Schwarzkopf Beology, Repair, Repairing Bi-serum for Damaged Hair (Regenerujące bi-serum do włosów)

Regenerujące bi-serum do włosów zniszczonych. Łączy w sobie regenerującą moc żelu i emulsji wzbogaconej o ekstrakt z głębin mórz i brunatną algę, znaną ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Wielofunkcyjna formuła wzmacnia włókno włosa, regenerując jego zniszczoną strukturę, jednocześnie pozostawiając powierzchnię włosa gładką i lśniącą.

Działa dobrze, ale mało wydajne

Serum udało mi się kupić w promocji Rossmann 2+2 na produkty do włosów, w cenie regularnej jest moim zdaniem za drogie.
Po pierwszym użyciu byłam zachwycona, serum pięknie podkreśliło moje naturalne fale, włosy były wygładzone, miękkie i błyszczące. W sumie nie musiałam juz użyć nic więcej do stylizacji. Jednakże jednorazowo muszę nałożyć go dość sporo - minimum 7 pompek (mam długie włosy). Więc stosuje go sporadycznie, a już praktycznie się skończyło. Preferuje również nakładać ten produkt na suche włosy, nałożony na mokre po wysuszeniu nie daje takiego efektu WOW.
Podsumowując, to bi-serum faktycznie pielęgnuje włosy, ale można kupić tańsze produkty po których również fryzura będzie wyglądała pięknie.
Ogólnie Schwarzkopf zrobił mocną kampanię reklamową, ładne opakowania, chwytliwe hasła w styludomu "ekstrakty z głębin mórz" i ustalił wysoką cenę za kosmetyki, dając poczucie że to jakieś ekskluzywne specyjfiki :-) Do wszystkiego trzeba jednak podchodzić z głową. Ja nie wyobrażam sobie używać całej serii Schwarzkopf Beology, Repair, bo moje włosy nie lubią aż tyle protein.
Sądzę, że z całej tej marki można sobie wybrać kilka produktów i używać od czasu do czasu bo składowo te kosmetyki są bardzo dobre. Jednak polecam polować na dobra promocje, bo ceny mają wysokie.

Wygląda efektownie

Wygląd to jedna z mocniejszych stron tego specyfiku, fajnie prezentuje się na półce. No i oczywiście fajnie pachnie, i ten zapach zostaje z nami na dłużej. Cudów nie czyni w żaden sposób. Nałożony na włosy zmniejsza ich plątanie i lepiej się je rozczesuje po myciu. I to w sumie wszystko, bo żadnego innego efektu się niedopatrzyłam. Produkt bardzo wydajny, starcza na dosyć długo czas.

Całkiem spoko

To serum wypadło całkiem spoko. Chciałabym jednak zaznaczyć, że ta formuła nie jest jakoś wybitnie innowacyjna i niespotykana. Po prostu połączenie konsystencji żelowej z kremową i tyle. Nakładam ten produkt na mokre włosy zaraz po ich umyciu. Nie robi mi Bóg wie czego z włosami, ale faktycznie czuję, że mam coś na nim, włosy lepiej się rozczesują i wyglądają dobrze a nie jak suche siano, które pragniemy schować pod czapką. Mimo to na pewno spodziewałam się więcej po takiej cenie. W moim odczuciu jest słabszy od chociażby olejku Matrix Murumuru, który ma pojemność 150 ml a zapłaciłam za niego 30 zł. Nie mogę powiedzieć, że to serum jest złe, bo nie zrobiło mi nic złego na włosach, wyglądały ładnie, ale wiele produktów daje taki sam efekt a są tańsze.

innowacja

Bio serum zaintrygowała mniej swoim sposobem wydobywania.
Formuła kremu i żelu wydobywająca się równocześnie podwójnego aplikatora to naprawdę fajne innowacyjne rozwiązanie.
Podobnie jak inne kosmetyki z tej linii pięknie pachnie, a z aplikatora wydobywa się idealna ilość produktu, który wymieszany palcami idealnie rozprowadza się na włosach.
Moje włosy wpijają to serum błyskawicznie stając się odżywione, gładkie i mniej się elektryzują, a ja po jego dłuższym stosowaniu zauważyłam, że moje włosy są widocznie w lepszej kondycji lepiej się układają i maja więcej naturalnego blasku. Jestem zachwycona kondycją sowich włosów które, stały się mocniejsze zdrowsze bardziej lśniące.
Zapach zachwyca.

Jak dla mnie nowość

Jest to dla mnie nowość, nigdy nie miałam styczności z takim produktem ale muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Serum nałożone na myte włosy i bez spłukiwania, nie przetłuszcza włosów, nie obciąża ich. Zdecydowanie nabierają one lekkości i są wygładzone. Ogromny plus za zapach :)

Świetna nowość

Serum fajne. Nie obciąża włosów a nadaje im blask i sypkość. Nigdy nie byłam za tym żeby kłaść preparaty na umyte włosy i ich nie spłukiwać ale ten produkt zmienił moje zdanie.

Używa produktu od: próbka

Unikalne połączenie

Połączenie składników zawartych w tym serum zbawiennie działa na moje włosy. Idealnie je odżywia i wzmacnia strukturę włosa. Efekt widoczny od razu, gdy produkt się wchłonie.

Prawdziwa elegancja :)

Przyznam szczerze , że jak pierwszy raz zobaczyłam ten produkt w Rossmanie , byłam pewna , że to serum do twarzy ;)
Zapach jest bardzo ładny, dość intensywny jak na produkt do włosów, ale w granicach normy.
Co mamy w opakowaniu ? Biała część to mleczko, różowa to taki raczej żelek.
Pewnie można było połączyć te produkty w jedność , ale nie mielibyśmy bajeru ;P
Opakowanie jest ładne, ale trochę mnie wkurza, ponieważ białej części zużywam zdecydowanie więcej niż różowej- różowa czasem pluje z opakowania.
Sam produkt jest bardzo fajny. Jeśli mamy mało czasu na maski i odżywki , myjemy włosy nakładamy to bi-serum na włosy i gotowe !
Można po nim lepiej rozczesać włosy .
Włosy są wygładzone , nawilżone i pięknie pachną przez długi czas.
Plusem jest oczywiście to, że nakłądamy je na włosy od takiego miejsca jak nam pasuje.
Booster i to bi-serum bardzo przypadły mi do gustu. Do nich pewnie wrócę .
Oczywiście w promocyjnej cenie , bo regularna jest nie na moją kieszeń ;)

Rewelacja

Bi-serum ma bardzo ładne opakowanie. Po jego zastosowaniu zauważyłam, że moje włosy wyglądają na zdrowsze i bardzo ładnie się rozczesywały. I co najważniejsze produkt ten nie obciążył moich włosów. Z czystym sumieniem mogę to bi-serum polecić innym.

Mój nowy hit!

Takiego produktu do włosów jeszcze nie miałam! Jest zupełnie inny, jego konsystencja i działanie to dla mnie odkrycie tego roku. Od razu po nałożeniu widać (i czuć) różnicę w kondycji włosów. Są pięknie wygładzone, lśniące, no po prostu aż ciężko to opisać-trzeba to wypróbować. Takiej regeneracji potrzebowały moje włosy po okresie zimowym. Zawsze myślałam, że takie wynalazki to zbędne gadżety a jednak to serum na pewno zostanie ze mną na dłużej. Co więcej, ma piękne opakowanie. Wygląda jak kosmetyk z najwyższej półki. Dużo podróżuję i jego małe opakowanie zawsze znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce. Małe ale-pompka przy dłuższym używaniu troszkę się zacina (trzeba dobrze ją czyścić po użyciu) jednak przy tylu zaletach jestem w stanie z tym żyć!

Uwielbiam :)

Bi-serum ma tak piękne opakowanie i ta dwufazowa formuła... no mega to wygląda. I na pierwszy rzut oka mało kto się domyśli, że jest to produkt do włosów. Mam długie włosy, końcówki przesuszone. Serum zrobiło to co obiecał producent, czyli wzmocniło moje włosy i nadało im ochronę :) Jestem zadowolona i polecam :)

Fajny gażet

Po użyciu Bi- serum miałam wrażenie, że moje włosy otacza cieniutka warstwa ochronna, która dba o nie wtedy, kiedy ja nie mam na to czasu. Przede wszystkim zauważyłam różnicę podczas rozczesywania- włosy nie plączą się, a szczotka miękko po nich sunie. Włosy są zabezpieczone przed mechanicznym uszkodzeniami. W przypadku tego typu produktów kluczowe jest dla mnie nieobciążanie włosów. Mam z natury cienkie włosy i większość produktów tego typu szybko zlepiała je w nieestetyczne strąki, matowiła, a przede wszystkim obciążała. W przypadku Bi- serum nie nastąpiła żadna z tych rzeczy. Włosy są zabezpieczone na długości, jednocześnie nie tracąc objętości. Opakowanie jest urocze, nowoczesne i eleganckie. Aplikacja produktu sprawia przyjemność. Myślę, że Bi-serum to idealny pomysł na prezent dla fanki kosmetycznych gadżetów. Jedynie jest mi żal, że opakowanie ma taką małą objętość.