Oriflame, North for Men, Recharge, Deo Spray 48h (Antyperspiracyjny dezodorant w sprayu)

Wzbogacony kompleksem Arctic Pro Defence, żeń-szeniem i minerałami antyperspirant, zapewniający 48-godzinną ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu†. Błyskawicznie odświeża i nie pozostawia białych śladów. Testowany dermatologicznie.

Porażka

Dezodorant kupiłam wraz z zestawem i szczerze mówiąc byłam ciekawa jak się sprawdzi. Żel pod prysznic był całkiem ok, to antyperspirant też powinien się sprawdzić - niestety, nic z tych rzeczy..

Poza ładnym zapachem - arktycznym, trochę pachnącym jak lodowe cukierki produkt nie oferuje nic więcej. Zapach zapachem, fajnie jak jest przyjemny dla nosa, ale główną jego funkcją ma być ochrona przed poceniem a to się dzieje w stopniu tak minimalnym, że mój mężczyzna sam stwierdził, żebym więcej go nie kupowała twierdząc, że do Rexony nie ma startu. No cóż, jak to facet, nie przebierał w słowach :P

Poza tym, że nie daje zadowalającej ochrony przed poceniem to jest niewydajny, jedno opakowanie to 3-4 tygodnie używania max. Może gdyby cena regularna wynosiła 10zł machnęłabym ręką, ale 22,90zł to nie jest kusząca w mojej ocenie.

Skoro nie daje sobie rady w ciągu dnia (a przyjmijmy, że zastosujemy go rano po prysznicu) to jego działanie jest krótsze niż 10-12h. Moje pytanie więc brzmi jak to się ma do obietnicy ochrony przez 48h jak pisze Producent? Z pewnością mało kto zechce sprawdzać produkt przez 48h, skoro nie wytrzymuje połowy doby. Mój facet po prostu nie widzi działania tego dezodorantu. Być może niweluje w pewnym stopniu nieprzyjemny zapach, stąd ocena 2 a nie 1. Nie wrócimy do tego produktu.