Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy

Błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy wzbogacona o ekstrakt z pomarańczy, który chroni włosy przed blaknięciem i jednocześnie je wzmacnia. Ekstrakt z limonki optymalnie nawilża i kondycjonuje skórę głowy, dodając włosom objętości i naturalnego blasku.
Dwufazowa formuła odżywek Marion Natura Silk, łącząca naturalne ekstrakty z polimerami zmiękczającymi włosy, przywraca witalność oraz piękny i zdrowy wygląd. Receptury zawierające jedwab i prowitaminę B5 tworzą inteligentny układ, chroniący przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

dwufazowa, bez SLS i SLES, bez parabenów, zapachowa
w butelce, w sprayu
nawilżające, nabłyszczające
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
lekkie

Nic specjalnego

Lubię błyskawiczne odżywki w sprayu, bo są wygodne. Tą zakupiłam przy okazji zakupów w biedronce. Produkt ma przyjemny zapach, aplikator działa bez zarzutu. Odżywka nie obciąża włosów. Zapobiega ich plątaniu i ułatwia rozczesywanie. Ma przyjemny nie za mocny zapach, jak dla mnie typowy dla kosmetyków do włosów. Rozświetlenia obiecywanego przez producenta nie zauważyłam.

Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów

Ostatnio bardzo polubiłam się z odżywkami w mgiełce. Przy cienkich włosach które szybko opadają są to najlepsze produkty do pielęgnacji na co dzień.
Włosy ze względu na to że rozjaśniałam już wiele razy są nieco przesuszone (chociaż ostatnio użyłam dobrej farby i jest dużo lepiej).
Ze względu że jest do odżywka nie oczekiwałam powalających efektów i byłam pozytywnie zaskoczona rezultatami stosowania.
Odżywka sprawia, że włosy wyglądają na bardziej nawilżone, błyszczące i lepiej się układają.
Odżywka nie ma za zadanie poprawić odżywienie włosów, nie liczyłam na taki efekt i dlatego też się nie rozczarowałam.
Ogólnie jestem na tak

Pachnąca mgiełka :)

Odżywkę dostajemy w wygodnej i przezroczystej butli z atomizerem, o pojemności 150 ml. Aplikacja mgiełki jest szybka i łatwa. Mgiełka wymaga wstrząśnięcia przed użyciem, w celu dokładnego połączenia faz. Nie pryska, nie chlapie. Produkt równomiernie się rozprowadza, nie spływa z włosów, tylko dobrze się na nich utrzymuje. Posiada subtelny i piękny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas. Mam dwie wersje niebieską i właśnie tą różową. Wersja niebieska pachnie owocowo i słodko. Aromat jest delikatny, przyjemny i kobiecy.
Wersja różowa pięknie pachnie limonką i pomarańczą.
Produkt rozpylamy na suche lub wilgotne włosy po czym dokładnie rozczesujemy. Po użyciu włosy są miękkie, lekkie, mają naturalny połysk, dobrze się układają, rozczesują i nie elektryzują. Może nie nawilżają i nie rozświetla ich jakoś specjalnie, ale mimo wszystko są godne polecenia. Nie obciąża włosów. Wydajność na plus.

zupełna porażka

Kupiłam ją na wyprzedaży i zupełna klapa w działaniu. Odżywka jest lekka, no bo to takie psikadło, ale tak niesamowicie obciążyła mi włosy, że wisiały tłuste strąki. Zupełnie nie mogłam ich rozczesać, a fryzura wyglądała tragicznie. Zapach też mi się nie podobał.

Działa, ale ten zapach... Eh

Już kilka razy go kupiłam, bo naprawdę lubię jego działanie.
Nie obciąża włosów, co jest dla mnie ogromnie ważne, bo objętość to coś czego mi zawsze brakuje na głowie. Naprawdę fajnie dodaje blasku włosom, sprawia, że stają się takie "lejące" i wyglądają na zdrowe. Ułatwia też rozczesywanie... Powiedziałabym nawet, że zapobiega plątaniu.
Jak na odżywkę za taką cenę naprawdę działa super. W zupełności spełnia moje oczekiwania, ale nie dam mu 5 gwiazdek, bo ma tak specyficzny zapach, że aż czasem doprowadza mnie do bólu głowy (i nie przesadzam tak pisząc, po prostu jestem wrażliwa na zapachy).
Efekt wygładzenia jak najbardziej pozytywny, ale nie "przyklejenia". Baby hairy na przedziałku dalej mi sterczą :D ale ogólnie polecam, choćby do przetestowania

Żadnych efektów !!!!

"Specjalistyczna, super lekka formuła z dodatkiem CYTRUSÓW gwarantuje świeżość, sprężystość i lekkość włosów.Specjalnie opracowana formuła zawiera JEDWAB I PROWITAMINĘ B5, które:
wygładzają, rewitalizują, nadają jedwabisty połysk,
ułatwiają rozczesywanie i układanie, regenerują włosy od wewnątrz,zabezpieczają przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego,zanieczyszczeniami środowiska oraz wysoką temperaturą,chronią kolor włosów przed blaknięciem,zapobiegają elektryzowaniu, nadają zdrowy wygląd i jedwabistą miękkość." Czytam opis i tak na prawdę praktycznie z niczym się nie zgadzam, no może trochę z tym , że ułatwia rozczesywanie i ładnie pachnie, ale praktycznie po zastosowaniu prawie każdej odżywki rozczesywanie jest łatwiejsze. Włosy po zastosowaniu tego kosmetyku są obciążone , zdają się być jakby tłuste . Produkt ten nie przynosi żadnych rezultatów , nie nadaje blasku , sprężystości ani lekkości włosom , wręcz przeciwnie . Stosowanie tego kosmetyku , Moim zdaniem do niczego się nie przyczynia . Wiem jest to niezbyt wysoka cena , ale powiem szczerze nie warto nawet takiej kwoty płacić za produkt nie wnoszący niczego dobrego do stylizacji czy też dabania o swoje włoski . Nie polecam !

super

Odżywka bardzo ładnie pachnie,pomaga rozczesywać włosy które po użyciu są miękkie w dotyku. Spełniła moje oczekiwania .Na pewno kupiła bym ją ponownie.

Bardzo lubię spreye z tej serii. Stosuję zawsze na suche włosy.
Ułatwia stylizację i rozczesywanie włosów.
Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego rozświetlenia, ale nie w tym celu go stosuję.
Co najważniejsze nie obciążą włosów i dostępny jest w bardzo korzystnej cenie.

Bardzo dobry produkt

Włosy po nim dobrze się rozczesują i nie plączą , ma piękny zapach,włosy lśnią , ogólnodostępny, tani✔️ ma piękne opakowanie posiada pompkę.Jak dla mnie same plusy :) Po skończeniu opakowania zaopatrze się w kolejne (na pewno!)

Niewielkie efekty

Co tu dużo mówić, ja nie widzę prawie żadnych efektów po stosowaniu tej odżywki. Ułatwia rozczesywanie... Ale poza tym to zbędny produkt w mojej kolekcji. Mam wrażenie, że psikam na włosy samą wodę. Na pewno nie odżywia, co z nazwy ma za zadanie robić odżywka. Poza tym mam po niej uczucie lepkich włosów.
Gdy przy użyciu część mgiełki spadła na podłogę, to potem w tym miejscu zrobiło się bardzo śliskie miejsce, to tak ku przestrodze, żeby się nie przewrócić ;)
Wolę bardziej skoncentrowane preparaty, które przynajmniej zabezpieczą końcówki, dlatego nie kupię jej ponownie.

dobra do rozczesywania

Odżywka niesamowicie ułatwia rozczesywanie włosów, sprawia, że stają się one gładkie, błyszczące i lepiej się układają. Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób odżywiła czy zregenerowała moje włosy, ale szczerze mówiąc od odżywek w sprayu oczekuje jedynie pomocy w rozczesywaniu, a ta w tej roli spełnia się znakomicie. Dodatkowo pięknie pachnie, ma porządne opakowanie, jest bardzo wydajna, dobrze dostępna i ma niską cenę. Wracam do tego produktu co jakiś czas i z pewnością zakupię jeszcze nie jedno opakowanie.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Przyjemnie odświeża, lecz nie chroni

Nigdy nie lubiłam odżywek w sprayu, szczególnie tych naszpikowanych silikonami, zawsze obciążały i zlepiały mi włosy.
Chwyciłam Mariona, ponieważ potrzebowałam czegoś "na już", a spędzenie całego dnia na basenie w pełnym słońcu oraz z myślą, że palą mi się włosy i nie ma czym ich zabezpieczyć, nie jest pocieszająca.

I tutaj muszę zmienić opinię, którą kiedyś wystawiłam.
Z początku byłam zachwycona.
Zapach ma ładny i kilka osób zwróciło na niego uwagę. Fakt, dociąża włosy, ale przy całodniowym siedzeniu w słońcu na basenie nie żałowałam jej sobie.
Włosy były miękkie i gładkie, po prostu czułam, że zostały odpowiednio zabezpieczone silikonami.
Niestety, po całym dniu zabezpieczania włosów po każdym wyjściu z basenu / przez praktycznie cały dzień, nie uchronił on ich przed rozjaśnieniem.
Na pierwszy rzut oka wydawało się, że włosy są w stanie idealnym, zero przebarwień i blond pasemek. Dopiero po jakimś czasie zauważyłam, że mój cudny brązowy odrost, który hodowałam przez całe wakacje i pozostawał nienaruszony, został rozjaśniony po zaledwie jednym wyjściu na cały dzień pod słońce.
Ochrona UV zatem nie sprawdziła się praktycznie w ogóle.

Produkt może obciążyć włosy delikatne, dlatego polecam stosować z umiarem i nie wypsikać jej na siebie za dużo
Dobry dla odświeżenia fryzury i nadania jej lekkiego blasku. Beznadziejny w ochronie przed promieniami UV. Daje radę przy suszarce.