Joanna, Sekrety Pereł, Perłowa odżywka w sprayu do włosów

Joanna, Sekrety Pereł, Perłowa odżywka w sprayu do włosów

Włosy intensywnie nawilżone i zregenerowane. Pełne blasku i jedwabiście gładkie. Łatwe do rozczesywanie i układania.

Całkiem dobry

Na początku podzielałam opnie wizażystek pod spodem, ale nauczyłam się go używać :) .
Gdy pryskałam nim włosy nie dawał żadnego efektu ZERO był niewydajny.
Zaczęłam stosować go tak ze daje fajny efekt tzn:
Psikam dwa razy go na rękę i rozprowadzam na cale włosy, następnie raz psiknę nim włosy na wierzchu i gotowe :)
Włosy naturalnie się błyszcza i są wygładzone

Mam nadzieje ze każdy kto go ma przeczyta moja recenzje i uzna ten jedwab za dobry produkt :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

odżywka widmo

Nistety podzielam zdanie moich poprzedniczek. Ta odżywka jest beznadzijna. Nie dość że opakowanie jest okropne i wszystko wylewa się przy potrząsaniu to starczyła mi zaledwie na kilka użyć. Jeśli chodzi o działanie to mogłabym włosy spryskać wodą z rozpylacza i efekt byłby taki sam. Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny.

Używam tego produktu od:6-7 razy?

Nie kupię jej więcej

Kupiłam skuszona obietnicami na opakowaniu.
Niestety:
- nie zauwazyłam aby włosy po niej jakoś specjalnie się błyszczały
- bardzo szybko się kończy

Używam tego produktu od:miesiąca

nieporozumienie

Ten kosmetyk to całkowite nie porozumienie!Cena zdecydowanie zawyżona, kosmetyk calkowicie nie spełnia obietnic producenta,moje wlosy po użyciu zamiast być nawilzone to były suche jak siano,trudno było je rozczesać,bałam się,że ta odżywka im zaszkodzi.Kolejny minus to cena,za wysoka jak na 50 ml odżywka starczyła mi moze na 2 tygodnie, parę razy jej użyłam, jest bardzo mało wydajna.Kolejny minus to zapach,jest taki natarczywy,słodki,bolała mnie po nim głowa.Jedyne co mi się podobało w tym kosmetyku to opakowanie,ale przecież nie dla opakowania go kupilam. Zatem nie polecam,nie kupię nigdy więcej.Używam tego produktu od:2 tygodni

Nie powaliła mnie na kolana

Niestety odżywka nie powala na kolana. Zużyłam już całe opakowanie, zakupu nie powtórzę.
Minusy:
- bardzo mało wydajna! Starczyła z ledwością na miesiąc czasu przy równoczesnym używaniu innej odżywki:/ a nie mam długich włosów! Ledwo 4-5 psiknięć na włosy do ramion i nie ma odżywki
- nie zauważyłam zwiększonego połysku na moich włosach
- nie zauważyłam pielęgnacji - końcówki jak były sianowate tak zostały
- wygórowana cena jak za takie efekty

Plusy:
- ładny zapach - naprawdę ładny :)
- opakowanie ciężkie (szkło) ale za to praktyczne i ładnie wyglądające
- dozownik nie zacinał się
- trochę pomaga w rozczesywaniu ale bez rewelacji

Podsumowując - moim zdaniem to bardzo przeciętna odżywka, zakup ponowny nie wchodzi w grę.

Używam tego produktu od: używałam przez niecały miesiąc czasu