Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Aussie, 3 Minute Miracle Colour (Maska do włosów)

Aussie, 3 Minute Miracle Colour (Maska do włosów)

Genialna 3-minutowa maska do włosów farbowanych.
Zawiera ekstrakt z dojrzałych australijskich dzikich brzoskwiń (nazywanych przez Aborygenów Quandong), który głęboko odżywia i nawilża włosy. Wystarczą jedynie trzy minuty, by przemienić matowe i przesuszone włosy farbowane w lśniące i pełne życia loki.
Zapach maseczki jest wprost bajeczny - pachnie soczystymi brzoskwiniami.

raczej odżywka a nie maska

Nazwałabym ten produkt odżywką a nie maską. Ogólnie włosy po nim ładne, choć mam wrażenie, że zwykła odżywka z tej serii lepiej wpływała na moje włosy. Opakowanie na początku było super-wygodne, jednak, kiedy produkt się kończył cięzko było wydobyć jego resztkę. Niestety mało wydajny.

O dziwo działa

Napisałam o dziwo, bo patrząc na skład, to jestem nim trochę przerażona, a jednak efekty są. Niby nie mam farbowanych włosów, ale też nie widzę przeciwwskazań, żeby nie używać tej według mnie odżywki, a nie maski. Dla moich włosów jest okej ,ale szału też nie ma, a przy regularnej cenie, to raczej bym nie sięgnęła po ten produkt. Ja na szczęście kupiłam ją na wyprzedaży, dlatego dałam za nią połowę mniej, niż normalnie kosztuje.
Ogólnie rzecz biorąc to nie jest zła, ale szału nie ma.

zbawienie dla włosów

Maska ma świetne działanie dla włosów, wygląają po niej zdrowo, są nabłyszczone i po dłuższym stosowaniu widać poprawę kondycji. Wystarczy 3 minuty a włosy sa miękkie w dotyku łatwo się rozczesują. Do tego ma piękny zapach

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

sama nie wiem

Maskę kupiłam na promocji w Rosmannie zachęcona właśnie opiniami,miała nawilżać, a ja mam wrażenie że im częściej jej używałam tym bardziej wysuszała, poza tym w moim przypadku trzeba było trzymać ja co najmniej 20 minut żeby coś się działo, pachniała hmm gumą balonową, wydajność raczej kiepska jak na długie włosy. Opakowanie solidne ale nie do końca się udało bo przez to że wieczko do nakładania jest na dole lało się z niej niemiłosiernie.

działa!

Do przesuszonych, zniszczonych włosów ta odżywka to ratunek. Naprawdę odżywia, wygładza, zmniejsza puszenie, ułatwia rozczesanie. Robi, co powinna. Jest gęsta, zapach brzoskwiniowy, ale nie powalający. Działa nawet nałożona na krócej niż 3 minuty.

Świetna do zniszczonych włosów !

Moje włosy są bardzo wymagające suche i od roku zaprzestałam farbowaniu więc jakoś powoli dochodzą do siebie . Od maski oczekuję tego aby odżywiła moje włosy, nawilżyła, pozostawiła ładny zapach i naprawiła je od środka.
Maskę Aussie kupiłam tylko dlatego , że w moim Rossmannie była na półce uszkodzonych kosmetyków za 10 zł, słyszałam że jest polacana i do tego 10zł, spróbowałam.
Na masce się nie zawiodłam, nakładam ją przed i po myciu, albo po umyciu włosów wcześniej olejowanych.
Plusy:
- wspaniała konsystencja
- widoczne działanie włosy są miękkie, sypkie, odżywione i nawilżone !
- producent nie kłamie
- wydajna
Minusy:
- cena, kupię ją tylko w promocji
- zapach, nie rozumiem zachwytów nim, ale dla każdego coś innego, mnie ta brzoskwinia dusi i nie przypadła mi do gustu

Wykorzystała: kilka próbek

Idealna

Przepięknie pachnie, włosy są po użyciu lekkie, błyszczące, na długo odżywione, aż chce się dotykać. Jedynym minusem jest cena - mimo wydajności produktu, trochę trzeba za niego zapłacić.

Ulubiona ❤

Jest to moja ulubiona maska do włosów, pięknie pachnie, nie pozostawia ich przetluszczonych, rzeczywiście wystarczą tylko 3 minuty, żeby włosy były gładkie, lśniące i przyjemne w dotyku. Znacznie ułatwia ich rozczesywanie. Jak dla mnie najlepsza

Najlepsza

Używam jej od roku i widzę różnicę w swoich włosach. Są długie więc potrzebują szczególnej opieki. Dzięki tej odżywce pięknie pachną, nie plączą się i dobrze rozczesują. Włosy są lekkie i jak po niektórch odżywkach nie ma efektu "tłustych" włosów. Dodatkowy atut to wygodne i poręczne opakowanie z którym nie muszę się gimnastykować.

Spektakularny efekt przez chwilę

Pamiętam szał, jaki spowodowało wejście Aussie do polskich drogerii. Wówczas byłam jeszcze całkiem ortodoksyjną włosomaniaczką, która nie akceptowała takiej ilości silikonów w żadnym kosmetyku, więc nie zamierzałam podzielać zachwytu - zwłaszcza, gdy zobaczyłam, że odżywka jest około trzy razy droższa od całej reszty moich pielęgnacyjnych zbiorów. Ponieważ jednak każdy fanatyzm - nawet ten włosowy - z wiekiem przechodzi, w końcu zrobiłam podejście do Aussie.

Na wstępie powiem głośno - to nie jest odżywka, która uratuje włosy suche, pozbawione życia, farbowane, zniszczone. Nie taki jest jej cel, zresztą nie ma za bardzo w składzie niczego, co mogłoby zostać wykorzystane do regeneracji włosów. Znakomicie za to sprawdza się w roli kosmetyku upiększającego. Jeśli chcesz mieć pewność, że po myciu Twoje włosy będą zdyscyplinowane, błyszczące, miękkie i wygładzone, nałóż Aussie na tytułowe trzy minuty i olśnij wszystkich piękną czupryną. Nie przywiązuj się jednak zanadto do tego efektu - prawdopodobnie po kolejnym użyciu szamponu i zwykłej odżywki wszystko wróci do normalności.

Aussie ma uroczy, różowy kolor i pachnie owocową gumą balonową. Niektórym może to nie odpowiadać, ale z tego co obserwuję, to większość jest jednak zachwycona.

Odżywka ma gęstą konsystencję, nie spływa z włosów. Niestety, ma tendencję do obciążania czupryny, więc raczej nie polecam nakładania jej powyżej linii uszu.

Jeśli chcecie odżywić swoje włosy na dłuższą metę, radzę zainteresować się innymi produktami i metodami pielęgnacji, ale jeśli zależy Wam na krótkotrwałym efekcie i ładnych włosach przez jeden wieczór - Aussie jak najbardziej wskazane.

Ilość zużytych opakowań: jedno miniaturowe

Bardzo dobra odżywka do włosów zniszczonych

Mam włosy niskoporowate do 2/3 długości i wysokoporowate na 1/3 długości. Na tej zniszczonej części odżywka spisuje się rewelacyjnie. Zdrowe włosy obciąża, więc kładę jej tam bardzo niewielką ilość. Niezależnie od tego, jakie mam siano po szamponie, ten produkt zawsze je ujarzmi. :) Sprawia, że włosy wyglądają na zdrowe i zadbane (hłe hłe hłe, oszustwo).

Plusy:
-zapach
-cena
-WYDAJNOŚĆ!
-ułatwia rozczesywanie
-nadaje włosom blasku
-można ją zmyć po 3 minutach i efekt będzie rewelacyjny; to duży plus dla kogoś, kto rano jednocześnie myje włosy, zakłada skarpety i je śniadanie :)
-dociąża włosy, dzięki czemu nie muszę stosować już nic poza nią

+/- opakowanie, na początku się sprawdza, ale potem coraz ciężej wydobyć z niego odżywkę, na koniec zaś trzeba noża rzeźnickiego, żeby przeciąć butelkę

Minusy:
-trzeba nakładać ją w rozsądnych ilościach, inaczej spowoduje przyklap
-cena

Polecam!

Ideał dla farbowanych włosów

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Świetnie ożywia kolor i pomaga utrzymać go takim pięknym przez długi czas. Włosy się ładnie błyszczą. Warto tez wspomnieć o bardzo funkcjonalnym opakowaniu, z którego łatwo wycisnąć taką ilość odżywki, jaka jest nam dokładnie potrzebna. Nie trzeba się trudzić z zamknięciami czy zakrętkami. I ten piękny zapach odżywki!
Polecam również szampon tej samej linii do włosów farbowanych. :-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego