Dr Irena Eris, Eris, seria "poniżej 20", Antybakteryjny żel punktowy o szybkim działaniu

Preparat przeznaczony do miejscowego stosowania na wypryski. Charakteryzuje się silnym działaniem bakteriobójczym, wysuszającym i normalizującym proces złuszczania naskórka. Alfa - hydroksykwasy zawarte w wyciągu z tamaryndy wraz z triclosanem, salicylanem i kwasem linolenowym stanowią skuteczny zestaw przeciw wykwitom trądzikowym. Żel hamuje działanie drobnoustrojów odpowiedzialnych za rozwój zmian trądzikowych. Specjalna forma kosmetyku zwiększa głębokość i szybkość działania substancji aktywnych zawartych w żelu. Małe, poręczne opakowanie kosmetyku, umożliwia noszenie go przy sobie i stosowanie kilka razy dziennie, w miarę potrzeb. Żel polecany jest dla osób każdym wieku z cerą o skłonnościach do przetłuszczania się i trądziku, zwłaszcza dla osób młodych z cerą trądzikową.

Cena: 10-15 zł / 10 ml

wolne żarty...

Kupiłam go tak w razie nagłej potrzeby i już przy nabliższej okazji totalnie się NIE sprawdził. Skoro jest to 'żel punktowy o SZYBKIM działaniu' a nie po prostu 'żel punktowy' to powinien działać SZYBKO.
Jak dla mnie nie działa w ogóle. Wychodzi na to, że kupiłam go, żeby czasami poleżał sobie na półce i żeby było, że coś tam stosuje. Coś, co niekoniecznie skutkuje. Co z tego, że mogę go sobie stosować 4-5 razy dziennie, czy ile tam, skoro nawet po tym użyciu żadnych różnic nie widziałam. Wolałabym, żeby ten specyfik działał przynjamniej w kilka godzin po użyciu. U mnie nie zadziałał nawet po kilku dniach.

Poza tym ta żelowa konsystencja... FUJ... :/

Używam tego produktu od:

Nie za bardzo...

Jak dla mnie- cieniutki. Rzadko mi się pojawiajš krostki, ale jak już dadzš o sobie znać, chce, aby zniknęły jak najszybciej. Z tym żelem nie ma mowy o szybkim pozbyciu się niechcianych krostek. Laboratorium Eris trochę się zawiodłam…

Skuteczny

U mnie się sprawdził. Jeśli nie likwidował pryszczyka,to przynajmniej go skutecznuie maskował,tak,że był niewielki,przez co mniej widoczny. Rzeczywiscie jest delikatny,nie piecze,ani nie szczypie. Tylko po zaaplikowaniu tzreba uważać,zeby nie zesmarowac go z buźki.

Manicure - velvet nails

hmmmm łagodny

Ten żelik działa bardzo łagodnie, a skutecznie. Cenię go za tą delikatność. Jest dobry z samego początku, gdy dojrzymy krosteczkę lub pryszczyka. Na mnie tak własnie działał. tych dojrzałych nie ruszał, no może troszeczkę łagodził i przyśpieszał gojenie. Pamiętam go jeszcze z liceum.

Taki sobie produkt

Może i działa na małe pryszczyki ale z większymi problemami raczej sobie nie radzi. Plusem jest to, że jest bezbarwny. Szczerze mówiąc kilka miesiecy temu odłożyłam go do szafki gdzie leży aż do dzis nieużywany

U mnie nic nie zdziałał

Kupiłam go dość dawno. Wybrałam żel punktowy, bo czasem na mojej twarzy pojawiają się niespodzianki i chciałam je potraktować indywidualnie, nie męcząc przy tym całej buzi. Hmmm jedynymi plusami może być wydajność, cena i bezbarwność żelu, ale te zalety akurat uważam za mało znaczące. Nie walczy z wypryskami tak jak powinien, nie przyspiesza gojenia się i nie usuwa lekkich przebarwień jakie zazwyczaj są nieuniknione. Nawet nie zauważyłam zeby je choć lekko podsuszał. Moim zdaniem nie spełnia swej funkcji w ogóle.
A może nie podziałał bo już dawno jestem powyżej a nie poniżej dwudziestki.....heh :)

dobry, ale....

bardzo dobry do zwalczania mniejszych wypryskow. opakowanie bardzo malutkie i niezbyt oplacalne za taka cene...zel na krostce zostawia przezroczysty filmik ktory z czasem sie sam sciera zostawiajac przez to nieestetyczne kuleczki...jedyny plusik to to, iz mozna zabrac go w droge i gdy wyskoczy nam niechciany wyprysk zaatakowac go malo skutecznym zelem ;)

mój ratownik

Bardzo lubię. Świetnie radzi sobie z pryszczami. Szybko się "goją" i znikają. Najlepiej działa na "czynne wulkany". Kupiłam go pod wpływem opinii na KWC i jestem z niego naprawdę zadowolona. Myślę, że się z nim nie rozstanę (niestety nie będę miała wyboru, bo "obcy" często atakują ;)). Kosztuje około 12 zł. To nie jest super niska cena, ale żel jest wydajny. Opakowanie fajne, dobry aplikatorek. Polecam.

takie nic

Nic, ale to kompletnie nic nie pomógł.Używałam go i używałam ,a pryszcze które zaatakowały moją brodę jak były tak były.Nie dość, że nie znikały te już istniejące, już nie wymagam żeby szybciej znikały,ale żeby w ogóle znikały, to w dalszym ciągu pojawiały się coraz to nowe.Jakaś paranoja.Po prostu nic nie pomaga. :(
Nie lubię go i nie chcę go znać.;)

Niezawodny

Moja przygoda z preparatami do walki z "przykrymi" niespodziankami rozpoczęła się dość dawno temu.. I muszę przyznać, że żel punktowy Erisa spełnia swoje zadanie w 100% . Nakładam go zawsze wtedy, kiedy pojawia się zapowiedź "niespodzianki" na mojej twarzy, zawsze skutecznie zachamowuje dalszy rozwój krostek, wyprysków. Używam go kilkakrotnie w ciągu dnia, pod makijaż i na makijaż.. Wydaje mi się, że bez tej małej tubeczki nie umiałabym już funkcjonować. :) Naprawdę polecam!!!

wysoka skuteczność do czasu

Ani nie mam cery trądzikowej ani nie mam poniżej 20 lat :D, ale jak każdej z nas czasem mi coś wyskoczy ;) A że nie lubię bezczynnie czekać aż to pieroństwo samo zniknie, kupuję różne maści i mazidła :)
Żel jest bezbarwny (a to duży plus), wydajny (wystarczy naprawdę ociupinka), szybko się wchłania i co najważniejsze działa. Małe krostki znikają już na drugi dzień, a te większe góra za dwa dni. Dodam, że nie smaruję się nim co 5 minut, a tylko raz, góra dwa w ciągu dnia. Do tego tubka jest mała i wygodna (ma "dzióbek")

Używam tego produktu od 3 tygodni/ Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

PS Z czasem jego dzialanie baaardzo oslablo. Jedna ** mniej :)

Niezły

Wysusza, jest niewidoczny, więc można go używać kilka razy dziennie. Nie działa może z turbo prędkością, ale działa. Dla mnie super do torebki, żeby go mieć pod ręką zawsze gdy czuję, że będzie "niespodzianka".