Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Dobrze rozczesuje

To całkiem niezły tusz. Jedna warstwa nie daje jakichś spektakularnych efektów. Tusz ma dość dużą sylikonową szczotke, dzięki której rzęsy są bardzo porządnie rozczesane. Tusz nie pogrubia zanadto rzęs, mi pasuje taki efekt - lubię rzęsy wydłużone, ale nie zbyt pogrubione. Długo się trzyma na rzęsach i nie podrażnia. Ogólnie jest to dobry tusz, wykorzystałam dwa całe, ale są takie, które lubię bardziej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595771].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Dobry tusz , przystępna cena. Jedyny minus tego tuszu to wielka szczota :) tusz ładnie wydłuża rzęsy, zauważyłam lekkie pogrubienie , no ale niestety na dolne rzęsy używam innej szczotki :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581966].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieźle rozczesuje

Zużyłam dwa te tusze, co mogę powiedzieć po tym czasie stosowania - bardzo ładnie rozczesuje rzęsy i wydłuża. Nie zauważyłam pogrubienia. Praktycznie w ogóle nie pogrubia. Opakowanie solidne. Fajna szczotka, jednak za duża do dolnych rzęs. Szukam czegoś lepszego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563311].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Najlepszy tusz z Avon

Korzystałam z kilku maskar z Avon i ta jest najlepsza. Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, przy czym doskonale je wydłuża. U mnie sprawdza się genialnie! Nie przeszkadza mi nawet jej olbrzymia szczotka, która zdaje sobie sprawę, że nie dla każdego jest wygodna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563211].usefull || 0 }}% pomocna.

fantastyczny

Długo szukałam idealnego tuszu i znalazłam!

+ cena
+ szczoteczka, która pozwala mi idealnie rozczesać rzęsy
+ nie skleja rzęs
+ ładny odcień czerni
+ nie osypuje się
+ idealnie rozdziela
+ i wydłuża (w moim przypadku)
+ a także podkręca rzęsy
+ jest bardzo wydajny

- / +nie pogrubia, tak ma to robić, ale mnie to nie przeszkadza, bo stawiam na wydłuzenie i idealnie rozdzielenie

POLECAM

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561841].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie rozdziela i podkręca

Miałam ten tusz 2 razy. Zawsze wygodnie i skutecznie rozczesywał rzęsy, przy tym nie pozostawiając grudek. Ma ładny odcień czerni i utrzymuje się dość długo bez poprawek. Do tego jest niedrogi i dostępny praktycznie w każdym katalogu ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534291].usefull || 0 }}% pomocna.

Szok na widok "szczoty"

Tusz kupiłam z ciekawości. Jednak nie zagości na stałe w mojej kosmetyczce. Skleja rzęsy, szczoteczka jest jak dla mnie zbyt wielka, kuje w oko. Brak jakiegoś efektu "wow". Po kilku godzinach noszenia odbija się pod oczami tworząc efekt "pandy".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532336].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Ogólnie dobry

Chyba najlepiej rozreklamowany tusz z Avonu.
Ogólnie lubię tusze z Avonu i przetestowałam już ich wiele.
W tym urzekła mnie szczoteczka, silikonowa szczoteczka, którą pierwszy raz testowałam właśnie w tym tuszu. Bardzo mi podpasowała.
Minusem jest fakt, że zostawia "efekt pandy".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529511].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz prawie idealny.

Lubię efekt który daje, a co najlepsze, można go budować. Sylikonowa szczoteczka jest dobra, nie mam większych zastrzeżeń, jednak jedyne do czego muszę przyczepić to to, że zostawia efekt pandy. Gdyby nie to, mogłabym rzec "tusz idealny".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489036].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z najlepszych!

Świetny tusz! Szczoteczka pięknie rozczesuje rzęsy i nanosi odpowiednią ilość tuszu, podkreśla nawet małe rzeski dając efekt wachlarza. Nie sypie się, jest w dobrej cenie, jest chyba kilka wersji, ta wydłużająca rzeczywiście wyciąga i ładnie podkreśla. Maskara daje naturalny efekt, który podoba mi się najbardziej, przez ilośc warstw możemy stopniować podkreślenie rzes. Mój hit!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484616].usefull || 0 }}% pomocna.