Maybelline, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Maybelline, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Szminka w płynie, która pozostaje na ustach przez długi czas. Nie ściąga delikatnej skóry i nie znika wraz z posiłkiem.

Efekt
matowe
w płynie
kryjące

Najlepsza!

Kocham te pomadki!
Mam dwa kolory: Globetrotter i Poet.
Jakościowo są to chyba najlepsze pomadki jakie miałam.
Nie czuć ich na ustach, nie wysuszają, nie odrywają się płatami, wytrzymują minimum 12h. Wiadomo wszystko zależy też od tego ile nałożymy produktu. Czasem gdy mam ochotę tylko delikatnie zaznaczyć kolor ust, nakładam pomadkę palcem, to trwałość automatycznie spada i znika po kilku godzinach. Nałożona aplikatorem utrzymuje się naprawdę długo.
A jeśli już zacznie się ścierać to ściera się praktycznie na tym samym poziomie z całych ust, bez plam dziur, po prostu kolor staje się mniej intensywny.
Mnie nie zawiodła, polecam!

Hit

Najlepsza płynna pomadka jaką miałam, jest bardzo trwała, można w niej śmiało jeść nawet najbardziej tłuste potrawy i nic się nie dzieje. Trzyma się od rana do wieczora. Lepiej nie robić nią swatchy na rękach bo ciężko się ich pozbyć :)

Cudo w bogatej gamie kolorystycznej

Świetny produkt. Trwały i dobrze wyglądający w ciągu dnia. Jest odporny na jedzenie i picie. Nie trzeba go poprawiać. Warto nakładać cieńszą warstwę, bo gdy się przesadzi może zrobić się delikatna skorupka. Posiadam wersje kolorystyczne delikatne - typowo dzienne i ciemniejsze na wieczorne wyjścia. Polecam z całego serca.

NAJLEPSZA

Najlepsza matowa pomadka jaką miałam, nie klei się, wytrzymała na jedzenie picie, dosłownie perfekcyjna, na ustach wygląda pięknie, nie rozmazuję się niektóre kolory golden rose, nie "zjada się", nie robi odcięcia w środku ust jak niektóre matowe pomadki, nie tworzy skorupy. IDEAŁ :)

Boska!

Poznałam ją przez przypadek. Poleciła mi ją wizażystka, która malowała mnie na ślub mojej przyjaciółki. Jakież było moje zdziwienie, kiedy nałożyła mi na usta tę pomadkę. Pomyślałam sobie wręcz: "naprawdę, nie masz nic lepszego?". Czytając mi w myślach, powiedziała na głos, że będę zadowolona. Trzeba przyznać, byłam. Kilka dni później udałam się do drogerii w celu zakupienia pierwszego opakowania. Niedawno nabyłam inny kolor. A teraz czaję się na delikatny róż. Zakochałam się w niej.
Swego czasu koleżanki zachęcone moimi radami sięgały po matowe pomadki firmy Bourjois. Dziś zgodnie stwierdzamy, że ich trwałość nie jest już taka jak była kiedyś. Przyznam, że byłam bardzo zdziwiona, kiedy przyjaciółka na następnym spotkaniu ze mną wyciągnęła właśnie ten produkt. Pomyślałam, że mamy nowy hit!
Hit w niższej cenie. Ponadto utrzymujący się na ustach baaardzo długo. Czego chcieć więcej?

Super

Kosmetyk jest wydajny i bardzo trwały, utrzymuje się nawet 12h bez jakiejkolwiek poprawki, byłam w szoku gdy rano pomalowałam się do pracy a kosmetyk utrzymał się do samego wieczora

Słodka przyjemność

Nie jestem (a może już teraz nie byłam) zwolenniczką używania szminek. Uważałam, że mi nie pasują, że dziwnie wyglądam, nigdy nie potrafiłam dobrać koloru. Każda kolejna pomadka lądowała w kącie. Gdy natknęłam się na opinie szminki maybelline matt ink postanowiłam zaryzykować jeszcze raz. I to była bardzo dobra decyzja! Zakupiłam najpierw numer 65 seductress. Nudziak nie rzucający się tak bardzo w oczy. I po pierwszym zastosowaniu bardzo się polubiłyśmy. Kolejnym kolorem był już odważny kolor lover numer 15. Te pomadki są obłędne.

Sztos!!!

Skusiłam się na kupno tej pomadki po przeczytaniu kilku recenzji, ale również dlatego, że samo opakowanie mega mnie kusiło. Ma w sobie coś co przyciąga wzrok mimo tego, że jest dość minimalistyczne. Kupiłam ją na promocji w Rossmanie, wybrałam kolor nr 60 Poet, w sumie był to zakup w ciemno, ponieważ nie było testera. Jedyne co to sprawdziłam szybko swatche w necie. I to był strzał w 10, kolor jest pięknym nudziakiem. Zakochałam się od razu po nałożeniu jej na usta, do tego ten zapach <3. Na próbę zaaplikowałam ją przed wyjściem siedząc po prostu w domu i mimo tego, że piłam i jadłam nic się z nią nie stało, więc pewne było, że na imprezę też się nada. I oczywiście się nie zawiodłam, wytrzymała pół nocy, przy ciągłym piciu i jedzeniu. Nawet na drugi dzień na imieninach u babci dała radę, a tam jak wiadomo coś tłustego też się zdarzało. Jak dla mnie jest to SZTOS EVER. I nie mam zamiaru już jej zmieniać, dziś lecę dokupić jeszcze inne kolory, mam nadzieję, że coś znajdę, choć w necie też można znaleźć ją w przystępnej cenie. Polecam na 10000% !!

Wow to dopiero hit!

Jestem w tak dużym szoku trwałością tej pomadki. Jeśli coś pozostaje na ustach w idealnym szyku przez 16h to musi to być cudo. Dodatkowo miałam ogromny problem zmyć ją z ust! Dopiero porządny piling usunął ją całkowicie. Pomadka ta nawet w najmniejszym stopniu nie została naruszona przy jedzeniu i piciu. Co prawda odciskala się na kubku ale na ustach nie było żadnej różnicy. Brawo dla producenta. Oby wychodziło więcej takich trwałych kosmetyków jak ten.

KOCHAM

Ta pomadka to życie <3 mam ją w odcieniu 65 seductress i jest to przepiękny idealny, zgaszony nude. Jak juz powszechnie wiadomo, pomadka ta należy do najtrwalszych drogeryjnych pomadek i oczywiście się z tym zgadzam, trzyma się cały dzień i ciężko ją zmyć, ale płyn dwufazowy daje radę. Spotkałam się z negatywnymi opiniami na temat tych pomadek, że się kleją, że wysuszają i brzydko się zjadają, ale w ogóle się z tym nie zgadzam! owszem, kleją się ale dzięki temu właśnie są tak bardzo trwałe. Możliwe, że wysuszają i brzydko schodzą ale tylko wtedy kiedy nałoży się zbyt grubą warstwę, a pigment tych pomadek jest tak mocny, że wystarczy jedna cieniutka warstwa, więc po co sobie utrudniać życie :D ja jestem zachwycona, na pewno zaopatrzę się w inne kolory i póki co, jest to najlepsza pomadka jaką posiadam w swojej sporej kolekcji

Maybelline SuperStay- idealna na co dzień i wielkie wyjścia

Szminka od Maybelline jest trwała i super pokrywa usta, jednak miałam trudności z jej nałożeniem (osobom które mają małe usta- tak jak ja, polecam nakładanie pędzelkiem)

Niczym makijaż permanentny

Swoją pierwszą szminkę z tej serii zakupiła mi mama podczas zakupów w niemieckich DMie. U nas były dostępne jedynie 3 kolory w jednym sklepie online. Mi zależało na odcieniu nr 15 LOVER. Początki nie były łatwe. Szminka, choć kolor ma przepiękny, to kleiła się okropnie. Trzeba znaleźć na nią sposób. Mój to po prostu aplikacja mniejszej ilości. Usta kleją się wtedy tylko trochę, co już mi nie przeszkadza.
Szminka trzyma się doskonale. Maluję nią usta rano przed 7 i trzyma się do samego wieczora do demakijażu. Często w stanie prawie idealnym, mimo że jadłam w ciągu dnia obiad, piłam różne napoje. To szminka do zadań specjalnych! Polecam szczególnie tym, którzy nie mają czasu i ochoty na poprawki w ciągu dnia.
Szminka, mimo hiper-trwałości, nie wysusza ust. Nie podkreśla suchych skórek. Z demakijażem nie ma problemu ale pod warunkiem, że robimy to płynem dwufazowym. Ostatecznie może być też mleczko ale tutaj trzeba się jednak trochę namachać i natrzeć, więc to raczej nie na co dzień. Polecam, do kompletu z pomadką zaopatrzyć się właśnie w jakąś dwufazówkę.