Eris, seria "poniżej 20", Żel + peeling do mycia twarzy, antybakteryjny, bezalkoholowy, 0% tłuszczu

Preparat do mycia w formie żelu. Zawiera delikatne drobinki ścierające, które masując skórę skutecznie usuwają zbędny, zrogowaciały naskórek. Dzięki temu żel- peeling zapobiega tworzeniu się zaskórników i krostek. Bogaty w kwasy owocowe sok z cytryny dodatkowo wzmaga efekt peelingu, rozjaśniając skórę. Po zastosowaniu kosmetyku skóra jest głęboko oczyszczona, pory skóry zostają odblokowane. Preparat powoduje, że cera nie świeci się i ma zdrowy wygląd. Preparat polecany jest do każdego rodzaju młodej cery.

Cena: 10-15zł / 150ml

Uwielbiam

Jestem nim poprostu zachwycona.Ten peeling jest tym czego szukałam.Jest gruboziarnisty dzieki czemu doskonale usuwa obumary naskórek.Masuje nim przez kilka minut,a on nie wchłania sie w skóre dzieki czemu lepiej ją oczyszcza.Ma ładny a zapach a cena jest pzystępna.Czego chcieć więcej

Ilość zużytych opakowań: dość długo go używam

Według mnie moze byc:)

Moim zdaniem produtkt jest dosc wysokiej jakosci mogło by byc lepiej uzywam go jako peelingu skora jest po nim wygładzona dostatecznie ściera obumarły naskorek.Po użyciu żelu stosuje toniK anty bakteryjny Soraya anty-. Działanie tych produktow razem są dobre chciaz krotkotrawałe 1 godzine po zastosowaniu skora znowu sie swieci :(. Dopiero co zacząłem uzywac tego żelu także mysle ze na efekty trzeba troche poczekac. Nie wiem czy kupie go ponownie poczekamy zobaczymy jak narazie siena to nie zanosi poniewaz jedna tubka 150ml starczy na długo. Pod koniec uzywania tego produktu napisze posumowanie .CDN..

Sama nie wiem :P

Stosuję go jeden lub dwa razy w tygodniu. Nie zauważyłam ani negatywnego, ani pozytywnego działania. No ale jest strasznie wydajny! Nie polecam, ale także nie zniechęcam do kupna :P

Manicure - klasyczny

mnie nie zachwycil

Za każdym razem gdy po niego siegam, mam nadzieje ze moze tym razem sie przekonam. Niestety nic z tego. Nie działa! Skora po nim jest jakas podrazniona (nie jestem alergiczka:0) a zamiast poprawy stan sie pogarsza. Moze dla zanieczyszczonej, tłustej cery jest bardziej skuteczny. Do cer mieszanych nie polecam! Aktualnie stosuje go jako peeling do ciala;) Zdecydowanie lepiej sobie radzi:)

Fajny

Dam takie trochę naciągane 4*, chyba najlepszą oceną byłyby 3,5 ale nie ma takiej opcji... Ale do rzeczy: używam go jako peelingu. Nie jest zbyt ostry, ale trzeba uważać, jak się ma
na twarzy rozdrapane "syfki". Jednak fajnie odświeża i nadaje ładny kolorek buźce. Przyjemnie się stosuje. Ma gęstą, dobrą konsystencję i ładne opakowanie. Spoko ;)

Dobry

Całkiem dobry żel - peeling. Uzywam go dokładnie tak jak jest napisane z tyłu opakowania, 2 razy w tygodniu. Granulki są drobniutkie, prawie ich nie czuć. Twarz po użyciu go jest rozjaśniona i wygładzona ( jednak nie w takim stopniu jak po mocniejszych peelingach :()Zauważyłam, że od kiedy go stosuję to mam mniej "niespodzianek" na twarzy. To pewnie to działanie antybakteryjne;) Peeling ma ładny zapach i jest baaaaardzo wydajny, starczy mi pewnie na jeszcze ponad pół roku. Cena niska w stosunku do jakości i wydajności.

dla wytrwałych

Na początku byłam zadowolona,po użyciu twarz była lekko napięta,wygładzona i rozjaśniona.Ale już po kilkunastu użyciach(średnio raz w tygodnu)nie mogłam się doczekać końca(baaardzo wydajny),granulki z delikatynych zrobiły się za ostre,a skóra nie była już rozjaśniona tylko zaczerwieniona niczym buraczek,nie czekając więc na dno tubki wywaliłam do kosza.Eh a zapowiadało się tak dobrze.Polecam do cer tłustych.

A mi sie podoba

a ja go polubiłam. Kupiony właściwie dla mojej młodszej siostry ale przypadł mi do gustu. Używam go tylko rano przez parę dni w tygodniu, świetnie budzi skórę do życia bladym świtem. Dobrze oczyszcza i odswieża skórę ale nie nadaje się do usuwania makijazu. Nie można go też uzywać codziennie bo drobinki są zbyt mocne. Nie podrażnia, nie wysusza skóry. przyjemny w użyciu. Mógłby lepiej spełniać swe zadanie myjące a nieco mniej scierać skórę. No i tubka to trochę niewypał, cięzko z niej cokolwiek wydobyć. Ale i tak go polubiłam. Do użytku wyłącznie okazyjnego, nie codziennie.

taki sobie

Według mnie to taki żel do mycia na codzień. Może troszkę działa jak peeling, ale tak umiarkowanie przez co może sprawować rolę zwyczajnego żelu do mycia twarzy. Nic specjalnego.Ilość zużytych opakowań: 0,5

nie-wiadomo-co-to

Dziwny produkt. Męczę go już któryś miesiąc i na szczęście widać dno. Jako żel do codziennego mycia twarzy nie nadaje się (nazbyt ostre granulki, zbyt gęsty, nie myje a ściera) a jako peeling się nie sprawdza. Ma też wyjątkowo niewygodną tubę, z której ciężko coś wycisnąć.W tej samej cenie (ok. 13 zł) można znaleźć wiele lepszych, albo chociaż ciekawszych produktów. Odradzam.

czy to żel czy to peeling

Ani to żel, ani to peling - czyli jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Jako żel do mycia twarzy się nie sprawdził, bo za gęsty i nie czyści. Jako peeling też nie, bo ma zdecydowanie za łagodne te granulki. Lepiej by się Eris na jedno zdecydował... A ze starej serii mieli taki fajny peeling, to się zwało krem czyszczący, czy jakoś tak... Jedna gwiazdka za przyjemny, świeży zapach - coś jak zielona herbata - i za miłe uczucie po nałożeniu. Ale na lepszą ocenę to za mało...