Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Nieźle rozczesuje

Zużyłam dwa te tusze, co mogę powiedzieć po tym czasie stosowania - bardzo ładnie rozczesuje rzęsy i wydłuża. Nie zauważyłam pogrubienia. Praktycznie w ogóle nie pogrubia. Opakowanie solidne. Fajna szczotka, jednak za duża do dolnych rzęs. Szukam czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563311].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz z Avon

Korzystałam z kilku maskar z Avon i ta jest najlepsza. Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, przy czym doskonale je wydłuża. U mnie sprawdza się genialnie! Nie przeszkadza mi nawet jej olbrzymia szczotka, która zdaje sobie sprawę, że nie dla każdego jest wygodna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563211].usefull || 0 }}% pomocna.

fantastyczny

Długo szukałam idealnego tuszu i znalazłam!

+ cena
+ szczoteczka, która pozwala mi idealnie rozczesać rzęsy
+ nie skleja rzęs
+ ładny odcień czerni
+ nie osypuje się
+ idealnie rozdziela
+ i wydłuża (w moim przypadku)
+ a także podkręca rzęsy
+ jest bardzo wydajny

- / +nie pogrubia, tak ma to robić, ale mnie to nie przeszkadza, bo stawiam na wydłuzenie i idealnie rozdzielenie

POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561841].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Świetnie rozdziela i podkręca

Miałam ten tusz 2 razy. Zawsze wygodnie i skutecznie rozczesywał rzęsy, przy tym nie pozostawiając grudek. Ma ładny odcień czerni i utrzymuje się dość długo bez poprawek. Do tego jest niedrogi i dostępny praktycznie w każdym katalogu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534291].usefull || 0 }}% pomocna.

Szok na widok "szczoty"

Tusz kupiłam z ciekawości. Jednak nie zagości na stałe w mojej kosmetyczce. Skleja rzęsy, szczoteczka jest jak dla mnie zbyt wielka, kuje w oko. Brak jakiegoś efektu "wow". Po kilku godzinach noszenia odbija się pod oczami tworząc efekt "pandy".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532336].usefull || 0 }}% pomocna.

Ogólnie dobry

Chyba najlepiej rozreklamowany tusz z Avonu.
Ogólnie lubię tusze z Avonu i przetestowałam już ich wiele.
W tym urzekła mnie szczoteczka, silikonowa szczoteczka, którą pierwszy raz testowałam właśnie w tym tuszu. Bardzo mi podpasowała.
Minusem jest fakt, że zostawia "efekt pandy".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529511].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz prawie idealny.

Lubię efekt który daje, a co najlepsze, można go budować. Sylikonowa szczoteczka jest dobra, nie mam większych zastrzeżeń, jednak jedyne do czego muszę przyczepić to to, że zostawia efekt pandy. Gdyby nie to, mogłabym rzec "tusz idealny".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489036].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z najlepszych!

Świetny tusz! Szczoteczka pięknie rozczesuje rzęsy i nanosi odpowiednią ilość tuszu, podkreśla nawet małe rzeski dając efekt wachlarza. Nie sypie się, jest w dobrej cenie, jest chyba kilka wersji, ta wydłużająca rzeczywiście wyciąga i ładnie podkreśla. Maskara daje naturalny efekt, który podoba mi się najbardziej, przez ilośc warstw możemy stopniować podkreślenie rzes. Mój hit!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484616].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz ever

SuperShock to idealny tusz, jeśli chcemy delikatnie podkreślić rzęsy. Szczoteczka idealnie rozczesuje każdą rzęsę i zostawia na niej niewielką ilość tuszu. Bardzo dobrze wydłuża. Nie ma efektu sztucznych rzęs. Nie ma grudek. Nie jest mokry, nie rozmazuje się. Idealna maskara na co dzień. Jestem wierna temu tuszowi już od kilku lat i uważam, że jest to absolutny hit!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463472].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra mascara :)

Jest to moja ulubiona mascara. Moje rzęsy są raczej krótkie, cienkie, regularne, ale niezbyt gęste. Ta maskara daje mi efekt "wow". Potwierdzeniem na to jest fakt, iż nawet mój chłopak zwrócił uwagę na moje rzęsy, kiedy pomalowałam je tą mascarą.

Plusy
+duża szczoteczka- szybko uzyskuje pożądany efekt i nie muszę się namachać ;)
+na moich powiekach często odbija się tusz u nasady, a w tej mimo długich "rzęsek" nie ma tego efektu
+ uwieeeelbiam w niej to, ze pięknie rozdziela moje rzęsy, przez to wydaje się, że mam ich o wiele więcej
+rzęsy pogrubione, wydłużone
+długo się utrzymuje w tym samym stanie, nie osypuje się
+ładnie maluje dolne rzęsy
+noszę soczewki, mam wrażliwe oczy, moje oczy nie cierpią używając tuszu

minusy
- ta maskara nie podkręca rzęs, ale jestem w stanie jej to wybaczyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463127].usefull || 0 }}% pomocna.