Biolove, Blueberry, Face Peeling (Peeling do twarzy do cery suchej `Borówka `)

Biolove, Blueberry, Face Peeling (Peeling do twarzy do cery suchej `Borówka `)

Peeling do twarzy nawilżający i odżywczy. Dzięki zawartości ekstraktu z borówki działa intensywnie antyoksydacyjnie na skórę twarzy. Nie zawiera: SLS, PEG, silikonów, parabenów, barwników, konserwantów, alergenów.

Korund wszędzie

Poszukiwałam jakiegoś delikatnego peelingu do mojej nieco wrażliwej skóry, a enzymatycznych nie lubię - wybór padł na Biolove. Opakowanie to bardzo praktyczna, niewielka tubka z przyjemną dla oka grafiką. Podoba mi się również kremowa konsystencja peelingu. Produkt spełnia swoją rolę, wygładza skórę nie podrażniając jej, co natomiast mnie drażni to drobinki korundu, które po myciu twarzy mam dosłownie w nosie, ustach, na rzęsach i ciężko się ich pozbyć. Produktu używam raz w tygodniu od jakiś 3 miesięcy i nawet nie zużyłam połowy opakowania, co świadczy o jego bardzo dobrej wydajności.

Bardzo dobry peeling

Peeling zakupiłam przez internet. Od dawna szukałam peelingu do twarzy który oczyści moją cerę, wygładzi, ale nie wysuszy. I chyba znalazłam ideał. Zacznę od opakowania- małe (pojemność to 75ml) z nakrętką na zatrzask, przezroczyste dzięki czemu widzimy ile preparatu nam zostało. Konsystencja jest dość gęsta, ale wydobywa się bez problemu. Peeling jest bardzo drobno zmielony, ziarenka są wręcz prawie niewidoczne, niczym drobny pył. Przed pierwszym użyciem byłam zaniepokojona czy taki "pyłek" poradzi sobie z moją zanieczyszczoną skórą. Okazało się, że poradził sobie idealnie. Pomimo braku grubych ziarenek i drobinek ścierających doskonale oczyścił twarz, po użyciu była gładka, lekko zaróżowiona a jednocześnie nawilżona. Peeling zostawił na skórze film, taka delikatną oleistą powłoczkę. Niektórym może to przeszkadzać, ale dla mnie to przyjemne uczucie, takie nawilżenie... W składzie są olejki, więc to może być ich zasługa. Jeśli chodzi o zapach to wyczuwam borówki, jagody ale też nutkę chemii. Dodam, że jest bardzo wydajny- używałam go od listopada do kwietnia czyli około 5 miesięcy, 2-3 razy w tygodniu. Wystarczy bardzo niewielka ilość na jedno użycie.

Przyjemna, ale bez szału

Nie jest to zły peeling, dobrze spełnia swoją funkcje, bo ma sporo małych drobinek. To co mnie wkurza może ratować kogoś innego, a mianowicie jest tlustawy. Mnie to przeszkadza, taki tłusty film, natomiast pewnie dlatego jest dla skory suchej, ja mam mieszana. Zapach jest ładny, ale mnie po jakimś czasie używania już irytuje, nie jest świeży a mydlany. Nie jest to bubel, może się podobać.

Ładny zapach, średnie działanie

Peeling jest drobnoziarnisty, niezbyt intensywny, ale radzi sobie ze ścieraniem zrogowaciałego naskórka. Powinien być odpowiedni dla większości cer. Ta wersja ma piękny borówkowy zapach. Po czasie produkt niestety się rozwarstwia, a potem nawet psuje (zmienia kolor, zapach), mimo nieprzekroczenia daty ważności i trzymania go w odpowiednich warunkach.

Doskonały peeling

Szukałam peelingu do twarzy, którego drobinki nie będą mi uciekać spod palców i znalazłam właśnie ten. Drobinek ścierających jest cała masa, nic nie ucieka spod palców, a w rezultacie uzyskujemy twarz mocno wygładzoną, ale nie podrażnioną. Dodatkowo produkt zostawia na twarzy nawilżający film, tak więc po wszystkim twarz nie jest wysuszona, ani nadwrażliwa. Dodatkowo jest wydajny i pachnie fantastycznie. Chyba nic nie przebije tego produktu :)

bardzo fajny

Jest to kosmetyk przeznaczony dla cery suchej. Ja mam mieszaną, ale uważam, że sprawdził się rewelacyjnie. Skóra po użyciu była miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo była bardzo przyjemnie nawilżona.
Konsystencja jest bardzo kremowa, a drobinki złuszczające są bardzo drobne. Jak piasek. Działanie jest więc delikatne, ale skuteczne.
Mam ochotę na inne zapachy peelingów.