Maybelline, Total Temptation Palette (Paletka cieni i rozświetlaczy)

Maybelline, Total Temptation Palette (Paletka cieni i rozświetlaczy)

Paletka składa się z cieni od brzoskwiniowych różów, korali, poprzez brązy i fiolety, aż po głęboką czerń. Dzięki takiej kombinacji oko będzie wyjątkowo podkreślona a cera tryskać będzie młodzieńczą świeżością. Kombinacja odcieni jasnych, dających naturalny efekt z wyrazistymi, głębokimi cieniami pozwala dostosować makijaż do swoich potrzeb, stylizacji, czy pory dnia.
10 idealnie sprasowanych cieni o różnym wykończeniu: satynowym, brokatowym oraz matowym:
8 kremowych cieni - łatwość nakładania, silne napigmentowane
2 rozświetlające cienie - świeżość i blask

Piękne kolory

-Piękne kolory, które nadają się na dzień jak i na wieczór
-Twarz staje się promienna, pełna zdrowego blasku
- Utrzymują się wiele godzin
- Dobra pigmentacja

Piękne kolory, dobre napigmentowana, fajnie gdyby była trwalsza

Cienie w mojej kolorystyce, paletka którą zużyję do końca, bo kolory są po pierwsze idealne do mojego typu urody, a po drugie sa bezpieczne na każda okazję. Są bardzo ładne, już po pierwszym pomalowaniu widać je na oku, bardzo wygodne, łatwo się nimi malować, można mieszać by uzyskać swoją barwę, dobrze nasycone kolorem. Trwałość- jest dobra, ale całego dnia bez utrwalacza nie przeżyją, mimo to uważam,że warto ta paletkę kupić. Ogromnym plusem jest dodatek rozświetlaczy, twórca bardzo fajnie to rozplanował. Rozświetlacze świetnie nadają się jako cień :), a nawet do uwypuklenia ust. Polecam. Świetna paletka.

Dobra ale nie najlepsza

Cienie do powiek zużywam dość szybko i często zdarza mi się kupić jeszcze raz ten sam produkt albo produkt na zapas. Z rozświetlaczami jest już słabiej - używam okazjonalnie.
Paletka urzekła mnie kolorami - to zdecydowanie moja ulubiona kolorystyka - fiolety, róże i beże.
Niestety z produktu nie jestem zadowolona.
Kolory są bardzo ładne i na powiece prezentują się elegancko. Nie rolują się. Jednakże są mało trwałe - po około 3-4 h tak jakby znikają. Należałoby wtedy poprawić makijaż i jak ktoś w ciągu dnia w pracy ma na to czas to jet ok.
Ja czasu nie mam i wymagam aby cienie były na powiece te 6 h przynajmniej.
Rozświetlacze są ok - spełniają swoją funkcję.
Kolory bardzo ładne ale nie kupię ponownie.
Produkt średniej trwałości.

Dobre

Piękne kolory cieni,szeroki wybór kolorów sprawia, że można stworzyć nimi wiele ciekawych makijaży.
Minusem brak pędzelka do nakładania cieni i cena

* opinia dodana dnia: 2018-03-13 20:43

Fajna

Poręczna, zgrabna w ładnym opakowaniu. Cienie nie osypują się, pokrywają całą powiekę, kolory są dobrze napigmentowane. Nie rolują na powiece.

* opinia dodana dnia: 2018-03-14 13:31

Ładne cienie

Cienie są świetne, o rozswitlaczach mi ciężko się wypowiedzieć bo nie umiem używać tego typu produktu,ale cienie mają bardzo ładne kolory. Obrazek na odwrocie opakowania pozwala na ładne pomalowanie oka kto nie zna się na tym.

Uwielbiam ją!

Przepiękna tonacja kolorów, moich ulubionych i bardzo elegancki wygląd produktu. Dzięki tej palecie uzyskujemy bardzo różne kombinacje, jeśli chodzi o makijaż oczu. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Cienie są długotrwałe, dobrze napigmentowane, nie osypują się, a rozświetlacze dodają blasku naszej cerze. Produkt stworzony dla mnie!

Świetna paletka

Paletka cieni i rozswietlaczy Total Temptation urzekła mnie swoimi kolorami. Cienie idealne, utrzymują się cały dzień na powiekach, nie kruszą się oraz nie sypią się. Jest To jest wielką zaletą, gdyż tego właśnie oczekiwałam. Cienie paletki wspaniale rozswietlay moje oczy przez co wydają się większe. Rozswietlacze paletki sprawiły że jestem szczęśliwa i radosna jak słońce na niebie.

Fajna

Bardzo eleganckie opakowanie,ktore przyciaga wzrok.Kolorystyki cieni ciekawa.Super,ze sa tez rozswietlacze.Cienie dobrze sie rozprowadzaja na powiece,sa trwale.

Cudowne cienie !!

Piękne kolory cieni i rozświetlaczy.
Cienie super się rozprowadzają i długo utrzymują się na powiece, cały dzień.
Kolory w sam raz dla mnie.
Będę je oszczędzała, bo są tak rewelacyjne, że nie chce ich szybko skończyć .

Plus cieni - 2 rozświetlacze na paletce. Fajna sprawa, taki bonus :) dobrze, że są w dwóch kolorach.

Super

Po pierwsze opakowanie. Barszo ładne eleganckie idealne do damskiej torebki Do wyboru osiem kolorów. Sprawdzą się do pracy i na imprezę.
rozświetlacze znakomicie nadają się do wykończenia makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego
Highlighter jest bardzo delikatny, kolor subtelny i spokojnie moge go tez uzyc na gorna powiekę

Ładniej wygląda w pudełku niż na powiekach.

Ucieszyłam się bardzo jak zobaczyłam paletkę, bo cienie się pięknie prezentują. Kolorystyka jest jak najbardziej moja. Niestety cienie nie spełniły moich oczekiwań. Po pierwsze nie ma możliwości aplikowania ich pędzelkiem, ponieważ pigmentacja jest wtedy zerowa, a cienie osypują się wszędzie, tylko nie zostają na powiekach. Przy zastosowaniu aplikatora efekt jest dużo lepszy. Pigmentacja jest przyzwoita, jednak mimo zastosowanej bazy cienie po 6 godzinach blakną i odparowują . Efekt ksero także mnie prześladował, wiec nie malowałam oczu w sposób jaki lubię. Brokatowych cieni praktycznie w ogóle nie stosuję, ponieważ źle się prezentują, zawierają za dużo drobinek. Nie podoba mi się efekt rozświetlenia jaki za ich pomocą uzyskuję.

Paletka godna uwagi!

Ta multifunkcyjna paletka do makijażu oczu i twarzy, to zestaw ciekawych i przyjemnych kolorów. Choć do tej pory rzadko stosowałam cienie do powiek, to po wypróbowaniu tej paletki przekonałam się, że to fajny element makijażu. Świetnie sprawdzają się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym. Rozświetlacz natomiast nadaje twarzy świeżości i przyjemnego blasku. Szkoda tylko, że w tak fajnym produkcie nie ma pędzelka i lusterka, bo wtedy był by to zestaw idealny.