Eris, seria "poniżej 20", Tonik nawilżający antybakteryjny

Eris, seria "poniżej 20", Tonik nawilżający antybakteryjny

Bezalkoholowy płyn, który oczyszcza pory, ogranicza wydzielanie sebum i usuwa nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry. Tonik działa delikatnie złuszczająco, ułatwiając usunięcie najbardziej zewnętrznych, obumarłych komórek naskórka. Zawarte w toniku składniki antybakteryjne powstrzymują stany zapalne typowe dla młodej cery. Ponadto płyn łagodzi podrażnienia skóry. Po zastosowaniu toniku skóra staje się długotrwale nawilżona i zrelaksowana. Tonik jest polecany dla każdego rodzaju młodej cery. Polecany do stosowania rano i wieczorem oraz w ciągu dnia dla odświeżenia skóry.

Cena: 10-15 zł / 200 ml

Spox

Świetnie nawilża, czuję się po nim świeżo, cena niska. Jednak ostatnio słyszałam, że nie jest już produkowany i rzeczywiście nigdzie nie mogę go znaleźć. Chyba będę musiała kupić ten z cynkiem i miedzią, ale nie wiem czy jest tak samo dobry :(

super

doskonale ooczyszcza nie musze stosowac zelu dotwarzy nie powoduje zadnych podraznien nawilza naprawde bardzod obrze

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
uzyam od pobad pol roku zuzylam chyba z 4 opakowania
na poczatku podkradaBam bratu

Hmmm... No cóż...

Po prostu przezwoity kosmetyk. Oczyszcza, odświerza, zwęża pory, bezzapachowy , świetnie nawilża i ograniczka wydzielanie się sebum. etecera, etecera... Fajny, ale nic nadzwyczajnego, mógłby chociar chłodzić, matować, jakoś fajnie pachnieć lub mieć ciekawsze opakowanie (spray byłby bardziej wydajny, ale na wydajność tego kosmetyku nie można narzekać.). Nie podrażnia mojej alergicznej skóry, a to ważne. Dałabym mu 3 gwiazdki... Ale z drugiej strony dobrze spełnia zadania wyznaczone przez producenta. Dostałam go w prezencie na Mikołajki od siostry, ale widziałam go w drogrii. Ijak za dychę to naprawde bardzo dobry produkt. Dla nie lubiących "bajerów".

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Nawilża... :D

Bardzo go lubię. Nawilża. Jest wydajny, bo jeśli ktoś nie chce specjalnie się "moczyć" :P to daje sobie tyle toniku na wacik ile mu trzeba (a otwór jest mały). Pachnie tak, jak to 20 pachnie - świeżo :)

bez rewelacji

Odrobinkę zwęża pory, ale efekt jest krótkotrwały, dobrze nawilża, ale zostawia na twarzy lepką warstwę, dlatego trzeba go używać raczej oszczędnie. Ma ładny zapach (mi przypomina tonik Tin Tin Ziaji). Jest dość wydajny.
Tylko 3 *** , gdyż działania antybakteryjnego nie zauważyłam - ot, zwykły tonik, nie pomaga ale też nie szkodzi.

dobry

Był to mój ulubiony tonik przed odkryciem Dax Cosmetics "Czysta Cera". Likwiduje wypryski i ogólnie poprawia stan skóry. Niestety mam wrażenie, że moja skóra bardzo szybko się do niego przyzwyczaja i później nie działa już tak dobrze. Ma śliczny zapach. Mi przypomina wakacje, bo wtedy zaczęłam używać tego toniku. Szczerze polecam.

Zużyłam chyba 5 opakowań.

Godny polecenia

Dobrze usuwa resztki makijażu, pozostawia skórę oczyszczoną, świeżą, zmatowioną i dobrze nawilżoną. Świetnie nadaje się do pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi. Przepięknie pachnie cytrusami i zieloną herbatą. Cena nie wygórowana, ja zapłaciłam za niego 12,50, jest dość wydajny.

przeciętny

kupiłam go z rok temu.tonik jak tonik.bez specjalnych efektów.zmywa resztki makijażu.oczyszcza i odswieza buzke w ciagu dnia.ale buzka po zastosowaniu jest jakby taka lepka;(bleee

Dla nastolatek

Nie jest idealny ( takiego jeszcze nie spotkałam), ale niewiele mu brakuje. Nie wysusza, łagodzi podrażnienia, ładnie pachnie( i nie wszyscy wiedzą czego używam). Stosowany wraz z całą serią przynosi przyzwoite efekty. Ja najpierw stosowałam Vichy i Avene ale one nie poradziły sobie z moimi wypryskami. Po 3 miesiacach stosowania zniknęly mi zaskórniki i zapomniałam jak wyglądaja wypryski. Tani ale jakością przewyższa Garniera czy L'Oreala - ten polecam na zwierzątka pancerne - ludzka skóra to żywy twór, więc nie znęcajmy się nad nią. Ogólnie godny polecenia.

calkiem calkiem

Buteleczka ma duza pojemnosc,cena nie jest wygorowana.Dobrze odswieza skore,chociaz pozostawia poczatkowo lepka warstwe,ktora pozniej znika.Nie podraznia skory.Lekko matowi.

Zwyczajny tonik

Szczerze mówiąc to podobała mi się bardziej stara receptura tego toniku. Poza dobrym nawilżaniem nie zauważyłam innego działania, a juz na pewno nie antybakteryjnego. Fakt, że jest niedrogi, ale to tylko jedeyny plus.

doskonałe nawilżenie

Dla mnie jest doskonały!!!Moja cera jest po nim zmatowiona i przez długi czas nie swieci się. Nie wyskakują też jakieś przykre "niespodzianki" :) Używam toniku i żelu z tej samej serii i uważam, że w połączeniu działają bardzo dobrze. Poza tym tonik jest wydajny- wystarczy kilka kropli na wacik i można doskonale oczyscić cere. Na razie dla mnie najlepszy.

19/08/2003- obniżam moją ocenę o 1* .Skóra szybko przyzwyczaja się do tego toniku, działanie jest słabsze.