SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

SuperShock Mascara

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

z braku laku

Tusz strasznie sie osypuje :( Kolor i szczoteczka są ekstra , fajnie maluje rzęsy. Nawet pokusiłabym sie stwierdzić że rzęsy wyglądają po nim jak sztuczne - takie gęściutkie. Plusem jest też nieuża cena. Ale żadne zalety nic nie pomogą przy osypywaniu :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

polecam

Używam tej maskary ok 6 lat, oczywiście kupowałam inne żeby wypróbować ale nie znalazłam,jak dla mnie ta maskara jest idealna, nie skleja rzęs, fajnie rozdziela i wydłuża , Uwielbiam tą szczoteczkę, jest boska. Wydaje mi się tylkoże maskara jest mało wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221918].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Neutralny

Plusy:
+dodaje objętości
+fajnie przyciemnia rzęsy
+ciekawa szczoteczka
+łatwy w aplikacji

Minusy:
- kruszy sie
-nie wydłuża
-nie podkręca
-mało wydajny
-dziwny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216713].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Napisanych recenzji: 11

Słaby

Daje bardzo dobry efekt objętości. Oczy wydają się znacznie większe, bardzo ładnie wyglądają, natomiast u mnie produkt powoduje uczucie ciężkości, jakby rzęsy się sklejały, a dodatkowo - co najważniejsze w moim przypadku, bolą mnie po nim oczy, robią się czerwone. Z tego powodu już go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Niezły

Ulubiony tusz mojej mamy,niestety mojego serca (a raczej moich rzęs) nie skradł,mimo,że mimo wszystko jest całkiem w porządku. Szczoteczka bardzo fajnie rozczesuje,pogrubia i wydłuża rzęsy,jednak w moim wypadku rzęsy wyglądają jak przeczesane widelcem,a bardzo nie lubię tego efektu.Jednak gdy ktoś szuka precyzyjnego rozdzielenia i pogrubienia,to mógłby trafić całkiem dobrze. :) Tusz zasycha szybko,nie kruszy się,nie rozmazuje,jest trwały,opakowanie jest poręczne.Cena także jest przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212593].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 54

Chyba nie do końca umiem się nim posłużyć :D

Kupiłam za namową koleżanki, bo kiedy pomalowała mi nim rzęsy, efekt był świetny.
-ładna czerń
-oryginalna szczoteczka
-bardzo dziwny zapach
-podkręca
-wydłuża
-pogrubia
-nie umiem nią osiągnąć oczekiwanego efektu
-wysycha, robią się grudki
-lekko się kruszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198603].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Mój ulubiony

Dla mnie jest to idealny tusz. Mam gęste i proste rzęsy, po użyciu z zalotką rzęsy wyglądają cudownie, jak sztuczne :D Moim zdaniem jest to najlepsza mascara z avon i można ją czasem dostać bardzo tanio w promocji. Jedynym małym minusem jest to, że lekko kruszy się pod koniec dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186248].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

fajny :)

plusy:
+ przede wszystkim bardzo pasuje mi szczoteczka. Idealnie rozdziela rzęsy, wygodnie jej się używa
+ naturalny, ale wyrazisty efekt przez cały dzień
+ cena

minusy:
- sam tusz jest taki sobie. tak jak ktoś już pisał: sukces tego tuszu to dobra szczoteczka
- tusz w buteleczce wysycha dość szybko, więc mamy fajny efekt, ale sam tusz nie posłuży nam zbyt długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Szczoteczka na plus

Mascara nie powala wielkim efektem. Robotę robi tutaj świetna szczoteczka (obecnie używam jej do rozczesywania rzęs). Średnio wydłuża rzęsy, ale są za to bardzo ładnie rozdzielone, bardzo cieniutko, estetycznie, nie oblepia mocno rzęs. Jednak ciężko dotrzeć do kącików oczu i jak dla mnie trwałość jest bardzo przeciętna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181913].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

Idealny dla fanek naturalnego makijażu

Tusz trudno mi ocenić. Lubię go bardzo, ale stosuję go prawie zawsze z innym tuszem.

Często po niego sięgam, bo jest "pewniakiem" - wiem, że nie sklei rzęs, ładnie je rozczesze i przyciemni. Moje rzęsy są długie, ale dosyć rzadkie i jaśniejsze na końcach. Tusz ładnie je rozdziela i rozczesuje, ale nic więcej. Szczoteczka jest świetna, przyjemna w użyciu i "mięciutka", jednak nakłada bardzo mało produktu i nie starcza mi go na końcówki rzęs - muszę się trochę namachać, żeby były one pokryte po same końce.

Efekt jest bardzo naturalny i ładny, jednak brakuje mi tego WOW. Używam go bardzo często, ale zawsze z jakimś dodatkowym tuszem, który doda tego "czegoś" spojrzeniu.

Ogólnie polecam, szczególnie dla fanek naturalnego makijażu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180913].usefull || 0 }}% pomocna.