Oatmeal 'n Honey Natural Facial Scrub (Peeling do twarzy)

Oatmeal 'n Honey Natural Facial Scrub (Peeling do twarzy)

Usuwa wszelkie zanieczyszczenia i obumarłe komórki. Głęboko oczyszcza pory. Naturalne składniki pomagają utrzymać prawidłową wilgotność i na długo zabezpieczają skórę. Efektem jej działania jest dobrze odżywiona, zregenerowana i odświeżona skóra. Może być stosowana do każdego rodzaju skóry.

Uwielbiam

Zakochałam się w tym produkcie :) Nadaje się świetnie do codziennego stosowania - jest delikatny, ale skuteczny. Pachnie tak niesamowicie, że używanie go stało się dla mnie przyjemnym porannym rytuałem. Cera po nim jest nie tylko oczyszczona, da się zauważyć także właściwości odżywiające. Poza tym jest gęsty i wydajny, a opakowanie sporej wielkości. Produkt w 100% wart swej ceny i opłaty za przesyłkę, (dostępny na aukcjach internetowych i stronie polskiego dystrybutora). Chciałam podziękować użytkowniczkom Vellamo i MARTECZKA za recenzje, które skłoniły mnie do jego zakupienia.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Fantastyczny produkt

Najpierw przyleciał do mnie z USA, teraz zauważyłam na Allegro i to za 10zł. Prześlicznie pachnie, tak "apetycznie", ale nie nachalnie. To taka brunatno-szara masa z nieostrymi drobinkami, ale po 30 sekundowym masażu buzi cera jest gładka, odświeżona i jakby nawilżona. Warto czasami zostawić scrub tak na 2-3 minuty na twarzy, "wyprysznicować się" i zmyć.

Dla mnie to taki peeling-maseczka. Bardzo, bardzo fajny i delikatny produkt.

Idealny

Uwielbiam ten peeling! Dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, ma świetną konsystencję (można robić peeling na sucho), a do tego wspaniale pachnie. Zawiera bardzo małe drobinki zanurzone w odżywczej emulsji. Buzia po peelingu tym kosmetykiem jest bardzo dokładnie oczyszczona, gładka (zero suchych skórek) oraz wspaniale nawilżona i odżywiona. Peeling nie podrażnia nawet stosowany codziennie - mam cerę naczynkową, skłonną do podrażnień i nie zauważyłam u siebie żadnych zaczerwienień po tym kosmetyku. Dodatkowo jest on BARDZO wydajny, ma dużą pojemność i niską cenę. Po prostu ideał!

Używam tego produktu od kilku miesięcy