Avon Color, Color Twist Lip Gloss Pen (Obrotowy błyszczyk do ust)

Avon Color, Color Twist Lip Gloss Pen (Obrotowy błyszczyk do ust)

Błyszczyk w formie "długopisa" z pędzelkiem. Odrobina specyfiku zamknęta w skomplikowanym mechanizmie, bardzo ładnie nabłyszcza i równie dobrze smakuje.

Cena: 33 zł

czemu go juz nie produkuja? :(

jesli zaczna go produkowac znowu, to na pewno kupie i to kilka naraz. to byl moj ulubieniec, jaka szkoda, ze go wycofali:( pieknie nawilzal usta, nie sklejal ich, nie zostawial lepiej mazi. usta pieknie blyszczaly, przepiekne kolory, dosc dlugo trzymal sie na ustach w stanie nienaruszonym - jak na blysczyk naparwde sporo. cena tu nie gra roli, choc do tanich nie nalezy, jednka za KWC oplaca wydac sie 30 zl.

Używam tego produktu od:kiedys

Całkiem,całkiem

Moja siostra sobie go kupila byl swietny!
( ja jej podkradałam;p;p;p)

jest wydajny
ładnie wyglada na ustach

daje 3 gwiazdki bo sa i lepsze a opakowanie mi tez sie nie podoba=(
I nie widuje go ostatnio w katalogu...

Używam tego produktu od:dawna...

Swietny

jest swietny. super nawilza, pieknie po nim usta wygladaja, takie wieksze jakby sie wydaja, na pewno pelniejsze. piekne kolory. czegoz wiecej chciec od blysczzyka. szkoda, z etaki drogi, ale w promoci czesto mozna go nabyc za nizsza ceneUżywam tego produktu od:kiedys tam

Avon Mark - relacja

pół na pół

Świetny sposób aplikacji. Po prostu uwielbiam takie coś.
Kolor też fantastycznie wygląda na ustach, można łatwo "regulować" jego intensywność. Niestety, bardzo nietrwały i to jego podstawowa wada :( Biorąc to pod uwagę jest stanowczo za drogi. Szkoda - szukam teraz czegoś trwalszego z takim samym sposobem aplikacji.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno, ale używam sporadycznie

miły

Wygrzebałam go z jakiejś zapomnianej torebki, okazało się, że nic się w nim nie popsuło mimo tego, że od dawna nie był używany. Mam kolorek rózowy, dośc intensywny w opakowaniu a delikatny i rozmyty na ustach. Postanowiałam zużyć, tę odrobinę, która pozostała, bo bardzo lubię, to charakterystyczne klikanie przy przekręcaniu ołówka :)
Efekt na ustach jest delikatny, błyszczyk nie zawiera dużo drobinek, natomiast ładnie natłuszcza i pielęgnuje i to mnie właśnie przekonało żeby go jeszcze zachować i ocalić przed wyrzuceniem.
Minusem jest to, że ma bardzo nietrwałae napisy na opakowaniu i na miom nic już nie zostało :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

za drogi

całkiem fajny pomysł ze sposobem aplikacji, ale to chyba wszystko, jeśli chodzi o plusy tego błyszczyka.
jest kompletnie nietrwały, schodzi z ust od razu. zdecydowanie przerost formy nad treścią. a szkoda

mały

Miałam kolorek Urban. Szkoda, że nie ma już tych błyszczyków w ofercie (aczkolwiek mogłyby być większe). Byłam bardzo zadowolona z tego produktu. Ładny, transparentny kolorek z błyszczącymi drobinkami, dobrze się nakładał, nawilżał usta dając efekt delikatnego połysku. Jego atutem był bardziej higieniczny sposób nakładania niz w tradycyjnych opakowaniach. Dzięki temu, o dziwo, był nawet całkiem wydajny, gdyż kosmetyku nakładało się w idealnej ilości. Niestety, jak już wspomniałam, wadą była mała pojemność, a przez to stosunkowo wysoka cena. Na szczęście kupiłam go taniej :)

Nieco przydrogi...

To brzmi niemal jak ironia, że jak już Avon zrobi niezły kosmetyk kolorowy, to będzie go sprzedawał w aptecznych ilościach i za ciężki grosz... Piszę to z niejakim żalem, ponieważ muszę przyznać, że ten błyszczyk mi się podoba. Forma pióra z pędzelkiem na końcu świetnie się sprawdza, pozwalając na czystą, wygodną i bezproblemową aplikację. Poza tym usta uzyskują ładną barwę (mam odcień transparentnego "czerwienioróżu", nie pamiętam nazwy)i uwodzicielski połysk (choć nie jest on zbyt długotrwały jak na tę cenę...). Nie mam specjalnych zastrzeżeń ani do konsystencji ani do zapachu. Nie mogę też jednak tak do końca, z czystym sumieniem polecić tego kosmetyku, jak wiele innych recenzentek, też mam wrażenie, że kupując tak mało za tak sporo, daję się nabić w butelkę...

bez sensu

sam pomysl sam w sobie nie byl zly,tylko ze blyszczyku bylo bardzo malo,ciezko bylo go wykrecic z opakowania a kiedy zostalo go juz niewiele w ogole nie dalo sie go wydobyc.w dodatku pedzelek sie utlenial i...gnil,trzeba go bylo myc i w ogole nameczylam sie zeby go zuzyc. sam bylyszczyk tez nienajlepszy-szybko schodzil z ust,nic z nimi nie robil a efekt bardzo przecietny.

przeciętny, ale za drogi

Błyszczykowi mogę zarzucić tylko to, że nieco się lepi. Poza tym dosyć przyjemny. Pomysłowe opakowanie, za które trzeba sporo zapłacić. Samego błyszczyku jest zbyt mało, by warto było tyle za niego dać.

Błyszczyk ma same wady...

-jest go bardzo mało
-wysoka cena
-kolory tragiczne
-trwałość zerowa

Używam go czasami jako różu, bo nie chcę go wyrzucać.. Jako róż sprawdza się, twarz wygląda zdrowo i promiennie :) , choć kolor szybko znika.

koszmar !!!

Wydawało mi się że drogi kosmetyk zawsze jest dobry. Ale pomyliłam sie w przypadku tego błyszczyka, który jakosci nie ma zadnej, cena nienormalna jak równiez pojemnosc, kolor zupełnie sie rózni od tego w katalogu, no i tak w ogóle ten błyszczyk jest nic nie warty. Nie kupujcie go !!! Nie dajcie sie oszukac !!!

Uzylam kilka razy i dałam mamie.