Kolastyna, Nastolatki, Żel do mycia twarzy antybakteryjny

Kolastyna, Nastolatki, Żel do mycia twarzy antybakteryjny

To preparat zastępujący mydło. Przeznaczony do mycia cer młodych ze skłonnością do trądziku. Dzięki delikatnym środkom powierzchniowoczynnym głęboko oczyszcza pory skóry i ujścia gruczołów łojowych z naturalnych wydzielin i zanieczyszczeń. Usuwa złuszczony naskórek. Nie wysusza i nie podrażnia skóry z czynnymi wykwitami trądziku. Normalizuje wydzielanie łojotoku i pozwala dłużej utrzymać matowy wygląd cery.

zł / 150 ml

Był nie taki zły

uzywalam tego produktu baaardzo dawno temu, ale mam dobre wspomnienia. Uwywalam wsponie z zelem i tonikiem z tej samej serii. Produkty ladny zapach, ale niestety nie eliminowaly niedoskonalosci. Byly tanie i ogolnodostepne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Doskonały.

To był mój pierwszy żel do mycia twarzy. Delikatny i nieuczulający. Kolejny produkt z serii z tej serii, którego trzeba było szukać z świecą.
Mam do niego sentyment.
Poleciłabym go innym z czystym sumieniem.

Fajny żel

To mój pierwszy żel do mycia twarzy . Ja mam inne opakowanie niż na zdjęciu , ale chyba takie samo działanie ;D
Plusy ;
* wydajny
* fajny zapach
* wydaje mi się , że zmniejsza przetłuszczaniu się skóry
Minusy ;
* okropna wodnista konsystencja

Używam tego produktu rzadko z lenistwa :) Więc mam go już bardzo długo xD Bardzo fajny żel . Polecam :)

Używam tego produktu od: Ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

depilacja brwi

lubię go, a może to tylko przyzwyczajenie

Sprawdza mi się, dlatego nie mam potrzeby sięgania do innych produktów tego typu, dlatego też nie mam porównania. Oczyszcza skórę, ale po pewnym czasie skóra znowu staje się tłusta w strefie T, jednak to normalka. Czasem jak go nałożę to czuję straszny smród i nie wiem czy to reakcja w połaczeniu z czymś, a może muszę go wymienić, bo się przeterminował. Zapach jest delikatny, czasem się rozlewa i mnie to wkurza. Generalnie nie jest źle, ale chyba rozejrzę się za czymś nowym.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

może być

będąc nastolatką kupowałam go przez długi czas. Dobrze go wspominam, ale rewelacji nie było.
Przede wszystkim nie pozbywa się pryszczy.. ale ma fajną żelową konsystencję, delikatnie oczyszcza twarz, nie śmierdzi, ma dość przyjemny nie drażniący zapach, akurat mojej twarzy nie wysuszał ani nie podrażniał. I na szczęście :)
Ot, taki sobie do oczyszczenia buźki po całym dniu i nocy.

Używam tego produktu od: 8-7 lat
Ilość zużytych opakowań: z 4-5

Mydlo w tubie

Wbrew temu co napisala jedna z Wizazanek ja zuzylam cala jedna tube i nie bylam zadowolona. Napewno nie oczyszczal gleboko, nie odblokowywal porow, nie radzil sobie ze zmyciem makijazu (chodzi mi tutaj o podklad, bo do oczu nie uzywalam) tzn zmywal, ale tak nieudolnie, ze musialam to powtarzac ze 2 razy, a nie daje mocnej tapety na twarz. Sa sto razy lepsze zele od tego i ciesze sie, ze go sama nie kupila tylko wygralam razem z innymi produktami z tej serii kiedy byly jeszcze w starych opakowaniach jak na fotce. Moze byc dobry dla osob, ktore sie nie maluja w ogole, bo wtedy zmywa. 2 gwiazdki dlatego, ze nie przyczynil sie do powstania wypryskow

dla mnie Super ;)

Ja miałam nowszą wersje (opakowanie) tego żel ,ale to nieważne.
Żel jest nawet bardzo dobry:
+nie podrażnił mi skóry
+rzeczywiście głęboko oczyszczał
+pomagał mi w walce z trądzikiem i wągrami
+delikatnie matowił
+nie wysusza

Czego trzeba chcieć więcej !

Jak narazie jestem oddana żelowi z Dermacos ,ale jak on przestanie działać to napewno do niego wróce ;).

Używam tego produktu od: kwiecień-maj 2009

OK :) jak najbardziej

Mam nowszą wersję tego żelu (z inna szata graficzna). Żel został mi polecony w drogerii , przyznam szczerze , że nie byłam przekonana,ale kupiłam ze względu na cenę :) i nie żałuje
+ skóra oczyszczona
+ wygładzona
+ matowa
+ nawet fajny zapach
Jedyne minusy:
- średnio wygodne opakowanie
- stosunkowo słabo się pieni
Nie wiem czy kupię, bo chciałabym spróbować jakiegoś lżejszego żelu , nie do typowo trądzikowej cery :)

Używam tego produktu od: 5m

ZDEDYDOWANIE NIE!

Zacznijmy od konsystencjii..hmm rzadka może spływać z twarzy,sam żel jest bezbarwny bez żadnych kuleczek czy mikrogranulek.Zapach średni. Problem tkwi w tym,ze on nic nie robi z moją twarzą oprócz tego że ją ściąga i po umyciu twarz jest czerwona,napięta a wągry i pryszcze nadal na swoim miejscu...

Średni

Używam od tygodnia, ponieważ dość krucho z kasą i nie mam jak zakupić mojego żelu z Garniera ( ten przyniósł mi mój facet, żebym chociaż trochę nie ubolewała). Moim zdaniem zbyt płynny i oleisty. zapach w sumie ujdzie, ale nie da się go zmyć z pyszczka. A co do skuteczności, to pomaga. Na pewno nie jest tak skuteczny jak z Garniera, ale są gorsze. ;)

Używam tego produktu od:tygodnia.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego mam nadzieję.

super !

bardzo dobry kosmetyk, doskonale oczyszcza skórę i nadaje jej ładny wygląd. zwalcza wągry i oczyszcza buzię z wszelkich zanieczyszczeń. Efekt jest widoczny. Trochę zapach jak dla mnie jest nie bardzo, ale to jedyna wada:)

Wybawiciel :)

To był mój pierwszy żel do twarzy (jeszcze w poprzednim opakowaniu). Wracam do niego, co jakiś czas od wielu lat.
Jakieś 7-8 lat temu miałam największe kłopoty z trądzikiem (do tej pory nie jest ciekawie niestety :(), chodziłam do dermatologa i używałam coraz to nowych leków. Zazwyczaj mi pomagały, ale skóra szybko się przyzwyczajała i przestawały działać.
Wtedy wypróbowałam żel Kolastyny i okazał się wybawieniem. Po dłuższym stosowaniu tylko tego żelu (odstawiłam leki od dermatologa), skóra miała znacznie mniej wyprysków, coraz rzadziej wyskakiwały nowe. Mimo, że nie jestem już nastolatką, to żel dalej świetnie mi służy. Próbowałam już naprawdę mnóstwo innych, działały różnie, ale do żadnego tak nie wracam i nie mam takiego sentymentu jak do tego.

Używam tego produktu od: 8 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dużo