Avon, True Color, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, True Color, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Szczoteczka
silikonowa

polecam!

jestem konsultantką avon od marca tego roku... posiadam mnóstwo kosmetyków tej firmy kupione za grosze albo dostałam jako prezent. Nigdy sama z siebie nie kupiłabym tego tuszu.
Ale gdy zaczęłam go używać nie mogę się z nim rozstać nawet na chwilę. Pięknie rozczesuje rzęsy. Daje spektakularny efekt. Nie skleja. Super pogrubia i wydłuża :)
Jestem jak najbardziej na tak...

Średniak

Kupiłam tusz w bardzo atrakcyjnej cenie, to był jedyny powód. Jednak nie jest on dla mnie taki superowy. Plusem jest to, że dobrze rozdziela rzęsy, ale to tylko jedne plus. Tusz wolno zasycha na rzęsach, jednak w opakowaniu robią się grudki. Tusz też obsypuje się na twarz i rozmazuje, jestem nim rozczarowana. ;/

Avon, SuperShock

Bardzo fajny tusz w bardzo dobrej cenie .Ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja, nie kruszy się .nie odznacza się na górnej powiece co często mnie denerwuje podczas malowania rzęs, szczoteczka dosyć gruba , nie często spotykana ale na plus ponieważ fajnie się nią pracuje . Polecam;)

Avon Mark - relacja

Mój ulubieniec

Kupiłam go kiedyś przez przypadek i to w wersji wodoodpornej i tak dobrego tuszu od tamtej pory nie miałam. Świetnie rozdziela rzęsy, dzięki swojej dużej silikonowej szczoteczce , dodaje również fajnej objętości i delikatnie podkręca. Nie osypuje się, nic niepożądanego się w ciągu dnia z nim nie dzieje.
Kupuje inne tusze ale zawsze do niego wracam.
Jedynie na minus to fakt ,że kiedyś był bardziej wydajny, nie wiem czy jest to zmiana w składnie czy w ilości ale po prostu szybciej wysycha i się kończy.

nawet nawet

Bardzo fajna syntetyczna szczoteczka., która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza bez grudek i sklejania. Tusz długo pozostaje na rzęsach do tego świetnie podnosi same rzęsy i je wizualnie wydłuża. Dobrze się go nakąłda i kolejna warstwa dodaje objętości , Jest bardzo czarny.

+ nie skleja rzęs
+wydłuża
+ ładne opakowanie
+super szczoteczka

szybko zasycha

niespecjalnie polubilam ten tusz. cena jest niska jednak od poczatku byl on dla mnie za gesty co sprawilo, ze bardzo szybko wysechl. w zwiazku z tym jest malo wydajny. efekt jaki dawal, byl zadowalajacy ale na pewno nie szokujący :)

super tusz

Bardzo lubię ten tusz ma same plusy! Opakowanie proste ale z cudnymi akcentami ,szczoteczkę która jak dla mnie jest idealna, Tusz dobrze się nakłada, a każda kolejna warstwa dodaje objętości(a rzęsy są mega czarne), długo jest świeży, Nie pozostawia grudek, nie skleja rzęs, trzyma się cały dzień i łatwo się zmywa. Wad nie ma, nie zauważyłam ich. Nawet cena jest korzystna na promocji kosztuje maksymalnie 16 zł! Za taką jakoś to cena jest naprawdę niska

Nie

Szczoteczka nie dla mnie. W ogóle nie podkręca rzęsy wyglądają jak proste patyki. Objętości w ogóle. Moje rzęsy lepiej wyglądają nie pomalowane (wy tuszowane) niż z tym tuszem. Na dodatek piekły mnie po nim oczy. Tusz strasznie się osypuje po 2-3h
Nie polecam

Spełnia obietnice

Bardzo dobry tusz - spełnia obietnice producenta (no może nie pogrubia x12 ale naprawdę pogrubia). Szczoteczka jest dość masywna ale bardzo ładnie rozprowadza tusz, który się ładnie trzyma na rzęsach i nie osypuje. Czerń jest naprawde intensywna, a wariant brązowy rwnież łanie wygląda na rzęsach. Sam tusz wystarcza na kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu.
Jeszcze do niego wrócę. Najlepszy od AVON

Dobry

Bardzo wygodny w aplikacji tusz do rzęs. Szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy, nie powstają grudki. Rzęsy są wydłużone i pogrubione. Brak sklejania rzęs. Jak dla mnie troszkę jest nie trwała, czasami kruszy się. Minus jak dla mnie za brak możliwość zakupu tych produktów w drogeriach, zamawianie z katalogu to kupowanie kota w worku.

Dobrze rozczesuje

To całkiem niezły tusz. Jedna warstwa nie daje jakichś spektakularnych efektów. Tusz ma dość dużą sylikonową szczotke, dzięki której rzęsy są bardzo porządnie rozczesane. Tusz nie pogrubia zanadto rzęs, mi pasuje taki efekt - lubię rzęsy wydłużone, ale nie zbyt pogrubione. Długo się trzyma na rzęsach i nie podrażnia. Ogólnie jest to dobry tusz, wykorzystałam dwa całe, ale są takie, które lubię bardziej.

niezły

Dobry tusz , przystępna cena. Jedyny minus tego tuszu to wielka szczota :) tusz ładnie wydłuża rzęsy, zauważyłam lekkie pogrubienie , no ale niestety na dolne rzęsy używam innej szczotki :)