Lumene, Powder Blusher (Róż w kamieniu)

Lumene, Powder Blusher (Róż w kamieniu)

Wdzięczne piękno i delikatne harmonie kolorystyczne. Odcienie są czyste, świeże i przejrzyste - tak jak północna natura.

W miarę, ale nie dla mnie

Kupiłam ten róż kilka lat temu i był to mój pierwszy róż. Nadal go posiadam i czasem używam, na zmianę z innymi różami i rozświetlaczami. Musze przyznać, że odkąd nabrałam większej wprawy w nakładaniu różu i kupiłam odpowiedni pędzel, jestem z niego znacznie bardziej zadowolona.

Podstawową wadą, która mi nadal przeszkadza, jest to, że róż robi plamy. Trzeba bardzo się napracować, aby odpowiednio go rozprowadzić, bo wystarczy jeden nieopatrzny ruch pędzla i cały makijaż jest do poprawki. Sam róż jest miękki, przez co dość dużo nabiera się do na pędzel. Nie osypuje się, trzyma się cały dzień.

Posiadam matowy odcień chłodnego, nieco ceglastego różu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Bardzo naturalny

To jest pierwszy róż, którego używam więc nie mam za dużego porównania. Używam odcienia Charming blush, jest idealnie dopasowany do kolorytu mojego naturalnego rumieńca:) Po nałożeniu na twarz wygląda bardzo naturalnie. Minusami są krótkotrwałość oraz na krótko starcza.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:

Doskonały!!!

Absolutny KWC!

Najbardziej udany kosmetyczny prezent jaki dostałam! Naprawdę jestem nim zachwycona. Wcześniej używałam innych różów, ale z reguły po kilku aplikacjach dochodziłam do wniosku, że róż to jednak nie jest kosmetyk dla mnie. Aż w końcu dostałam ten róż. Z początku nie mogłam się przekonać, bo odcień wydawał się za ciemny dla mojej bladej cery (mam odcień Lily). Okazało się jednak, że niepotrzebnie się bałam bo ten produkt jest szalenie uniwersalny. Teraz używam go i na dzień, i na wieczór i efekt zależy od tego, ile się go na twarz nałoży.

Poza tym jest bardzo bardzo bardzo wydajny. W mojej kosmetyczce już około 2 lata, jeszcze nie skończyłam pierwszego opakowania. Jest już mocno podrapane, ale końca produktu jeszcze nie widzę.

Dobry

To dobry róż, nadaje naturalny, rozświetlony kolor, jest bardzo wydajny. Nie będę się rozpisywać, bo nie widzę w nim większych wad, a i nie zachwycił mnie, aby nadać mu miano KWC. Ale na 4 gwiazdki zasługuje. Nie uczula i nie wysusza.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

ok

+ wydajny
+ ładny, naturalny kolor
+ dobrze się nakłada
+ miły pędzelek (jednak ja zastąpiłam go większym do nakładania różu)
+ cena - dla mnie ok!

- mało wygodny kształt
- pudełeczko czesto się otwiera

B.dobry:)

Mam odcien 2-Charming blush. To chlodny, delikatny roz. Na mojej b.bladej buzi, daje efekt naturalnego rumienca i dokladnie tego po nim oczekiwalam:). Latwo sie go aplikuje, trudno przesadzic z iloscia, co jest duzym +. Utrzymuje sie na skorze caly dzien.
Uzywam go dopiero od tygodnia, dlatego daje ****, jesli sprawdzi sie, przy dluzszym stosowaniu, zmienie ocene, na wyzsza :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Mój róż!

Róż jest mało widoczny i bardzo dobrze,bo nie lubię wyglądać bazarowo.Nabiera się faktycznie niewiele i też fajnie,bo na dłużej starczy.Mam również kolor 02(chłodny róż),który delikatnie widać i świetnie nadaje się na co dzień.Pędzelek oczywiście beznadziejny,ale ja i tak używam dużego pędzla do różu.Róż drobny(nie jak pierre rene,który jest dość gruby) przez co mamy naturalny efekt.Zakupiłam róż w promocji w Naturze za 16,99zł :) Nie wiem czy kupiłabym go za blisko 40zł.Na pewno jest wart nawet tyle.Używam tego produktu od:kilku dni

Edit 21.11.2006
Zaprzyjaźniłam się z tym różem na stałe,że nie wyobrażam sobie wyjść gdziekolwiek bez niego ;)
Daje max ilość gwiazdek :)

Nie wart swej ceny

Byłam na kupnie różu w kolorze jasnego chłodnego różwu ;) bez drobinek. Ogladałam wiele malowideł, ale mój wybór padł na ten, zwłaszcza że w Naturze była wyprzedaż i zapłciłam 21,90. Pod wzgledem koloru mi odpowiada (mam numer 2). Cała reszta to minusy, niestety.

- pędzelek guzik warty - miękki bardzo, mało produktu sie nabiera a do tego ciężko go nałożyć na twarz

- róż jest bardzo mało widoczny (prawie wogóle) - najlepiej jest go palcem nakładać (tzn po to aby było cokolwiek widać, bo ta metoda jest bardzo czaso- i energochłonna)

Rozczarowałam się i żałuję wyboruUżywam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

EDYCJA: Obecnie mam spora kolekcję róży ;) Mam teraz porównanie i rzeczywiście Lumene był kipeski - juz Miss Sporty jest lepszy :ehem:

***

Solidny produkt, ale jest taki nijaki. Pędzelek radzę od razu wyrzucić, nadaje się tylko do namalowania obrazka plakatówkami. W sumie róż ładnie prezentuje się na kościach policzkowych, po prostu jest, ani nie rozświetla ani nic nie uwypukla, kolor daje! Trzyma się średnio długo, jest wydajny i ma badziewne opakowanie- a fe! Gama kolorystyczna nie powala. Trzy gwiazdki to też dużo. A owszem, owszem, spróbować można.

Używam tego produktu od: miesięcy parę
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

solidny produkt

Bardzo dobry produkt. Przede wszystkim trwaly -dlugo trzyma sie na twarzy.rozprowadza sie dobrze pod warunkiem ze nie uzywamy pedzelka z opakowania(albo tylko ja nie potrafie sie nim poslugiwac??) Duza wydajnosc-uzywam go juz ponad rok a zuzylam dopiero polowe (nawet troszke mniej) przy codziennym stosowaniu.Nie dam 5 * poniewaz kolorki moglyby byc ciekawsze ale z drugiej strony na twarzy "wychodza" duzo ladniej niz w pudelku :) goraca polecam-naprawde dobry produkt.nic dodac nic ujac.

Godny polecenia

Ja mam kolorek nr 12 i jestem bardzo zadowolona. Wystarczy dokupić dobry pędzel do nakładania (ten który jest w opakowaniu niestety się nie nadaje)i róż świetnie się rozprowadza. Najważniejszą zaletą tego produktu jest jego trwałość, długo utrzymuje się na twarzy.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

świetny

Nic dodać, nic ująć, czysta rewelacja, fajnie się nakłada, chociaż ja robię to większym pędzelkiem (jakoś mi tak wygodniej), fajnie wygląda, fajne kolorki, fajnie i długo się trzyma na buźce i do tego straaaaaasznie wydajny-jedno opakowanie mam już kilka lat (chyba sie już nawet przeterminował ale jeszcze ciągle jest :D ) Gorąco polecam bo to czysta rewelacja!!! :)