Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, Affinitone Perfecting & Protecting Foundation with Vitamin E (Podkład `Idealne dopasowanie`)

Podkład o ultralekkiej, płynnej konsystencji zapewniającej równomierne pokrycie skóry. Pozwala jej oddychać nie zatykając porów. Dzięki zawartości witaminy E gwarantuje 8-godzinne nawilżenie.
Affinitone, w którym zastosowano technologię Shade True, zawiera delikatne mikro-sfery i perełki, które zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd.
Jest to pierwszy podkład z naturalnymi pigmentami koloru, które pokrywają niewielkie przebarwienia skóry i perfekcyjnie dopasowują się do jej odcienia oraz struktury.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
w tubce

Sprawdził się

Podkład dobrze kryjący, nie podkreśla suchych skórek przy mojej suchej cerze. Lekko nawilża cerę co zgadza się z opisem produktu. Ogólnie produkt warty uwagi

meh

Mam skórę dość sucha, więc myślałam, że się u mnie sprawdzi bo jest rozświetlający. Kolor light beige wydawał się dość jasny taki dla mojej skóry więc to mnie przyciągnęło, ale po aplikacji był taki brudny pomarańczowy - okropny.

Przeciętny

Kupiłam z ciekawości jako codzienny, niedrogi podkład, skuszona rekomendacją pani w drogerii że nie wchodzi w pory i w zmarszczki. Otóż wchodzi i nawet bym powiedziała że je podkreśla.
Nakłada się całkiem przyjemnie, ale nie daje naturalnego efektu. Moim zdaniem widać od razu że mam na twarzy podkład a tego nie lubię.
Minusem jest też zakrętka a nie pompka, co dla mnie nie ułatwia makijażu, szczególnie rano jak się człowiek śpieszy.
Trwałość jest dla mnie wystarczająca, ale nie potrzebuje nosić podkładu 10h, jeśli ktoś potrzebuje to ten z pewnością się nie sprawdzi. U mnie wytrzymuje max. 4h

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Przeciętny

Fajny podkłąd z niskiej półki cenowej. Nie zapychał, przy tłustej skórze co jest jego plusem. Fajnie wyrównuje koloryt jednak nie ma zbyt dobre krycia. Dobrze utrwalony pudrem na tłustej skórze utrzymuje się ok.6 godzin bez poprawek.
Zawiera w sobie błyszczące drobinki. Nie są jednak bardzo widoczne na twarzy, podkład średnio wydajny.

Jak dla mnie super

+ nie wysuszał mi skóry
+ dopasowywał mi się do koloru skóry
+wydajny
+ tani
+łatwo dostępny
+nie jest bardzo kryjący więc dla innych może być to minusem ale dla mnie jest to plus bo własnie takiego podkładu szukałam

-po dłuższym czasie zaczyna ścierać mi się z nosa

Słabe krycie

Podkład dobry ale do rewelacji daleko. Przy mojej skórze alergiczne nie miałam żadnych problemów ze skórą. Bardzo słabe krycie przy cerze naczynkowej. Lekka konsystencja i nie tworząca "maski" na twarzy. Ogólnie nie polecam dla cery która wymaga krycia niedoskonałości.

Średni

Słabe dosyć krycie ( nie mam wielu wyprysków do zakrycia) , szybko się wyświeca( skóra mieszana) . Daje bardzo naturalny efekt. Nawet trwały po kilku godzinach jednak wymaga poprawek Konsystencja; lejsta. Jeżeli komuś chodzi o bardzo delikatny efekt na twarzy i lekkiej poprawie kolorytu skóry na pewno się sprawdzi.

Naturalnie.

Bardzo lekka formuła, lejąca. Lekkie krycie, idealny do wyrównania kolorytu i zakrycia drobnych przebarwień.
Bardzo lubię jak ten podkład wygląda na skórze, lekko, promiennie i bardzo naturalnie. Niestety po kilku godzinach (ok. 5-6h, może prędzej) zaczyna ciemnieć i się ważyć.
Używam go kiedy wychodzę tylko na parę godzin a po powrocie do domu mogę umyć twarz.. Posiadam odcień 03 sand beige i na mojej żółtej skórze wpada w neutralne tony.
Nawilżająca konsystencja, nie przesusza skóry i delikatnie pielęgnuję.

może być

Podkład jest strasznie lejący, wystarczy że otworzę tubkę zakrętką do dołu i podklad sam zaczyna wylatywać z tubki, bardzo często mam problem z wyciskaniem zbyt dużej ilości podkładu przez co jego część się marnuje. Podkład używam wraz z pudrem tej samej serii i jeśli chodzi o trwałość jest ona niezbyt zadowalająca, po kilku godzinach schodzi z cery.

Dla wszystkich

Tak naprawde miałam ten podkład dawno temu. Jeszcze nie wiedziałam, że są podkłady, fluidy, bazy pod makijaż. Cena była naprawdę dobra z cztery lata temu. Produkt jest bardzo wydajny.

kiedyś był idealny

zaczęłam go używać chyba jeszcze w 2006 roku i później przez wiele lat mi towarzyszył, w tamtych czasach był to naprawdę świetny produkt, może kolory odrobinę za różowe, ale mimo wszystko ładnie ujednolicał kolor, trzymał się w miarę ok. Jednak rynek kosmetyczny przez ostatnich kilka lat tak bardzo się zmienił, że i powstało dużo lepszych produktów, więc od jakiegoś czasu już go nie używam, ale moja siostra wciąż jest zakochana i twierdzi, że to idealny podkład na lato.

Oj zdecydowanie nie

Jestem strasznym bladziochem, niestety nie znalazłam odpowiedniego koloru do siebie. Najjaśniejszy kolor z czasem zaczął mi się odcinać i ciemnieć. Zapchał mnie niemiłosiernie. Mocno lejący, przez co nie mogłam go rozjaśnić żadnym białym podkładem bo bym nie była w stanie nad nim zapanować.