Cien, Maseczka wzmacniająca do włosów `Sok z aloesu`

Cien, Maseczka wzmacniająca do włosów `Sok z aloesu`

Maska do włosów zawierająca sok z aloesu, olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z liści lawsonii, miód, lanolinę. Jej zadaniem jest pobudzać włosy do wzrost i redukować nadmierne wypadanie.

Najsłabsza ze wszystkich

Ze wszystkich masek Cien, ta rzeczywiście działa najsłabiej. Można to tłumaczyć tym, że ma ona walczyć z wypadaniem włosów, a takich efektów nikt nie zaobserwuje po jednej saszetce. Ja niestety mam ten problem i mimo kilku zużytych opakowaniach nie widzę poprawy.
Maska dobrze się rozprowadza po włosach i nie spływa z nich. Wczesuję ją na około 30 minut, włosy chowam pod czepek i recznik.
Po spłukaniu i wysuszeniu nie ma efektu wow, włosy są lekko.nawilżone i to by było na tyle, przynajmniej u mnie.
Ponieważ zrobiłam zapas tej maski i chce ją używać na bieżąco podbijam jej działanie ulubionymi olejami. Wtedy efekty są dużo lepsze, włosy są błyszczące i dobrze się rozczesują.

Najmniej widoczne efekty.

Z całej serii masek, właśnie ta dała najsłabsze efekty. Być może dlatego, ze wypadające włosy nie są moim największym problemem.

Działanie - Maseczka ma za zadanie zmniejszyć problem wypadających włosów, zapobiec ich łamaniu i aktywnie działać na rozdwajające się końcówki, jedyne co u mnie z tego robi to pomoc z łamliwością włosów. Być może dlatego, ze włosy się łatwiej rozczesując i nie niszczę ich podczas szczotkowania. Jeśli chodzi o ogólną poprawę kondycji, to tutaj większych efektów nie zauważyłam. Maseczka nie obciążyła włosów.

Konsystencja - dosyć rzadka, łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów podczas aplikacji.

Zapach - bardzo przyjemny, podobnie jak w przypadku większości masek. Lekko pudrowy, porównywalny do klasycznych zapachów masek i odzywek do włosów.

Opakowanie - saszetki są miłe dla oka, praktyczne i wystarczają idealnie na jedno użycie ( posiadam włosy dosyć długie, do połowy pleców)

Dodatkowy plusik ponownie za cenę i dostępność. Mimo wszystko kosztuje na tyle mało, że nie żałuję, że postanowiłam ją przetestować.