SKIN79, Jeju, Jeju Seaweed, Skin Purifying Jelly Mask (Żelowa maska w płacie)

SKIN79, Jeju, Jeju Seaweed, Skin Purifying Jelly Mask (Żelowa maska w płacie)

Pojemność 1 szt

Jeju Seaweed - Skin Purifying zapewni skórze głębokie nawilżenie i oczyszczenie dzięki dobroczynnemu działaniu wodorostów, które silnie regenerują i odbudowują szarą, zmęczoną i uszkodzoną skórę.
Mają zdolność głębokiego oczyszczania, napinania i wyrównywania kolorytu, chronią przed utratą wilgoci, zapewniają jędrność i elastyczność. Wodorosty skutecznie oczyszczają skórę z toksyn i przywracają naturalne pH.

nie dla mnie

Jest to maseczka oczyszczająca, no cóż, mnie nie oczyściła. Spowodowała za to pojawienie się krostki na brodzie. Osobiście nie cierpię kosmetyków które robią mi takie "kuku" na twarzy. Sam płat jest bardzo mocno nasączony. Jest dobrze wycięty i dobrze przylega do twarzy.

Rzeczowy produkt

Przyjemna maseczka o działaniu oczyszczającym. Za sprawą zawartych w produkcie wodorostów silnie regeneruje oraz nawilża szarą, zmęczoną cerę. Jej zadaniem jest również oczyszczenie z toksyn oraz wyrównanie kolorytu.To jedna z bardziej lubianych przeze mnie masek, bo bardzo dobrze działa na moją skórę. Cera po aplikacji jest bardzo mięciutka i pozostaje taka do dnia następnego.