Maybelline, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Maybelline, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Szminka w płynie, która pozostaje na ustach przez długi czas. Nie ściąga delikatnej skóry i nie znika wraz z posiłkiem.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Nie mam zdania

Pomadkę poleciła mi koleżanka,jednak u mnie totalnie się nie sprawdziła. Po ok 15 minutach zrobiła się skorupa. Opakowanie i cena na plus , kolejny minus to wysuszanie. Bardzo wysusza usta.

Super zaskoczenie!

Muszę powiedzieć, że długo czekałam na taką pomadkę! Pomadka ma piękne kolory w wielu wariantach (do wyboru do koloru; ja sama mam 4 kolory). Poza tym pięknie pachnie aż chce się ją wąchać i wąchać. Prosty design pomadki pokazujący kolor pomadki od razu zwrócił moją uwagę.
Jednak moją uwagę przyciągnęło trwałość a raczej długotrwałość! Z przyzwyczajenia brałam szminki czy pomadki do torebki, bo zazwyczaj nie utrzymywały się długo na ustach.
W tym wypadku, wystarczy dokładna precyzja i piękny (długotrwały) ust mam jak na zawołanie. Czasami nawet płyn micelarny nie daje rady z tą pomadką! Zdecydowanie Maybelline SuperStay to mój KWC 2018!

genialnie

W ogóle to nie lubię szminki w płynie, ale skusiłam się na tą bo miała bardzo pasujący dla mnie kolor. Byłam bardzo zdziwiona kiedy zrozumiałam że przez 5 godzin nie musiałam poprawiać usta. No i ten matt bardzo dobrze wygląda.

dwa odcienie tej samej szminki jak z dwóch różnych światów 80 Ruler vs 15 Lover

Mam mieszane uczucia co do tej szminki.
Jako pierwsza wpadła w moje ręce w odcieniu 80 Ruler. Byłam zachwycona: szybko wysychała, miała piękny kolor, świetną trwałość i krycie.
Jak zobaczyłam odcień 15 Lover to już w ogóle oszalałam i czaiłam się żeby go kupić, ale nawet ze sklepów internetowych znikał równie nieoczekiwanie jak się pojawiał. Aż w końcu pewnego dnia euforia! Udało się, zdążyłam. Wyczekiwałam paczki z niecierpliwością, przeszczęśliwa poszłam odebrać ją na pocztę, a po pierwszej aplikacji….spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Pomadka była strasznie gęsta i klejąca się. Na usta aplikowała się grubą warstwą, która się kleiła i nie chciała wyschnąć długi czas. Brzydko się zjadała.
Z tego powodu ciężko mi ją jednoznacznie ocenić.

Super trwała

Uwielbiam te pomadki mam już praktycznie wszystkie kolory , kocham je za ich trwałość , łatwość w nakładaniu . Nie muszę sie martwić że szybko zejdzie i będą brzydkie usta utrzymuje sie u mnie nawet po tłuściejszym posiłku.

beton do ust

Trwałość jakiej świat nie widział...
Nie wiem jak to jest możliwe, ale ta pomadka jest nie do zdarcia. Można pić, jeść schabowe, całować się, a ona trwa i trwa. Nie ściera się nic a nic. Jest trwała do tego stopnia, że nie mogę jej zmyć, nawet olej kokosowy i bardziej agresywne tarcie nie pomaga. To już trochę przesada moim zdaniem i nawet nie chcę wiedzieć ile chemii trzeba było wpakować do środka, żeby uzyskać taki efekt. Niestety mocno wysusza. Podkreśla suche skórki i wszystkie linie na ustach. Jest średnio komfortowa w noszeniu. Ale ta trwałość... nic tylko brać na wesele!

Plusy:
+ trwałość, trwałość, trwałość!
+ kolory; ja mam odcień 65 Seductress i 60 Poet, noszalne na co dzień wydają się jeszcze odcienie 55, 70 i 80
+ cena na promce -55% jest ok jak na tak spektakularną trwałość
+ dostępność
+ stosunkowo łatwa aplikacja

Minusy:
- wygląda sucho na ustach podkreślając wszystkie nierówności
- przesusza usta
- niezbyt komfortowa w noszeniu
- masa chemii w składzie
- problem ze zmyciem (!)

Świetna

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tych pomadek ale jakoś omijałam je w drogerii aż w końcu się skusiłam. Zostałam bardzo mile zaskoczona trwałością tej pomadki. Nałożona rano tyrzyma się przez cały dzień. Szybko zastyga na ustach i daje piękne matowe wykończenie. Nie rozmazuje się ani nie zostawia śladów na szklankach czy kubkach, no i jest kiss proof. Duży aplikator w kształcie łezki ułatwia malowanie. Mały minus za lekkie wysuszanie ust.

BOMBA

Te pomadki to istna petarda i "must have". Mam 3 kolory w swojej kosmetyczce i jestem z nich mega zadowolona. Potrafią utrzymać się cały dzień w nienaruszonym stanie, gdy nie jemy zbyt tłustych rzeczy. Mogłoby u nas być dostępnych więcej kolorów , ale i tak każda z nas znajdzie dla siebie coś dla siebie. Pomimo, że te pomadki jak dla mnie nie mają zbyt powalającego zapachu to nadrabiają swoją jakością i trwałością. Na początku nałożone na usta potrafią się nieco kleić, ale wystarczy lekko rozprowadzić ustami i problem znika. Sprawdzą się świetnie do pracy , gdzie trzeba ładnie wyglądać, a nie ma się czasu na poprawianie co chwilę pomadki :)

Toż to EWENEMENT wśród matowych szminek!

Tak jak w tytule - ta matowa szminka to niewątpliwie ewenement wśród jej podobnych! Albo przynajmniej wśród tych, z którymi miałam styczność. Tak rozchwytywany kosmetyk nie mógł zostać przeze mnie niezauważony. I tak dorwałam odcień 60 Poet, jeden z niewielu naturalniejszych wśród praktycznie samych krzykliwych i zwracających uwagę odcieni. Mój to typowy nude, trochę rozjaśniający moje usta. Kiedy pomalowałam usta pierwszy raz, trochę drażniło mnie uczucie zlepienia warg i musiałam co jakiś czas otwierać usta, żeby nie czuć tej lepkości. Ale jakoś to przebolałam. Lekkie wysuszanie ust też byłam w stanie znieść, kwestia przyzwyczajenia (matowe szminki mają to do siebie, że wysuszają, tak ogólnie). Aplikator wydaje się być całkiem wygodny, taki typowy dla błyszczyków czy pomadek w płynie. Na pewno szminka wymaga uważnego nakładania, żeby nie wyjechać poza kontur ust (ale o tym za chwilę). Ale pierwsze, co mnie na maksa zaskoczyło, to...TRWAŁOŚĆ! Po prostu pomadka jest nie do zdarcia przez cały dzień! Umalowana nią rano miałam ją na ustach do samego wieczora, aż postanowiłam ją zmyć. Czasami tylko lekko poprawiałam ją, kiedy gdzieś popękała. Ale nic nie było w stanie jej zedrzeć z moich ust, picie i jedzenie przetrwa praktycznie nieruszona. A wspomniane już zmycie jej z ust, to już prawdziwe wyzwanie... mi pomógł dopiero dwufazowy płyn do makijażu wodoodpornego Nivea. Ale i tak trzeba potrzeć trochę wacikiem usta, które potem natychmiast traktuję balsamem do ust. Ale wszystko to jestem w stanie znieść dla tej niesamowitej trwałości. Poza tym szminka ma piękny zapach krówek czy karmelowej kawy. Plusem też jest kolor opakowania zdradzający, jak wygląda wybrany przez nas odcień.

To chyba najtrwalsza ze wszystkich matowych szminek, które miałam okazję przetestować. A da sięzauważyć, że już inne marki prześcigają się wzajemnie wydając podobniejsze kosmetyki (przykładem może być Les Chocolats L'Oreala, o którym w innem mojej recenzji). Ale Matte Ink udał się Maybelline w 100%!

Ulubiona!!!

Maybelline superstay matte ink to najlepsza długotrwała pomadka, którą mam. Może to ja mam jakieś dziwne usta ale większość zachwalanych produktów u mnie się nie spisało, mimo nazwy"długotrwała" u mnie to nie działało. Aż w końcu przypadkiem trafiłam na nowość od maybelline :) stwierdziłam że już nie zaszkodzi mi spróbować, akurat była na promocji w Rossmannie. Wybór padł na nr 80 ruler i to była dobra decyzja, kolor tak mnie zachwycil, że w dniu ślubu miałam go na ustach ;) ale przede wszystkim największe brawa dla tej pomadki pod względem trwałości, w dniu ślubu miałam ją na ustach od około 15 do 7 rano następnego dnia bez poprawek i nic jej się nie stało, w dalszym ciągu wyglądała świetnie :) a przetrwała jednak sporo, bo różnego rodzaju posiłki, całusy itd. ;) Moje "dziwne" usta w końcu zaprzyjaźnily się z pomadka dlatego śmiało mogę ją polecić :) Maybelline superstay matte ink szybko zastyga na ustach w ładny sposób, ja nie czuję jakiegoś dyskomfortu na ustach w postaci ściągnięcia, może to też kwestia odpowiedniej pielęgnacji, częstego peelingowania itp. Ze zmyciem też nie mam problemu, u mnie płyn micelarny z nivea bez problemu daje radę. Podsumowując, polecam z czystym sumieniem wypróbować każdemu kto do tej pory nie trafił na naprawdę długotrwałą pomadke ;)

cudo z drogerii

to chyba najlepsza drogeryjna pomadka i nie tylko. Na początku myślałam, że to przereklamowane jakież było moje zdziwienie jak się okazało, że to jest po prostu petarda. Mam w dwóch odcieniach nr 65 i 80. Obie trzymają się do mometu zmycia nie przesuszają ust, a ich aplikacja jest banalnie prosta dzięki takiemu aplikatorowi. Szkoda tylko, że w swojej ofercie mają tak mało użytkowych kolorów na codzień.

Kocham i nienawidze

Pomadka jest rzeczywiście bardzo trwała ale brzydko się ściera zjada się od środka bardzo brzydko to wygląda do tego strasznie wysusza usta do tego stopnia że aż swędzą. Mieszam ja z inną nie matowa pomadka i tak ja zużyje bo samej nałożonej na usta nie cierpię i nie polecam.