Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Średnia

Miałam okazję wypróbować maskarę całkiem niedawno jednak nie skradła ona mego serca. Rzęsy się sklejały i robiły się grudki. Sama szczoteczka też nie ułatwia nakładania tuszu na rzęsy. po niedługim czasie od otwarcia miałam wrażenie, że tusz jest wyschnięty i słabiej się nakłada niż na początku. Ogólnie nie byłam zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442006].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła sztuka

Jest to tusz do którego wracam z ogromną przyjemnością. Pięknie rozczesuje moje rzęsy, dokładnie je rozdziela. Są one pogrubione a nie sklejone. Szczoteczka gruba, silikonowa bardzo dobrze się nią nakłada produkt. Na minus: krótka trwałość. Tusz bardzo szybko gęstnieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435021].usefull || 0 }}% pomocna.

Na moich rzęsach - super!

Tusz na moich rzęsach sprawdza się doskonale . Pięknie rozdziela i wydłuża. Nie osypuje się , szczoteczka nabiera idealną 'porcję' , na moich rzęsach trzyma się calutki dzień . Na pewno jeszcze do niego wrócę . Jak najbardziej polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407651].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Pogrubia i tyle

Maskara pogrubia rzęsy, nie wydłuża i nie za dobrze rozczesuje. Pogrubienie to dla mnie troszeczkę za mało. Po za tym jakoś dziwnie pieką mnie oczy przy wszystkich kosmetykach firmy Avon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401356].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Jakiś czas temu dostałam tusz do rzęs z Avonu Super Shock. Na początku nie była do niego przekonana, bo słyszałam różne jego opinie. Jednak wypróbowałam go i muszę przyznać, że jestem tak :) Kolor bardzo ładny, intensywna czerń. Pogrubia rzęsy i nie skleja ich. Jest trwały, co także jest plusem i łatwo się go zmywa. Jedyną wadą dla mnie jest szczoteczka, która jest dość gruba i bardzo ciężko jest mi dojść do najmniejszych rzęsek. Oprócz tego wszystko ok :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399471].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczotka jak maczuga

Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować.
Szczoteczka na pewno lepiej się sprawdzi u posiadaczek wielkich oczu i bardzo długich rzęs. Za każdym razem klułam się nią w oko, a powieki były ubrudzone. Chyba nie umiem się nią posługiwać. Zdecydowanie wolę szczoteczki w kształcie stożka, lub takie jak w Miss Sporty Studio Lash.
Formuła samego tuszu też jest dość przeciętna, bardzo sucha, trudno jest nią zbudować kilka warstw dających piękna firankę rzęs.
Makijaż już po kilku godzinach zaczyna się osypywać, wygląda jak dwudniowy makijaż po imprezie.
Kosmetyk nie wart zachodu zamawiania i oczekiwania, w drogerii można znaleźć znaczenie lepsze i tańsze maskary

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397491].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt dobry ale szybko wysycha

Długo używałam tego tuszu i uważam że efekt jest super- ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Niestety zbyt szybko wysycha i po 2-3 tyg trzeba zaopatrzyć się w nowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390311].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz z Avonu.

Z tuszami z Avonu najczęściej bywa tak, że są albo średnie albo kiepskie. W tym przypadku jest zupełnie inaczej..... Tusz jest świetny.... Prawdziwy Super Shock dla rzęs.... Oczywiście pozytywny szok.
Plusy:
- super pogrubia rzęsy
- nie skleja ich
- fajna szczoteczka
- dobrze sie maluje dolnie rzęsy
- łatwo sie zmywa
- cena..... Zwłaszcza na Allegro albo w promocji
Minusy:
- dostępność
Polecam go wszystkim co marzą o pieknych rzęsach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372166].usefull || 0 }}% pomocna.

moje rzęsy go lubią.

Mam długie, dość gęste i proste jak druty rzęsy. Ten tusz sprawdza się doskonale - dociera do każdej rzęsy i maluje ją dokładnie. Nie kruszy się, nie rozmazuje. Dla mnie idealny. Na dodatek w miarę tani i z Avonu więc można upolować mega promocję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352011].usefull || 0 }}% pomocna.

niee polecam

Tusz do rzęs od Avon jest dla mnie tandetą. Jak każdy produkt tego typu od tej firmy, w opakowaniu ma bardzo mało tuszu, który jest zwyczajnie przyschnięty. W ogóle tusz jest nie wydajny. Szybko się kończy. Nie widać go na rzęsach. Coś co może przyciągnąć do niego to zdecydowanie cena, lecz i ona dla mnie jest troszkę wygórowana. Ogólnie nie polecam. Można kupić zdecydowanie lepsze tusze do rzęs i to za lepszą cene :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346436].usefull || 0 }}% pomocna.