Beauty Line, Cienie do powiek

Beauty Line, Cienie do powiek

Trwałe cienie z dodatkiem witamin młodości A i E pokrywają powieki jedwabistą powłoką i nadają spojrzeniu wyrazistości i tajemniczości. Delikatna konsystencja ułatwia nakładanie, a miękki aplikator nie podrażnia delikatnej skóry powiek, pozwala na równomierne pokrycie bez potrzeby korekty przez wile godzin Zawierają filtry UV.

Cena: ok. 7 zł

Zaskakująco dobry...

Dokonałam właśnie niebywałego odkrycia tego cienia w moim kosmetykowym zbiorze... Cień ów mam od bardzo dawna, prawdopodobnie był to gratis do jakiejś młodzieżowej gazety :D Także nie kosztował mnie prawie nic;) Mam kolor złoty/żółty nr 65, możliwe że nie jest to aktualna gama kolorów firmy Eveline... Z okazji rozpoczęcia lata postanowiłam nałożyć na powieki coś słonecznego i oto właśnie natrafiłam na ten zapomniany cień. A tu niespodzianka, noszę go od jakiś 8 godzin i wciąż wygląda efektownie. Poza tym kolor jest ładnie napigmentowany, super. Na pewno w najbliższym czasie odwiedzę drogerię, żeby sprawdzić czy aktualne cienie są równie dobre, bo ten mój ma już kilka lat... Przyda mi się parę nowych kolorów na wakacje i przyznam, że bardzo liczę na tą firmę, bo na pewno nie uszczupli zbytnio mojego portfela, a ja akurat należę do osób które bardziej lubią kosmetyki do pielęgnacji niż kolorówkę, więc...

Jak już wspomniałam cień mam od dawna, więc można powiedzieć, że jest dość wydajny :D Nie nakładam go zbyt wiele, a efekt jest, kolor ładnie widać. Opakowanie typowe, dość poręczne. Dodam, że nie stosowałam żadnej bazy pod cienie itp. Jedynie trochę kremu bb, które używam do całej twarzy, na pewno trochę pomógł cieniowi się nie osypywać, ale w ten sam sposób używałam ostatnio cieni Catrice i wypadły gorzej. Ten utrzymał się równomiernie na całej powiece.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Kiepski.

Kilka lat temu szukałam fuksjowego cienia, w drogerii trafiłam na Eveline.
Jako, że kolor był idealny, kupiłam go.
Niestety, był tak twardy, że trzeba go było skrobać i rozdrabniać, żeby w ogóle móc go użyć :(
Jeden z gorszych cieni jakich kiedykolwiek używałam :(

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

warto spróbować

Kupiłam ten cień ze wzgledu na kolor - szukałam pistacjowego i akurat trafiłam na Eveline. Wcześniej czytałam pozytywne recenzje o nim i muszę przyznać, że faktycznie jest dobry. Ma aksamitną, pudrową konsystencję i ładnie się rozprowadza na powiece. Używam bazy Inglota, która sprawia, że nie ściera się on i dłużej utrzymuje na powiece.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

najlepsze w swojej klasie

Bardzo dobre cienie. Jak już wspomniałam najlepsze w swojej klasie :) Zastanawiałam się, jaką dać ocenę, ponieważ znam lepsze choć nieporównmywalnie droższe, lecz nie znam lepszych z niskiej półki. Daje solidne 4 gwiazdki :) Żadnych zarzutó do tych cieni nie mam. Kompletnie żadnych. Są bardzo trwałe, choć po 5-6 godzinach czar powoli pryska :(

fajny ;]

fajny fajny ;] odcien ktory mam to nr 57 leciutki rozowy bardzo ladnie rozswietla oko ;) nie sadzilam ze taki kolor moze mi pasowac ale sie pomylilam ;] cale szczescie ;p

średnie...

Kupiłam cień Eveline bo nie był drogi, a chciałam poeksperymentować z odcieniem różu. Generalnie cienie te trzymają sie nawet dość długo, nie zbierają sie w załamaniu powieki...
Ale niestety nie wyglądają ładnie na powiece, jakoś nie mogę sie do nich przekonać. Leżą na dnie kosmetyczki i się tam poniewierają...

bardzo dobre

Kupiłam od razu 4 sztuki i nie żałuję.Cienie mają ładne kolory.Ja wybrałam 2 odcienie brązu, wrzos i ceglasty.Na powiekach są tak samo intensywne jak w pudełku, co mi sie bardzo podoba.Są trwałe, wytrzymują bez poprawek ładnych parę godzin, co na mojej tłustej cerze jest bardzo zadawalające.Mam perłowe i pięknie skrzą na powiece.Jestem bardzo zadowolona.Cena też mi sie bardzo podoba:)

Odkrycie

Też kupiłam jeden kolor, dla sprawdzenia jak będę w nim wyglądać i z zamiarem kupienia podobnego lepszej klasy. Odcień mam piękny, tylko jednak nie mój, ale cienie tej firmy na pewno jeszcze kupię. Są cudownie trwałe, barwne, na powiece kolor prezentuje się tak intensywnie jak w pudełeczku, po 10 (!) godzinach od nałożenia wyglądam jakbym pomalowała się przed chwilą. Nakłada się bardzo dobrze, jest wyjątkowo miałki i daje efekt bardzo delikatnego połysku, żadnego brokatu, jest elegancko perłowy. Miałam zamiar przetestować parę niskopółkowych mazideł, ale nie wiem czy nie zostanę już przy Eveline.
Stosunek jakości do ceny jest fantastyczny... Jedyne co mogę temu kosmetykowi zarzucić to brak aplikatora i takie zwykłe pudełeczko... Ale zdaję sobie sprawę że za 5,50 na więcej nie można liczyć, poza tym sam cień tak mi się podoba, że na razie ma u mnie maksymalną ocenę..:)

***

bez rewelacji, ale nie jest zły. nieźle się trzyma, tylko na powiece wychodzi jaśniejszy niż w opakowaniu:/ kupiłam odcień delikatnie brzoskwiniowy a wychodzi biały zupełnie, używam pod łuk brwiowy jako rozświetlacz i w takiej funkcji nic mu nie moge zarzucić. nie wiem, czy jeszcze kupię, jeśli zachwyci mnie któryś kolor, tak.

dobre

ale nie idealne :) Jedyny ich minus brak intensywnego kioloru na powiece. Piekny kolor 62 w pudełeczku to "zdechły różowy" z delikatna poświata a na powiece ledwie go widac, daje efekt bardzo delikatny :( Ale i tak ma poza tym cała mase plusów:przede wszystkim swietnie sie trzyma, nawet bez bazy!!! Dlatego kupie jeszcze inne :)
Ps. dokupiłam jeszcze nr.65 i niestety odejmuje 1* czyli razem 3*-piekny złoty który zbiera sie w kącikach oczu i "pływa"nawet z bazą-choc kolorek śliczny...

Trwałe i fajne.

Świetnie wyglądają na powiece. Brokat umieszczony w nich powoduje, że oko wygląda bardzo świerzo, delikatnie i gustownie. Cienie są trwałe, łatwo się je nakłada. Na powiece cienie są tak intensywne jak i w pudełeczku.

Rewelacja

Cienie są rewelacyjne. Od razu skusiłam się na 3 kolorki z nowej serii. Cienie są fantastyczne :) Bardzo dobrze się je nakłada, nie osypują się przy aplikacji. delikatnie błyszczą i opalizują. Nigdy nie widziałam trwalszych cieni za tą cenę - wytrzymują na powiece cały dzień bez zarzutu!! :) NIe zbierają się w załamaniu powiek.
Na powiece tworzą delikatną poświatę, która rozświetla i bardzo ładnie wygląda :)
Zastanawiałam się nad ilością gwiazdek, ale biorąc pod uwagę niesamowicie przyjazną dla zwykłego śmiertelnika cenę (6,60zł :D :D) z czystym sercem daję 5* :)
Co prawda brak aplikatora, ale to jest nieistotny szczegół który mimo wszystko nie zmienia mojej miłości to tych cieni ;)