Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Biolove, Blueberry, Face Peeling (Peeling do twarzy do cery suchej `Borówka `)

Biolove, Blueberry, Face Peeling (Peeling do twarzy do cery suchej `Borówka `)

Peeling do twarzy nawilżający i odżywczy. Dzięki zawartości ekstraktu z borówki działa intensywnie antyoksydacyjnie na skórę twarzy. Nie zawiera: SLS, PEG, silikonów, parabenów, barwników, konserwantów, alergenów.

Ładny zapach, średnie działanie

Peeling jest drobnoziarnisty, niezbyt intensywny, ale radzi sobie ze ścieraniem zrogowaciałego naskórka. Powinien być odpowiedni dla większości cer. Ta wersja ma piękny borówkowy zapach. Po czasie produkt niestety się rozwarstwia, a potem nawet psuje (zmienia kolor, zapach), mimo nieprzekroczenia daty ważności i trzymania go w odpowiednich warunkach.

Doskonały peeling

Szukałam peelingu do twarzy, którego drobinki nie będą mi uciekać spod palców i znalazłam właśnie ten. Drobinek ścierających jest cała masa, nic nie ucieka spod palców, a w rezultacie uzyskujemy twarz mocno wygładzoną, ale nie podrażnioną. Dodatkowo produkt zostawia na twarzy nawilżający film, tak więc po wszystkim twarz nie jest wysuszona, ani nadwrażliwa. Dodatkowo jest wydajny i pachnie fantastycznie. Chyba nic nie przebije tego produktu :)

bardzo fajny

Jest to kosmetyk przeznaczony dla cery suchej. Ja mam mieszaną, ale uważam, że sprawdził się rewelacyjnie. Skóra po użyciu była miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo była bardzo przyjemnie nawilżona.
Konsystencja jest bardzo kremowa, a drobinki złuszczające są bardzo drobne. Jak piasek. Działanie jest więc delikatne, ale skuteczne.
Mam ochotę na inne zapachy peelingów.