Coverderm, Finishing Powder (Puder sypki)

Coverderm, Finishing Powder (Puder sypki)

Jedwabny puder sypki, utrwalający makijaż, jest transparentny, nie zmienia odcieni makijażu, absorbuje nadmiar tłuszczu, matuje, daje efekt bardzo naturalny, odpowiedni jest do każdego rodzaju cery, bardzo wydajny.

Cena: ok. 130 zł / 60 g

Świetny

Świetny jako puder matujący i fiksujący. Nie tworzy na twarzy maski, jak czynią to czasem białe pudry, jest wydajny. Ciężko go dostać, ale wszystko jest możliwe. ;) No i trochę wygórowana cena... ale w sumie, jak na tak duże opakowanie, chyba jest okej.

Używałam go jedynie na szkoleniu, ale już jestem do niego przekonana i na pewno będę go miała w swoim kuferku.

wspaniały

To jest puder , którego długo szukałam. W opakowaniu jest biały, po nałożeniu na twarz jest biały , ale po dokładnym rozprowadzeniu pędzlem robi się niewidoczny na skórze. Bardzo ładnie matuje skórę , nie zmienia koloru podkładu. Służy do utrwalenia podkładu Perfect Face lub Classic z Coverderm , ale wypróbowałam go też z innymi podkładami i się sprawdza.Puder jest sypki,pojemność bardzo duża 60 gr, starcza na baaardzo długo.