Vichy, Anti-Perspirant Treatment Effective 7 Days (Dezodorant w kremie z aplikatorem)

Innowacja: kuracja przeciw nadmiernemu poceniu zawiera aktywny składnik nowej generacji - mikronizowane sole aluminium, antyperspiracyjne substancje działające bezpośrednio na pory potowe.
Rezultat: 7-dniowa przedłużona skuteczność działania. Przywraca świeżość i suchość w miejscach nadmiernego pocenia. Wskaźnik pocenia ulega obniżeniu i utrzymuje się na prawidłowym poziomie tydzień po tygodniu.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Nie zawiera alkoholu, hipoalergiczny.

tylko zapach ;)

Dawno, dawno temu, przed pierwszym zastosowaniem Antidralu, coś mi strzeliło do głowy, że ten specyfik może mi pomóc i wybawić od problemu mokrych paszek :) Wysupłałam uciułane czterdzieści kilka złotych i dostałam... ładnie pachnący kremik :)
Działanie antyperspiracyjne żadne, przy skrupulatnym przestrzeganiu zaleconego czasu stosowania dostałam tylko przyjemny zapach ;)
Minus dodatkowy - problem z wydobyciem kremu już przy zużyciu 2/3 (rozcinanie opakowania, babranie się, ble).

Absolutnie nie polecam, nawet dla zapachu szkoda pieniędzy :p:

Używam tego produktu od: incydent w 2003r.
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej ;)

żaden z niego antypersirant

doradziła mi go pani w aptece na moje nadmierne pocenie. Po użyciu nie widzę żadnej różnicy. Dałam mu pół gwiazdki za zapach i ciekawą tubkę. Więcej nie mam za co. Może innym coś by pomógł, jeśli ktoś się słabo poci. Ale jak sie ktoś słabo poci, to wystarczy pewnie zwykły antyperspirant.

Używam tego produktu od: rok temu

kiepski anty

dezodorant dezodorantem, ale to ma być antyperspirant i to kuracja 7-dniowa, póżniej stosowanie 2 dni w tygodniu (sic!). OK fajnie pachnie, dobrze się wchłania, ubrania nie są poplamione, nie podrażnia (nawet bezpośrednio po depilacji). antyperspirantem jednak okazał się fatalnym! moja potliwość jest, wydaje mi się, większa niż przeciętna, a po kosmetyku aptecznym spodziewałam się pomocy nie bierności. skutek był podobny do stosowania drogeryjnych antyperspirantów (typu rexona) tzn. żaden. cena nieadekwatna do jakości oferowanego produktu.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

kiepsko

Jako dezodorant sprawdza się całkiem nieźle - delikatny dla skóry, nienachalny zapach, nie brudzi ubrań, nie miałam większych problemów z wchłanianiem się, wygodne, higieniczne opakowanie, wydajny.
Niestety jako kuracja przeciw poceniu się wypada kiepsko - w ogóle nie hamował pocenia (ani stosowany wg zaleceń producenta, ani podczas używania codziennie), a takie miało być jego zadanie :(

Używam tego produktu: przez kilka miesięcy

Nie spełnił moich oczekiwań

7 dni? Nie działał nawet przez 7 godzin. Wogóle bardzo słabo działał. Lepiej chronią przed poceniem zwykłe drogeryjne antyperspiranty. Ponadto: niewygodna aplikacja i wysoka cena.Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

Mieszane uczucia,ale...

kupię go ponownie ponieważ bądź co bądź radzi sobie jako tako z poceniem.
Najlepsze efekty były na początku,później był mały kryzys bo jakby przestał działać,ale może dlatego że używałam go codziennie.
Teraz gdy zrobię kilkudniową przerwę jest okej.

Ładny zapach,aplikacja też może być-ja zazwyczaj wyciskam porcję kremu na rękę i go wsmarowywuję-wtedy lepiej działa.

Najlepszy efekt uzyskuję w połączeniu tego kremu z dezodorantem -obecnie Dove,ale ten z Vichy też jest dobry.

Może nie redukuje nadmiernego pocenia do minimum ale je znacznie ogranicza.
Pocenie to nie tylko sprawa gruczołów potowych skóry pod pachami ale często jest to związane z nieprawidlowym funkcjonowaniem tarczycy.
A dokładnie z jej nadczynnością.

Więc nie zawsze to co stosuje się "z zewnątrz" upora się z nadmiernym poceniem.
Ten krem mi pomaga i dlatego daję 4 *.
Do tego jest dość wydajny.

Używam tego produktu od:Marzec 2008
Ilość zużytych opakowań:Pierwsze-Zostało mi jeszcze troszkę na spodzie.

zawód

Wiosna była upalna, a lato nie zapowiadało się inaczej. Postanowiłam coś zrobić z problemem, który się wiąże z wysokimi temperaturami i wybrałam się do apteki. A że nie lubię "kulkowców" stwierdziłam, że ten specyfik w kremie się nada.

Na początku nawet coś pomagał, po kilku pierwszych aplikacjach wydawał się na prawdę skuteczny. Ale rumakowanie skończyło się tak szybko, że nawet nie zdążyłam się nim zachwycic. Po jakimś czasie nie widziałam już żadnej rużnicy między jego stosowaniam lub nie.

Więcej nie kupiłam, a szkoda, bo forma kremu i zapach przypadły mi do gustu. No po prostu szkoda.

Używam tego produktu od: ubiegłe lato
Ilość zużytych opakowań: 1 i starczy

nie działa!

Kupiłam, bo nie odpowiadały mi zwykłe dezodoranty. No i dałam się niestety nabrać.
Nie chroni, nie działa, śmierdzi, opakowanie od bani: ciężko z niego wydostać kosmetyk.

Mogłabym nawet zaryzykować twierdzenie, że nie dość, że nie chroni, to nasila problem.

Używam tego produktu od: kilku ładnych lat leży na półce

Fantastyczny!

Przed zakupem Vichy 7 days,przeczytałam opinie na wizażu i byłam załamana.Tyle osób nie zadowolonych,to pewnie ja też będe.Jednak nigdzie nie mogłam dostać Vichy 48 h i musiałam zakupić 7 days.
O dziwo pozytywnie mnie zdziwił!
Po pierwsze : stosuję się do zaleceń producenta i działa tak jak powinien.
Po drugie: Bardzo ładny zapach,który intensywny jest zaraz po nałożeniu,potem zapach zanika i nie miesza się z ulubionymi zapachami.
Po trzecie: Wchłania się szybciej niż Vichy 48 h:)
Nawet opakowanie nie przeszkadza w użytkowaniu:)

Jednak lepiej używać go na noc[w te same dni co radzi producent] bo na pewno się wchłonie,nie zostawi śladów na bluzce itp:)
pozdrawiam:)

Używam tego produktu od:4 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego:)

Raz a nie więcej.

Drogie to jak nie wiem co, a jeszcze bardziej nieskuteczne. Po pierwszej aplikacji widziałam różnicę, ale wszystkie następne to była porażka. Było jeszcze gorzej! I ma niewygodne opakowanie. Plus taki, że nieźle pachnie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1, które leży gdzieś na dnie szafy.

niewygodne opakowanie

Działać działał, faktycznie ograniczył pocenie się, sprawdzał się nawet w upały. Nie podrażniał, był wydajny. Jedynie przeszkadzało mi opakowanie - ciężko było wycisnąć kosmetyk, nie mówiąc już o jego odpowiedniej dawce, z tubki. Czasami też pryskał na boki, zdarzało się że porcja wylądowała na bluzce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Niezły

Używałam go już dosyć dawno temu, ale mile go wspominam. Mam niestety problem z nadmierną potliwością, więc w zupełności się on nie sprawdzał, ale była znaczna poprawa. Faktycznie wystarczał na długo, chociaż musiałam stosować go co dwa dni, a nie jak podaje producent - raz na tydzień. Zapach ma bardzo przyjemny, delikatny. Świetnie się też wchłania, więc zupełnie nie przeszkadza mi jego forma kremu. Pewnie jeszcze kiedyś się na niego skuszę. Co prawda nie jest tak skuteczny jak Etiaxil, ale przynajmniej w ogóle nie podrażnia. No i jest o niebo lepszy od antyperspirantu w kremie SVR, który okazał się kompletnym niewypałem.