Nastolatki, Pomadka ochronna

Nastolatki, Pomadka ochronna

Pomadka chroni usta przed wysuszeniem, wiatrem i słońcem. Zawiera witaminkę E oraz masło Shea. Nadaję ustom delikatny różowy odcień oraz zapach czereśni.

Bardzo dobra

Dostalam ja przy zakupie jednego z produktow tej firmy jako gratis do zakupów. Bylam mile zaskoczona. POomadka nawilzala usta bardzo dobrze, miala mily zapach, byla baaaardzo wydajna.

Byłam zachwycona !

Jedna z lepszych pomadek ochronnych jakie miałam. Piękny kolor. Długo utrzymywała się na ustach.
Niestety z trudem można było ją dostać.
Gdybym ją nadal produkowali to z pewnością kupiłabym...

obrzydlistwo!

Wygralam ta pomadke w jakims konkursie razem z innymi produktami z tej linii. Jeszcze nigdy nie mialam takiego bubla do ust( a kupuje hurtowe ilosci pomadek ochronnych, blyszczykow, szminek). Pomijajac groteskowy kolor-ja +roz=efekt klowna i rozbawienie domownikow. Poprostu rozowa szminka nie pasuje do mojego typu urody, w dodatku to tutaj to pudrowy roz, czyli jeszcze gorzej. Pomadka w zadnym razie nie nawilza, a wrecz wysusza usta, leczylam je innym balsamem do ust. Jest bardzo szorstka i to sie czuje w trakcie aplikacji. Kto wymyslil cos tak okropnego?!Skonczyla tam, gdzie od poczatku bylo jej miejsce-w kuble ze smieciami.

Używam tego produktu od:odkad sie pojawila na rynku
Ilość zużytych opakowań:3 aplikacje i to tylko w domu, nie chcialam sie narazac na smiech przechodniow

Makijaż MaxFactor

Bradzo dobra pomadka.

uwielbiam wszelkie odcenie rózu w pomadkach i ten pobił nawet Nivee. ładnie pahcnie super nawilża, nadaje ładny kolor i połsyk, nie wysusza. nalezy sie 6.

Używam tego produktu od:3 lat

może być

Kupowałam ją w biegu więc dopiero w domu zauważyłam napis"perłowa róża"i przestraszyłam się że będzie to polski odpowiednik Nivei pearl shine.Na szczęście tak nie jest.Ta pomadka ma dużo lepszą konsystencję,nie warzy się tak na ustach jak wspomniana Nivea a jej kolor jest dużo bardziej naturalny.Jednak pomadka ma też kilka wad-nie pielęgnuje,chroni tylko wtedy gdy jest na ustach a do najtrwalszych nie należy-trzyma się góra 45 min. Zapach ma przyjemny cukierkowo czereśniowy ale smak jest już okropnie chemiczny. Używana na codzień starcza na trochę ponad miesiąc. Opakowaniemi się niezbyt podoba ale to kwestia gustu. Mimo że tania nie kupię więcej .

cacko

Przystępna cena. Dobrze chroni, ale trudno się rozsmarowywuje. Za to ten zapach... Cudo! Tylko co ma czereśnia do koloru róży? Ogółem - takie cacko do torebki nastolatki, bo opakowanie też ma ładniutkie.