Insight, Styling, Oil Non Oil (Płyn do modelowania włosów)

Insight, Styling, Oil Non Oil (Płyn do modelowania włosów)

Poprawia giętkość włosów i zwiększa łatwość układania. Eliminuje zjawisko elektryzowania się włosów, nadaje im objętość i elastyczność. Zapewnia ochronę przy modelowaniu termicznym.
Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych.
Zawiera : Organiczne ekstrakty z Ginkgo Biloba i aloesu.
Ekologiczny ekstrakt z Ginkgo Biloba nadaje sprężystości i elastyczności zaś organiczny ekstrakt z aloesu regeneruje i nawilża włosy oraz działa kojąco na skórę głowy.

Przyzwoity produkt, kiedy używamy go umiejętnie

Przede wszystkim nie ma silikonów w składzie i nie skleja włosów, nakładam go na wilgotne włosy tuż przed suszeniem suszarką, dzięki niemu łatwiej mi dodać objętości włosom kiedy suszę je głową w dół. Efekt utrzymuje się prawie cały dzień, termoochrona też działa, zdają się bardziej elastyczne i mniej napuszone. Na następny dzień po użyciu czuć lekką szorstkość włosa, która mija po umyciu włosów.

Produkt jest wydajny, użyłam go dotychczas do 20 razy, zazwyczaj do aplikacji wystarcza niewiele produktu (widoczne zużycie na zdjęciu). Nakładam go głównie u nasady włosów, czasem na długość.

Jest jedno ale..produkt ma w składzie alkohol, jeżeli nasze włosy są wysuszone, rozjaśnione, nie maja w zwyczaju być traktowane produktami z alkoholem mogą się dodatkowo wysuszać i przypominać sianko przy regularnym np codziennym stosowaniu.

Ja używam go max 2 razy w tygodniu, kiedy zależy mi na fajnej fryzurze, większej objętości przy jakimś ważnym wyjściu itd. Staram się nie suszyć regularnie włosów suszarką nawet z tym preparatem a jak go używam to tuż po nim jest czas na olejowanie i maski.