, trwały ślad.

Pocałunek składany na ustach przez ukośny aplikator gwarantuje niezwykle trwały kolor. Nowatorski aplikator zapewnia hedonistycznym wielbicielkom tatuażu intuicyjną precyzję i umożliwia kontrolowaną aplikację z profesjonalizmem wizażysty, aby kształtować i konturować uwodzicielskie wypukłości ust.

Wypisany atramentem, zaprezentowany w nowym oszronionym flakoniku. Elegancki, wystrzałowy, niezwykle nowoczesny i graficzny design pozwala przelotnie ujrzeć odcień w swoim wnętrzu. Zobacz, ale nigdy nie poczuj – on stanie się Twoją obsesją.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

cudeńko

mmmm gdyby tak zmniejszyć cene... mogłabym mieć chyba każdy odcien...
Głowne zalety :
- bardzo fajny efekt matowy - prezentuje się na ustach nieziemsko!
- fajna konsstencja która się milo i wygodnie rozprowadza
-szybkie schniecie- chwila moment i usta s gotowe!
- trwałość- bardzo długo się utrzymuje!!
-usta wygladaja na bardzo pełne
-duży wybór kolorów
-intensywnie napigmentowane

Uwielbiam!

Jedna z moich ulubionych pomadek. Ma płynną konsystencję, która zastyga na ustach. Nie tworzą się żadne grudki, nie wchodzi też w załamania ust, ani ich nie wysusza. Aplikator niestandardowy, ale sprawdza się świetnie! Z łatwością można ładnie wyrysować kształt ust bez użycia konturówki. Uwielbiam ją też za trwałość. U mnie trzyma się rewelacyjnie, nie ma mowy o ścieraniu nawet po tłustym posiłku. Jej jedyną wadą jest cena.

CUDO

Otrzymałam tą małą niepozorną pomadkę w prezencie. Fantystyczny kolor ciemno malinowy. Jako że gustuje w matowych pomadkach, a raczej do tej pory używałam tanich, to ta jest na pewno produktem Luksusowym.
Cena wiem, że powala, opakowanie jest małe, ale...jest niezwykle wydajna. Starcza na długo. Ale Jest ona mocno napigmentowana. Nie nakładam jej aplikatorem, a palcem rozcierając po ustach, daje to delikatniejszy efekt.

Luksus

To prawdziwy luksus. Zacznę od tego, że pomadka nie jest warta swojej ceny. Płacimy za jakość ale też za markę i piękny design. Opakowanie to cudo. Taka pomadka nie może leżeć w kosmetyczce tylko musi dumnie stać na toaletce abyśmy mogły na nią patrzeć i ją podziwiać. Opakowanie jest bardzo ładne i robi wrażenie. Pomadkę dostałam na urodziny - to była moja zachcianka. Sama chyba nigdy mimo pozytywnych recenzji bym po nią nie sięgnęła ze względu na cenę.
Sam w sobie produkt jest bardzo dobry - ale znam podobne za połowę ceny - lecz już nie w tak pięknych opakowaniach.
Pomadka dobrze się rozprowadza na ustach, jest wydajna, jest trwała i również dobrze nawilża usta.

Luksusowe cudeńko

Chyba nikt, komu nazwa YSL obiła się o uszy, nie łudzi się, że cena tej pomadki będzie przystępna. Wychodzę jednak z założenia, że raz na jakiś czas warto sobie taki luksus zafundować i uśmiechać się do lustra odkręcając złotą nakrętkę z logiem producenta :)

No właśnie, już po samym opakowaniu widać, że nie jest to kiepski (i tani) produkt. Po otwarciu ukazuje nam się niezwykle praktyczna szpatułka, która ułatwia dokładne rozprowadzenie pomadki (chociaż konsystencja jest tak fajna, że nie powinno to nastręczać żadnych problemów); warto też zaznaczyć, że pomadka ma delikatny, przyjemny zapach - jeszcze więcej luksusu, a co!

W tym przypadku padło na odcień nr 23 - bardzo naturalny, ale wyraźny (w sam raz dla bladych blondynek :)). Muszę się tu przyznać, że długo szukałam delikatnego koloru szminki - wiele "nude'ów" wchodzi w ciemne albo zbyt jasne, "trupie" tony. Ten jest idealny.

Przy nakładaniu jej na usta czuć, że niemal natychmiast zastyga, jednak nie ma mowy o mocnym wysuszeniu ust, tak jak zdarza się przy innych matowych szminkach.
Słyszałam kilka opinii, że ta pomadka przetrwa wszystko - cały dzień pracy, jedzenie, picie - i tutaj z pewną przykrością muszę stwierdzić, że chyba żaden kosmetyk nie jest aż tak trwały. Tatouage Couture trzyma się jednak wyjątkowo długo w porównaniu z innymi.
Zdecydowany must have!

Mega!

Świetna pomadka, kolor jest bardzo trwały, soczysty i zniewalająco wygląda. !
Zaraz po pomalowaniu matuje na ustach, jestem zadowolona, design szminki jest również świetny.

Warta swojej ceny!

Przepiękne opakowanie i świetna szminka! Nawet jak pomadka się skończy to żal wyrzucić takie cudne opakowanie :) Dostałam ją w prezencie więc cena nie dotknęła mnie tak bardzo ale uważam że warto zakupić dobry kosmetyk niż bawić się w tanie pomadki które się szybko ścierają. Mam kolor 08 - taki ciemniejszy czerwony - świąteczny odcień. Dobrze kryje, nie rozlewa się poza kontur, jest trwała i nie przesusza ust. Świetna!

Moje cudo

Moja cudowna, niezastapiona. Cudowny kolor, piękny, nasycony- cały dzień towarzyszy ma moich ustach. Polecam każdej kobiecie, każda z Nas powinna mieć taką kobiecą broń. :) Coś cudownego! Nieodłączny pasażer.

Cena może szokować, ale lepiej mieć jedną, a porządną i niezawodną pomadkę. Na mat jest teraz niesamowita moda, a dzięki tej pomadce efekt będzie utrzymywał się cały dzień :)

polecam

Ja jestem zdania, że wolę kupić sobie raz na jakiś czas jeden produkt, niż kupić kilka tańszych, z czego z żadnego nie będę w pełni zadowlona. Wolę wydać więcej, ale mieć pewność, że kosmetyk, którego używam nie ma konkurencji w zakresie działania w swojej kategorii. Do zakupu jakiejś pomadki od YSL przymierzałam się od dawna. Sprawdzałam kilka różnych formuł i odwlekałam ten zakup kilka miesięcy. Przy ostatniej wizycie w drogerii Pani konsultantka zajawiła mi tą nowość od YSL, a jak dodała, że to matowa szminka, z ochotą za nią poleciałam do stanowiska tej marki w sklepie. Na pierwszy rzut oka przyciągnęło mnie opakowanie szminki. Jest ładne, luksusowe, trochę na wzór Chanel, ale wyróżnia się złotą nakrętką. Duży plus za to, że nie otwierając produktu widzę jego odcień. W przypadku niektórych satynowych pomadek, gdy ma się kilka wersji kolorystycznych jednej pomadki, irytujące jest to, że za każdym razem trzeba każdą pomadkę otwierać i szukać tego koloru, na który akurat tego dnia miało się ochotę. To dla mnie drugi plus. Trzecim plusem jest niewątpliwie aplikator. Specyficzny porównując do innych matowych pomadek, ale jak dla mnie idealny. W kilka minut jestem w stanie obrysować sobie kontur ust, który zastąpił mi konturówkę. To dla mnie chyba największa zaleta tej pomadki, bo oszczędzam i czas i pieniądze (nie muszę w końcu kupować kolejnego produktu). Plus oszczędzam miejsce w kosmetyczce. :)
Z tego względu polecam zaznajomić się z tą pomadką wszystkim osobom, które szybko i łatwo chcą zastąpić sobie jednym produktem dwa różne.

Kolory - nie testowałam wszystkich, ale te które sprawdzałam (odcienie czerwieni i beże) są bardzo ładne i twarzowe. Dużym plusem jest również gama kolorystyczna - mamy tutaj dużo czerwieni, więc na wizytę w drogerii, aby dobrać swój odcień trzeba poświęcić dobre pół godziny. Dzięki temu, że poświęciłam odpowiednią ilość czasu czuję, że w końcu mam swój odcień czerwieni na zimę. Na wiosnę pewnie wrócę po bardziej pomarańczową czerwień.

Trwałość? Przyzwoita, jak na fakt, że nie wysusza ust i ładnie się zjada. Jak dla mnie jest zadawalająca. Miałam pomadki, które trudno byłoby mi zmyć z ust, ale po jednym dniu z taką szminką czymprędzej porzucałam ją w kąt kosmetyczki. Ta taka nie jest. Oczywiście po obiedzie trzeba ją sobie dołożyć, ale nie trzeba od początku sobie tych ust wyrysowywać. To na pewno plus.

COŚ PIĘKNEGO !!!

Pomadkę dostałam od przyjaciółki, bo wie, że lubię nowości :).
Od razu zachwycił mnie elegancki wygląd opakowania a jeszcze bardziej urzekł zapach.
Szminka ma piękny głęboki kolor (13 - True Orange), aksamitną konsystencję i ciekawy pędzelek/szpatułkę.
Jednak najważniejsze jest to, że po nałożeniu dość płynnej konsystencji na usta wysycha ona bardzo szybko, nie pozostawiając smug i bez uczucia wysuszenia, obsuszenia, ściągania, itp. pozostawiając piękny matowy kolor.
Do tej pory każda matowa szminka z podobnym TRWAŁYM" zastosowaniem pozostawiała na moich ustach wrażenie skorupy - TUTAJ NAPRAWDĘ TEGO NIE MA !!!

Jeśli chodzi o trwałość - też jest dobrze :), kolor wytrzymał test śniadania z kawą (już w pracy) i był do poprawy dopiero w okolicach lunchu czyli gdzieś po około 5h od nałożenia.

Z czystym sercem polecam i sama na pewno dokupię inne kolory.

Lubię ten luksus :)

Każda kobieta, lubi mieć w torebce ładny kosmetyczny gadżet.
Taki o który pytają koleżanki i nawet partner :) - Ja lubię :)
Ponieważ najpierw jest pytanie, skąd masz tak nasycony kolor na ustach, a potem zaczyna się historia. Moja historia :) Moja nowa ulubiona pomadka od YSL.
Efekt spektakularny, długotrwały i satysfakcjonujący na długo.
Opakowanie, po prostu piękne i eleganckie, pojemne w małych kopertówkach.
Cena nie najniższa :) ale osobiście wolę czasem jeden niezawodny produkt od kilku tańszych zamienników. Zwłaszcza, że mam tak, że jeśli używam pomadki- to konsekwentnie w tym czasie jednej i tej samej.
Wydajność również zaliczam za super zaletę tego produktu.
Kolor jest intensywny, efekt matowy-trwały.
POLECAM.