Nastolatki, Punktowy żel antybakteryjny

Nastolatki, Punktowy żel antybakteryjny

Preparat o punktowym działaniu wysuszającym. Działa przeciwbakteryjnie i normalizująco dzięki zawartości kompleksu Ac.net. Ułatwia wchłanianie i gojenie się drobnych wyprysków. Dzięki aseptycznej kombinacji składników czynnych usuwa wypryski i zapobiega równocześnie tworzeniu się nowych, odblokowuje pory skórne, łagodzi podrażnienia. Do miejscowego stosowania na wypryski. Nanosić punktowo na drobne zmiany trądzikowe. Do skóry łojotokowej, trądzikowej, tłustej i mieszanej.

dobry

nie mam skóry ze skłonnością do trądziku ale czasem sie coś przydarzy... wtedy sięgam po ten żel na noc. doskonale wysusza ale dla niecierpliwych nie polecam. to nie jest kosmetyk z serii wypróbujesz i od razu widzisz efekty. rozbraja sie z wypryskami stopniowo. tak jak napisalam najlepiej stosować na noc ponieważ w dzien go widać, w końcu to żel. goi wypryski. taki przydatny w każdej kosmetyczce

obiecuje i działa:)

Ten żel punktowy spełnia obietnice producenta - po prostu działa i to dośc szybko:)
Likwiduje zmiany trądzikowe, ale nie wysuszajac ich, a gojąc je. Dodatkowo żel łagodzi podrażnioną skórę wokół wyprysków.
Odpowiednia konsystencja pozwala na to, by kosmetyk wchłonął się, a nie zasechł na powierzchni skóry.
Opakowanie żelu jest takie sobie. Zapach jest neutralny.

Używam tego produktu od: od dwóch lat sięgam w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: dwa

totalna beznadzieja

Dostałam go jako dodatek do jakiejś gazety. Użyłam parę razy i teraz leży w szafce w łazience i potwornie się nudzi. Niestety, jest absolutnie nieskuteczny...

depilacja bikini rodzaje

calkiem niezly

Bardzo fajny specyfik, dobrze sie go aplikuje, jest wlasciwie bezzapachowy i ma odpowiednia konsystencje:) ale bardzo wolno sie wchlania i moglby szybciej dzialac i bardziej wysuszac wypryski; ale jak dla mnie jest OK Ilość zużytych opakowań: 1

działa, ale nie za szybko

Jest całkiem ok. Mógłby szybciej redukować wypryski, ale i tak jestem zadowolona z rezuktatów, szczególnie, że moje krostki są dosyć oporne w znikaniu. Polecam, ale możnaby go jeszcze udoskonalić.

za ta cene ok

zadko zdarza mi sie walczyc z nieproszonym gosciem na nosie albo na czole ale zdarza sie. Zel calkiem niezly. Poreczne opakowanie, latwo sie wyciska. Tyle ze oprocz tego ze latwo sie wyciska to on mi tez wylatuje sam:P I to mi sie nie podoba. Musze szybko zakrecac tubke bo mi sie dalej wyciska nawet jak go nie dotykam :-)Dzialanie moze nie jest super blyskawiczne, ale jest, jak tylko cos sie pojawia od razu nim smaruje i za 2 dni juz spokoj. Nie wiem jednak jak poradzi sobie z bardziej opornymi krostkami. Ale ze jest niedrogi sadze ze warto wyprobowac.No i tak to jest, baba po 20 kupila sobie zel z serii dla nastolatek :P

eureka!

Miałam kiedyś specyfik o takim samym przeznaczeniu z Sorai i tamten był tak kiepski, że już nigdy nic takiego nie kupiłam... Ten dostałam jako dodatek do jakiejś gazety. Ha, i jak na życzenie wyskoczył mi pryszczyk nazajutrz... Eureka! Ten żel działa! Zaraz po nałożeniu chłodzi, a nazajutrz... Małe pryszczyki i zaczerwienienia je zwiastujące znikaa. Nie wiem jak z dużymi, bo z tym żelem ich nie mam... Polecam osobom, które mają tłustą cerę i coś im wyskakuje pojedynczo, raz na jakiś czas.