Wella, Wellaton Naturals

Wella, Wellaton Naturals

Nowa linia Wellaton Naturals z ekstraktem z cytrusów to gama 20 kolorów, spośród których każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie odcień. Farby, tak jak ich nazwy, czerpią inspirację z natury.

- Odcienie dojrzałej wiśni, dzikiej róży czy czerwieni granatu przyciągają wzrok pięknym i intensywnym kolorem.

- Miodowe, migdałowe czy świetliste blondy to tylko niektóre z odcieni przeznaczonych dla kobiet, które marzą o jasnych włosach. Nadają one wyjątkowy, naturalny wygląd i sprawiają, że włosy są jedwabiście miękkie i lśniące. Dodatkowo podkreślają delikatne rysy i rozświetlają twarz.

- Ziarno kakaowca, cynamonowy, intensywny brąz to propozycja dla kobiet o brązowych włosach. Odcienie te pomagają pogłębić ciemny kolor i lepiej go wyeksponować, dzięki czemu włosy mają piękną, naturalną barwę.

Wellaton Naturals nie tylko nadaje włosom intensywny i głęboki kolor, ale również przywraca im młodzieńczą objętość. Cząsteczki wysoce efektywnego pigmentu koloryzującego wnikają głęboko we włosy, nadając im piękny, intensywny kolor oraz pomagają zwiększyć objętość włosów. Dzięki wyjątkowym składnikom farba Wellaton Naturals doskonale pokrywa siwe włosy, a efekt farbowania utrzymuje się przez długi czas.

W skład zestawu Wellaton wchodzą:

tuba kremu koloryzującego (50ml),

tuba emulsji aktywującej (50ml),

odżywka z ekstraktem z cytrusów,

para rękawiczek ochronnych,

instrukcja użycia.

Cena: ok. 13zł

/bw/

po trzech myciach ok

Jeśli szukacie chłodnego odcienia blondu, to polecam. Szczerze to po zmyciu farby oblały mnie zimne poty i łzy pojawiały się w oczach, ponieważ na moich rozjaśnianych włosach kolor wyszedł szaro-niebieskawy(sztuczne oświetlenie), ale po trzech myciach i w naturalnym świetle wszystko wraca do normy, kolor chłodny z połyskiem co pewnie jest zasługą super odżywki dołączonej do farby i jedwabiu stosowanego od jakiegoś czasu. Farba nie przyciemniła mi zbyt włosów jak to czasem bywa z blondami. Minusem jest zbyt gęstą konsystencja, ale zapach na plus, nie drażniący.

Używam tego produktu od: niedawna

tak

100% pozytyw! kupiłam naturalny blond i jestem zadowolona choc kolor 2 tony ciemniejszy ale i tak polecam, dobrze pokrywa, nien smierdzi, odzywka super zapach, dodatkowo nie ma rudej poświty!! nakładala mi fryzjerka i jestem mega zadowolona! dodatkowo cena banalna bo kupiłam w promocji!!!na moje włosy mocno cieniowane do łopatek zuzyła 2 opakowania!!

Używam tego produktu od:dziś

Wow

Po promocji kupiłam 2 w cenie 1, kolor Mahoniowy brąz, obawiałam sie że wyjdzie czerń, trzymałam na głowie 30 minut, ale wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu NIESAMOWITE miałam piekne brązowe włosy takie jak chciałam, blyszczały sie cudnie i wyglądały zdrowo, kolor trzyma sie narazie najdłuzej jak miałam, i dołączony balsam też jest dobry, chyba juz zawsze bede do niej wracać!

Uzywam produktu od: 2 miesiace

Kolor taki jak na opakowaniu;)

Farbe kupiłam zachęcona opinią mojej fryzjerki i nie zawiodłam się.
Kolor wychodzi dokładnie taki jak na opakowaniu (jesli oczywiście wybierzesz kolor odpowiedni do wyjściowego). Pokrywa włosy równomiernie, ale nie tworzy efektu kasku :)
Włosy nie niiszczą się, a nawet zyskują na objętości i lekkości.
Cena takze przystępna ;)
Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: 6 m-cy

jestem zdecydowanie na TAK!!!

Witam:)
troszkę się rozpiszę. Mam włosy w stanie tragicznym ( przez 2 lata były rozjaśniane i prostowane, potem doszła trwała i na koniec powrót do ciemnego koloru, znowu trwała ) Gdy zeszłam z blondu regularnie barwiłam włosy LOREAL Casting w odcieniach brązu. Ostatnio "przyszalałam" i nałożyłam jakiś brąz z Safiry. O MATKO!!! rude odrosty na końcach ciemny brąz...kilka dni później chciałam przykryć to CASTINGIEM LOREAL ale efekt był jeszcze gorszy:/ Skuszona opiniami Wizażanek zakupiłam hebanowy brąz Wellaton Naturals i przeżyłam POZYTYWNE ROZCZAROWANIE.

+farbę łatwo się nakłada, jedno opakowanie starczyło na cieniowane włosy do łopatek ( w sumie nie mam ich wiele bo wciąż wypadają :(

+odcień wyszedł taki, jaki jest w palecie kolorów ze sztucznymi kosmykami :)

+włosy po farbowaniu mięciutkie, łatwo się rozczesują ( jeszcze się z tym nie spotkałam ):D

+włosy po farbowaniu nie brudzą ręczników, pościeli

+ i najważniejsze, NIE NISZCZY WŁOSÓW, to było trzecie farbowanie w ciągu 2 tygodni a moje włosy nie ucierpiały:D

+ cena:D

- prehistoryczny sposób przygotowania farby, brak wygodnej buteleczki z aplikatorem, trzeba się babrać pędzelkiem

-zapach farby ( chociaż i tak jest znośny, można przeboleć mając na uwadze efekt końcowy)

i to by było na tyle.
do tej pory używałam tylko szamponów koloryzujących ale WEllaton Naturals wypada przy nich o niebo lepiej, nie niszczy i nie wysusza włosów jak Loreal Casting
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1i z całą pewnością będą następne :)

Rewelacja!!!

Kupiłam kolor "pszeniczny blond" jako miłośniczka i szczęśliwa posiadaczka włosków blond. Do zakupu skłoniła mnie niska cena -9,90 , kolor włosów na palecie i fakt, że produkt ten jest nowością. Kolor po farbowaniu wyszedł identyczny jak na pudełku i palecie. Ogromną zaletą jest zapach farby, który nie jest dokuczliwy, a odżywka dołączona do zestawu pachnie wręcz rewelacyjnie i doskonale nawilża włosy. Mimo, że naturalny kolor moich włosów to średni blond, to farbowałam zawsze na blond bardzo jasny z różnym efektem. Z tej farby jestem baaardzo zadowolona, bo nie dość, że kolor wyszedł taki jaki wyjść powinien, to jeszcze moje włosy uzyskały niesamowity blask, co przy blond włosach jest trudne do zauważenia. Włoski są troszkę suche ale to zasługa wieloletniego farbowania. Nie doszukałam się wad przy tym produkcie. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:2 dni

dobry produkt

Na początku zaznaczę, że od kilku lat farbowałam włosy Safirą w kolorze aksamitna noc - piękny kolor i połysk to główna zaleta tej farby. Mam włosy bardzo odporne na farbowanie i inne zabiegi, nie niszczą się w ogóle, mimo, ze odżywkę stosuję praktycznie tylko po farbowaniu, czyli raz na dwa miesiące.
Wellaton kupiłam w kolorze mokka. Kolor jest identyczny jak aksamitna noc Safiry. Farba dobrze się nakłada, nie spływa, nie śmierdzi, nie brudzi ręcznika, pościeli itp (tak jak to robiła Safira nawet tydzien po farbowaniu). Włosy pięknie się błyszczą. Nie widzę minusów :)

Niestety po kilku miesiącach nastąpił chyba efekt przyzwyczajenia włosów - efekt po nałożeniu farby jest mało widoczny, tym bardziej, że mam bardzo ciemny naturalny kolor. Odejmuję gwiazdkę.

Farbę kupiłam na promocji w Rossmannie za 9,99 pln.Używam tego produktu od: użyłam go pierwszy raz

fajna, ale nie trwała

Farba taka sobie, ani nie fantastyczna, ale i nie beznadziejna ;) Kolor (kupiłam sobie: orzech brazylijski) wyszedł dość ładnie na moich włosach, naturalnie. Jednak ja równie wysoko cenię sobie trwałość koloru na moich włosach i tu się nie sprawdziła... Znam trwalsze farby, jej już raczej nie kupię ;)

naprawdę świetna

Kupiłam farby w kolorze Migdalowy Blond. I pierwszy raz wyszedl mi kolor taki jak na próbce na opakowaniu. Z innymi kolorami zawsze było nie do końca tak... Wiem, ze to zalezy od wlosów itd ale ta farba ma za to u mnie duży plus.
Poza tym nie wiem co moge o niej wiecej napisac... O stoowaniu nie za wiele, bo sama jej sobie nie nakladalam :D W każdym razie farba nie śmierdzi, nie podraznia skóry i nie zmywa się.
Jedna z lepszych farb sklepowych.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2x3 opakowania

SUPER

Farba jest ekstra
-dobrze pokrywa włosy
-jest gęsta nie spływa
-włosy pokryte
równomiernie
-ma przyjemny zapach
-włosy są delikatne i miłew dotyku
-polecam wszystkim
SUPER Używam tego produktu od:4 miesięcy

Yes! Yes! Yes!

szukałam czegoś delikatnego dla moich krótkich włosów, aby nie przestały rosnąć. Kupiłam tę farbę i proszę - jak dla mnie IDEAŁ.
Plusy:
- gęsta, nie spływa
- nie śmierdzi amoniakiem
- nie niszczy włosów aż tak bardzo
- po farbowaniu są miękkie i ładne
- ma piękny kolor (ja miałam brazylijski orzech, wyszedł bardzo naturalnie, w dodatku jest dokładnie taki jak na opakowaniu)
- niska cena
- świetna odżywka
Minusy:
- nie zauważyłam
Po prostu KWC!

Bosssska

kolrek wychodzi dokładnie jak na opakowaniu(przynajmniej u mnie), włoski lśniące i pachnące i nawet po kilku tygodniach nic a nic nie zniszczone. Polecam

Używam tego produktu od:pół roku