Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maybelline, Affinitone Perfecting & Protecting Foundation with Vitamin E (Podkład `Idealne dopasowanie`)

Cena już od 13,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład o ultralekkiej, płynnej konsystencji zapewniającej równomierne pokrycie skóry. Pozwala jej oddychać nie zatykając porów. Dzięki zawartości witaminy E gwarantuje 8-godzinne nawilżenie.
Affinitone, w którym zastosowano technologię Shade True, zawiera delikatne mikro-sfery i perełki, które zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd.
Jest to pierwszy podkład z naturalnymi pigmentami koloru, które pokrywają niewielkie przebarwienia skóry i perfekcyjnie dopasowują się do jej odcienia oraz struktury.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
w tubce

Może być

Kupiłam ten podkład ze względu na odcień - jasny, wpadający w żółte tony. Wydaje mi się, że jednak trochę ciemnieje na twarzy (jest bardziej pomarańczowy).
Nie przekonuje mnie też konstystencja tego podkładu - jest bardzo rzadki, dosłownie "rozlewa się".

Plusem jest jego trwałość i lekkość - nadaje się do codziennego makijażu, nie jest zbyt ciężki, zapychający.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527356].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Kupiłam ten podkład na promocji w Rossmanie i całe szczęście, że nie dałam za niego pełnej ceny. Szukałam jakiegoś podkładu do cery suchej i bardzo jasnej, to wszystkie moje wymagania. Ten nie dość że ma bardzo rzadką i lejącą się konsystencję, to w dodatku ciemnieje, a najjaśniejszy kolor wcale nie jest taki jasny. Krycie takie sobie, trwałość to samo. Zdecydowanie nie dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526016].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny podkład

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, jest delikatny, dobrze kryje, bardzo wydajny, lekki. Wcześniej używałam z Loreal'a ale one jednak są dla mnie zbyt ciężkie. Co prawda opakowanie mało praktyczne, ale bez problemu udaje się ten podkład zużyć w całości. Łatwo też wschodzi w praniu, jeśli przez przypadek ubrudzimy ubranie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525436].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wykonać kreskę na oczach

Dobrze kryje,dobre odcienie,dobrze matowi
i kryje i świetnie działa na skórę ,czasem ma groszową cenę jak są promocje.Parę kolezanek po zobaczeniu go u mnie od razu go mu podkradło i kupiło dla siebie.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524196].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe zaskoczenie

Widziałam go milion razy w drogeriach, jednak kupiłam go pierwszy raz dopiero jak przetestowałam od siostry. U mnie najjaśniejszy kolor się sprawdził. Na początku byłam zdziwiona płynną, lejącą konsystencją, jednak idzie się do niej przyzwyczaic. Mam suchą skórę, alergiczną, u mnie sprawdził się idealnie. Daje bardzo naturalny, świeży efekt, skóra po nim nie jest przesuszona. Nie daje efektu maski. Myślę jednak, że krycie ma średnie, ale dla mnie to nie stanowi problemu, bo nie ma wielu niedoskonałości. Starannie nałożony utrzymuje się cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520756].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny

Jak dla mnie najlepszy podkład z tych w płynie, dobrze kryje, długo się utrzymuje, daje naturalny efekt, a do tego daje matowe zakończenie. Dla mnie ideał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516511].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na lato

Podklad świetnie nadaje się na ciepłe dni. Jest lekki, nie pozostawia efektu maski, "nie czuć" go na twarzy. Jest wydajny, ładnie wtapia się w odcień skóry. Samo opakowanie jest wygodne, trzeba tylko uważać żeby nie wylalo się za dużo podkładu np. Na gabke. Najprawdopodobniej kupie kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506836].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla badych

Byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego produktu, ale niestety... Zacznę od tych dobrych stron, podkład dobrze się wklepuje, aplikacja jest wręcz przyjemnością, nie jest za gęsty ale też nie zbyt ciekły, w sam raz, utrzymuje się długo na twarzy, nie schodzi, nie zbiera się, nie ściera.
Niestety więcej jest minusów. Po pierwsze niewygodne opakowanie, podkład muszę wycisnąć na dłoń czasem wyciśnie się za dużo i niestety dużo się go traci przez opakowanie jakim jest tubka. Po drugie jestem bladą osobą i nie mogę znaleźć dla siebie odpowiednio jasnego koloru, używałam go jak byłam troche opalona przez co nie było widać różnicy.
Po trzecie, jest bardzo trwały, tak trwały że trudno się go zmywa.
Dobry dla osób z ciemniejszą karnacją, plusem jest to że ukrywa dobrze niedoskonałości, ale dla gładkiej cery może być ciężki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503381].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lekki

Lekki, całkiem dobrze kryje i dopasowuje się do odcienia skóry. Nie zapycha, nie tworzy maski, ani nie podkreśla suchych skórek. Dobrze się go rozprowadza. Ma rzadką konsystencję przez co trochę wypływa z tubki, gdy się ją przechyli - z tym trzeba uważać. Poza tym dobre opakowanie i przede wszystkim jest bardzo wydajny. Niestety nie utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Nie zauważyłam też, żeby nawilżał - tak jak gwarantuje to producent. Ma w sobie perełki, które rozświetlają twarz.
Niestety nie polecam osobom z cerą tłustą.

+wydajność.
+cena.
+opakowanie.
+dostępność.
+jest bardzo lekki.
+dobrze się go rozprowadza.
+nie tworzy maski.
+nie zapycha.
+nie podkreśla suchych skórek.
+posiada rozświetlające perełki.
+zakrywa lekkie przebarwienia.
+dopasowuje się do odcienia skóry.

-rzadka konsystencja = wypływa z tubki.
-nie utrzymuje się na twarzy przez 24h.
-nie nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501281].usefull || 0 }}% pomocna.

ciągle wracam

dla mnie dobry, przede wszystkim kolor jest idealny, więc być może dlatego. Nie to, żeby się trzymał nie wiadomo jak i nie wiadomo jak krył. Ładnie rozświetla, nie zapycha, nie jest za ciężki i nie robi tapety, może dlatego jak nie wiem co kupić, to kupuję ten.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495586].usefull || 0 }}% pomocna.